Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslím si, že to byla Ps3 verze
    • Tiny.95
      pokud to byla ukázka ze starých konzolí, tak jsem rád za tohle :D protože kdo viděl uniklý trailer na staré konzole tak si myslel že to je hra z PS2 :D a poku z toho udělali tohle, tak jsem rád a budu spokojený na X360 :D
  • kubi-wan
    Zezačátku ta hra vypadala parádně, ale nějak mě už dávno přestala tankovat... ale věřim, že to bude dobrá hra. Jen já u toho u vydání nebudu.
  • Nechci se dotknou autora článku, ale Sarah z the Last of Usjsem málem obrečel.. a to bylo asi po 20ti minutách hraní :D
    • Hanzales
      Brečeli sjme všichni :) I tvrdší týpek, kterému jsem začátek ukazoval tlačil slzu na krajíčku :)
    • Přesně. Smutný očividně TLoU nehrál.
  • Skoda ze to je delany i pro stary konzole, tzn ze bude zas ubohy AI a obecne technicka stranka "pozadi"
    • Nemůžou přece ignorovat stále velkou základnu těch, kteří hru budou chtít na minulou generaci, ne?
  • vyjde to, bude mat nudny pribeh viz. Worhammer., interakcia bude prebiehat len v urcenych lokaciach, oničom ulohy, budete jazdit autom hore dole jak taky debbil a budete mat dialkovy ovladač ktory pouzivate aj ked sa idete vysrat. cool.
    • Ty jsi to hrál, že to musíš shazovat. Když něčemu nerozumíš, tak o tom nemluv *10*
      • nehral, to je moja predpoved do buducnosti:)
  • Čekám, že nám řeknou na začátku spoustu nepěkných věci. Pak bude dlouhé období mrtvého příběhu, kdy nám budou jen zadávány úkoly k tomu malinké vysvětleníčko, proč to vůbec děláme. Postupně se tak prohrabeme ke konci, kde nás čeká pomsta a zase jako na začátku špetka těch moudrých slov. A to je konec. Mezi tím se nic neděje zásadního a hlavně se věci nebudou proplétat a nevyvodí se z toho důsledky nebo samotný konec. Prostě hra má jasný začátek a jasný konec.
    • Treba te to bude i tak paradne bavit.
  • B.o.b
    Ty Aleši, nechceš udělat hru, já bych si ji docela rád zahrál.
  • Nevíte jestli budou cz titulky i na ps4 ?
    • Budou (~5 s, Google)
  • Takový Bournovo ultimátum a mstitel s píšťalou. Chvilku neposedí. Jo, to testnu
  • engin co mel slouzit pro dalsiho Drivera, pak je neco osvitilo, stopli projekt a zapocali Watch Dogs - ja myslim, ze to bude primo kultovni zalezitost :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit