Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • GlaDOS
    U tak velké hry se za 3 měsíce nestihne vyhladit skoro nic.
  • Ty jsi to hrál, že to musíš shazovat. Když něčemu nerozumíš, tak o tom nemluv *10*
  • Nechápu proč tu hru tady někteří shazují jenom z jednoho traileru, který vlastně ukazuje, jak na tom ta hra je. Za 3 měsíce se snad dá ještě něco stihnout, buť dokončení qestů nebo ještě uhlazování grafiky. Obličeje z roku 2000, takovou blbost může říct opravdu člověk, který má něco proti Ubisoftu nebo samé hry Watch Dogs a musí ji znechucovat dál, aby jen jeho názor byl správný. Neříkám, že nikdo nemá svůj názor, ale některé komentáře jsou opravdu přehnané. Buť se mi to líbí nebo ne, dobře, pokud ne tak si tu hru podám v recenzi ne teď z prvních dojmů. Aspoň to ukazuje na to, že o této hře víme velmi málo.
  • Paul_cz
    V traileru to působí lame a klišovitě. Ale třeba to překvapí. Na papíře v letmý synopsi vypadá lame i vaše Kingdom Come (zabití rodiny, msta!), ale jak se na to všichni těšíme :)
  • smejki
    Působí to na mě jako parodie na Watch Dogs. Na ty Watch Dogs, který mě původně oslovily. Velmi. Pomsta! Mrtvá žena! Zlý zloun ovládající město! Marjápanno!
  • porovnajte grafiku z predvadzacky na E3 2012 s tymto.. masivny downgrade... navyse extremne idiotsky generic story... dalej predpovedam velmi repetitivny gameplay.. nieco ako assasins creed 1.. cim viac viem tym viac ma to nezaujima. toto bude tak 6/10 max.
  • animacie tvare ako z 2000 roku
  • nevím čím to je ale každým trailerem mě autoři od té hry odrazují víc a víc.
  • Myslím si, že to byla Ps3 verze
  • kubi-wan
    Zezačátku ta hra vypadala parádně, ale nějak mě už dávno přestala tankovat... ale věřim, že to bude dobrá hra. Jen já u toho u vydání nebudu.
  • Nemůžou přece ignorovat stále velkou základnu těch, kteří hru budou chtít na minulou generaci, ne?
  • Přesně. Smutný očividně TLoU nehrál.
  • Nechci se dotknou autora článku, ale Sarah z the Last of Usjsem málem obrečel.. a to bylo asi po 20ti minutách hraní :D
  • Skoda ze to je delany i pro stary konzole, tzn ze bude zas ubohy AI a obecne technicka stranka "pozadi"
  • vyjde to, bude mat nudny pribeh viz. Worhammer., interakcia bude prebiehat len v urcenych lokaciach, oničom ulohy, budete jazdit autom hore dole jak taky debbil a budete mat dialkovy ovladač ktory pouzivate aj ked sa idete vysrat. cool.
  • C-BEAM
    Physics (~1 s, Brain)
  • Treba te to bude i tak paradne bavit.
  • Diky tobe jsem ted objevil spin tires. Super
  • Loneck
    Engine je Disrupt.
  • Čekám, že nám řeknou na začátku spoustu nepěkných věci. Pak bude dlouhé období mrtvého příběhu, kdy nám budou jen zadávány úkoly k tomu malinké vysvětleníčko, proč to vůbec děláme. Postupně se tak prohrabeme ke konci, kde nás čeká pomsta a zase jako na začátku špetka těch moudrých slov. A to je konec. Mezi tím se nic neděje zásadního a hlavně se věci nebudou proplétat a nevyvodí se z toho důsledky nebo samotný konec. Prostě hra má jasný začátek a jasný konec.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit