Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Docele ma zarazilo, proc ukazuji lvly nepratel, kdyz maji skalovat s lvlem vasi postavy? Tyhle UI blbosti ale predpokladam stejne pujdou vypnout. Nicmene kdyz uz se teda do tech rpg mechanik pustili, snad nam taky ukazou komplexnejsi strom dovednosti nez co predvadi M: Avengers.

    Vynaset verdikt nad grafikou z tohohle low-bitrate videa nehodlam, ale prisla mi v poho - particly super, prostredi detailni, tak snad priste bude kvalitnejsi zdroj.

    • Carnage666

      To s tim číslem mě taky praštilo do očí a bude to spíš nějaký copy paste systém z Shadow of Mordor.

      • Hmm tomu se mi moc nechce verit, Monolith si jede vlastni engine a vyvojari z WB Montreal asi znovu vyuzivaji Unreal. Speaking of - Monolith by se mohl taky vytasit s nejakym oznamenim, uz  to budou tri roky of Shadow of War.

  • repcak.petr

    Tak toto vynechám🤮

  • Jack1947

    Hrůza stačilo si přečíst COop a možnost hrát sám a z Gamepleje taky žádná slává, jede na motorce sa bouchá to blesky no to to teda dopadlo z ještě jakž takž ucházejicího Arkham knight udělali ted frašku. Bruce umčel wtf? a tak nemuseli povolat tyhle rádoby hrdiny.

  • MalyZeli

    Za prve, hnus... tyhle hry mi uz lezou na nervy. Za druhe, Batman neni mrtvej, to snad nikdo nedohral Arkham Knighta poradne? :D

    • Carnage666

      A přijde ti snad že tohle je pokračování Arkham Knighta? Ne není, Barbra není na vozíčku, Jason Todd má úplně jinou jizvu, Batman má jinýho dabéra atd atd.

    • unicz

      Také jsem zaskočený. Měl jsem za to, že adaptovat nějaké techniky soupeřů a jede dál...

  • cumpi3

    A ja se tak tesil. A ono tohle? Tak snad to blby z DC fandom mame za sebou a uz to bude jen o dost lepsi

  • MidnighT91

    Už začínám bejt těžce alergickej na hry co vám při plácnutí soupeře po prdeli ukážou že jste udělali 50 poškození. K čemu mi je ta informace dobrá že 14 náboj z 30 udělal o 10 větší poškození než těch 13 předchozích. Číslo nebo ne, stejně budete soupeře kopat do hlavy tak dlouho dokud se bude hejbat. 

    Do doby než slezla z motorky to vypadalo dobře.

  • Maxianimal

    Hm. Proč to vypadá hůř než 5 let starý Arkham Knight a proč z toho dělaj Semi-Looter shooter?

    • Carnage666

      Protože na tom nedělá Rocksteady, bohužel.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit