Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím jak pisatel toho článku, ale já těch "vlajkonošů" vidím osm *5*
    • no.. mě napadlo, který z těch důchodců to je?
  • Ja bych celou tu olympiadu a staveni stadionu zakazal. Stejne to uz davno neni o sportu.
    • Keyz
      Bohužel musím částečně souhlasit.

      Zejména sporty kde se hodnotí na body. Tam záleží na subjektivním názoru a již často se ukázalo, jak se hodnocení mohou lišit.... Stejně jako srandovní hodnocení v boxu. Když jsi domácí, tak ti nadržují apod. A nikdo nic neřekne a pak je to takto debilně pořád. I když lidi na to koukají neustále.

      Zlatý sporty na čas anebo na góly apod.
      • Protože sporty ani na góly ani na čas nejdou nijak ovlivnit, že. Jmenuj sport, který nejde ovlivnit. Stejně tak by se dalo říct, že rozhodčí ve fotbale, hokeji a kdekoliv jinde rozhoduje subjektivně. Nakonec to k tomu lidskému faktoru dojde vždycky.
        • Keyz
          To máš pravdu. Všude kde je rozhodčí to může být problém.

          Ale často vidíš, že největší problém je tam, kde rozhodčí dávají body. U hokeje máš na pomoc techniku a když to někdo vyloženě podělá tak to každý ihned vidí. V nějakém závodě na čas, není co řešit. Tam jde o čas.

          Ve fotbale taky po zavedení techniky by měli taky odpadnou některé debility. I když protože tomu velí tupci, tak stejně to bude na nic. Rozhodčí tam, často věci vidí blbě, když je daleko apod a techniku použít nemůže...
          • Máš pravdu. Souhlasím se závody na čas a víceméně i s tím hokejem.
    • O čem to teda je? To, že na tom daná lokalita vydělá je jiná věc, ale o čem jiném než o sportu by to mělo být?
      • Na sport sere bilej tesak. V tomhle konrektnim pripade je to taky o tom prihrat kamaradum oligarchum par hezkejch zakazek.
        Jinak je to o prestyzi. Ukazat ze na to mame a ze jsme moderni stat. Nebo si myslis ze Berlinska olymiada se v roce 36 odehravala v Berline protoze Hitler byl milovnikem sportu?

        Proste chleb a hry. Zerte ovecky.

        Dneska se ve vrcholovym sportu sype vsude kde to ma jen trochu smysl a to zvlast pokud se jedna o sport kde se tocej prachy. Olympiada uz fakt nema se sportem nic spolecnyho. Je to jedna velka reklama a legracne populisticky gesto se svetovym velmistrem v NFS to jen dokazuje.
        • Přeháníš to, nevim jestli to je tím, že nemáš rád sport nebo podoboné věci a vidíš ve všem to nejhorší, ale pořád je to megalomanská oslava sportu a úspěchů, kolem které vždy budou vedlejší zájmy, korupce a pod... Samozřejmě, že to každej stát dělá pro prestiž, aby ukázal co dokáže to tu bylo vždy, ale pořád lepší než aby si dokazovali ego vojenskými přehlídkami a podobnými vojensko-mocenskými projevy.
          • Ja proti sportu nic nemam. Ja mam neco proti tomu kam se dneska dostal vrcholovej sport. To neni o tom videt veci cerne nebo ruzove ale je to jen o tom otevrit oci.
            • Jack1947
              Je to se vsim, Hry filmy a muzika... takze se nad tim pozastavovat je celkem zbytecne (hlavne tady). O prachach vse je vzdy bylo y vzdy bude.

              Kdo rika ze ne, ten zrejme vysel po 100letech z atomoveho krytu jinak si to predstavit neumim. Cerneho videi je az az. Podle me dneska radsi lidi privrou oci ne ne ono se to nedeje tak. Aby si nepripoustely neco horsiho.
      • Vydělá jo ? Olympiáda je těžce prodělečná...
        • tak pro danove poplatniky urcite ,ale tech kamaradu panu radnich co se na tom zamilionuje
          • No jo no, taky bych chtěl vlastnit stavební firmu *1*
  • Rusi su jedny z najhorsich hracov Doty. Ked si chces zahrat normalnu hru tak jedine na US alebo western serveroch
  • typkovi gz, ze se na takovou akci dostal, ale nechapu proc zrovna z need for speed most wanted... ja myslel, ze na dojeti hry ze serie need for speed (ok, dily shift s real handling modem byly celkem v poho) staci dat hrnek od kafe na sipku dopredu, jit kuknout na nejaky ten film a voala, hra je uspesne dohrana
  • O OLYMPIJSKÝCH HRÁCH som písal diplomovku. Takže o nich dosť viem, o tých antických aj novovekých. Pochybujem, že sa video hry a e-šport dostane niekedy na OH. Ja osobne hrám rád hry, ale dúfam, že sa na OH nikdy nedostanú. Tu sa berú športy v tom klasickom zmysle, vyvíjania fyzickej aktivity. Preto sa na OH nedostanú ani moto športy, kde to dosť záleží od auta či motorky. Inak si ale OH vždy vychutnávam. Gratulujem Čechom k prvej medaile na hrách v Soči. Dnes ma ale úplne dostal fenomenálny Ole Einar BJOERNDALEN, klobúk dole čo dokázal v 40 rokoch.
    • Keyz
      Taky v to doufám a souhlasím s důvody které jsi napsal.

      Navíc jestli se e-sport hodně rozšíří, tak bude mít vlastní soutěže (i kdy je již má) a nebude to problém. Ale k OH patří právě to co jsi psal.
    • gamerkt79
      No uz tu mame Kinect a PS move. Tak ten pohyb uz tu je a kdyz k tomu daj oculus rift, muze to bejt na olympiade :))
    • neviem ja by som si rad pozrel hry kde treba aj rozmyslat anie len fyzicky namahat.
  • KIMCID
    no zkusil sem ale pockam na f2p
    • tos zabil!!!!! :)))
  • Jack1947
    Je to urcite neskutecna vec, postesti se to malokomu. Treba jednou ji ponese nejaky ten Cechacek... mozna. *3*
    • Já mám teorii že Jack není reálná osoba, ale někdo tady testuje nějakou diskuzní verzi takovýho toho "inteligentního" softwaru se kterým si můžete psát a v 90% to vyplivne nesmysl.
      • Ne ne. Lámali jsme si s tím dlouho hlavu. A minulý týden jsme na to přišli: JACK NEMÁ TALENT.
    • Vždycky mám pocit,že jsi na ten článek ani nekoukl a komentuješ prakticky z nadpisu.
  • Hraní počítačových her není sport. Hotovo, tečka. Doufám, že to na Olympiádách nikdy nebude.
    Bohužel, už teď jsou tam "pseudosporty" typu krasobruslení, ještě tak PC hry. Ne díky.
    Není to sport, je to elektrinickej sport a to je velikej rozdíl.
    • To je jenom současná definice vyprofilovaná kvůli masivní oblibě týmových fyzických sportů (hokej, fotbal). Dřív byla sportem jakákoliv kompetitivní hra a ještě o něco zpátky jakákoliv hra.
      • Ostatně na letních Olympijských hrách figuruje sportovní střelba. To už je k e-sportu zatraceně blízko. Rozhodně nejde o náročnou fyzickou aktivitu..
        • A abych napsal něco k tématu, tak na Olympiádě vidím hry taky nerad a nechápu proč volba padla na hráče NFS:MW. Rusko má např. MS v DOTA2 2011 - Dmitryi "LighTofHeaveN" Kupriyanov. Na druhou stranu netuším, kdo může nebo zpravidla nosí Olympijskou vlajku a třeba má nějaké další spojení se sportem, které není v článku zmíněno? Nebo jim přišel prostě nejpohlednější? :D
      • https://www.google.com/search?q=sport+definition
    • proc by to melo byt na olympiade, ta je snad o fyzickych sportech, to je kazdemu jasne. proc to tu vubec pletes. hledas zaminku pro flame? Nicmene esport existuje a bude jen a jen rust, a to se muzou klidne ostatni stavet na hlavu.
    • Je to sport jako každý jiný...
    • tak krasobrusleni je jeden z nejtvrdsich sportu a sakramentsja rehole. To ses oprel do spatnyho sportu. No zkus si padat bez chranicu na led 20x denne od utleho veku.... Ja jsem mu prisel na chut az pozdejc. Mamka se na nej divala, jako dite mne to nebavilo, ale na olympyjade se divam rad, zvlast kdyz je za ti soutezicim nejakej pribeh. Ted je zajimave sledovat treba "navrat" Pluscenka a jak se popasuje s domacim publikem atd. Prave jsem ho vcera videl a mazec
      • Pluščenka slušný lidi nesnášejí. Ale to jen tak mimochodem.
        • Takže když se mi líbí, jak skáče/piruetí, tak jsem hulvát? *7*
        • neco mi uniklo? Duvod?
      • Já neříkám, že to není fyzicky náročný. Co mi na tom vadí je, že o vítězi nerozhoduje objektivní parametr (kdo byl nejrychlejší, kdo dal víc gólů,...), ale čistě subjektivní názor několika rozhodčích.

        Ale to není cíleně proti krasobruslení, nic proti němu nemám, jen si myslím, že to nepatří na Olympiádu. Stejně jako většina disciplín v gymnastice (tam, kde o výsledku rozhodují čistě rozhodčí).
        • Veskoslav
          Tím pádem můžeš zrušit tak 1/4 sportů na ZOH.....
        • jo rozuim ti, ale byla by to skoda prijit o tolik disciplin. Co si budeme povidat, se starym Reckem to nema vubec nic. To byli kruťáci. Me je celkem jedno kdo vyhraje. Me bavi ta atmosfera, ktera je proste jina. Uz ze tam nejsou skoro zadni sponzori atd.
      • olympijade hernajs
    • Jo a co mám proti krasobruslení je to, že to nemá jasně daný pořadí - kdo dá víc gólů, kdo je rychlejší, kdo doskočil dál,... ale rozhodují tam nějací rozhodčí s číslama.
      • A co Slopestyle, U rampa, boule a akrobatické lyžování ? To taky jsou pseudosporty ? Víš kulové o té dřině co za tím stojí, takže nekomentuj něco čemu nerozumíš.
        • Ale on neříká, že to není těžký sport. Ale dneska přesně slopestyle Pančochová výborný první kolo, pak se rozhodčí pos*ali ve druhém kole kdy Pančochová bohužel spadla, že jim body pořádně osolí, takže to první kolo bylo naprosto zbytečný. :( A u toho krasobruslení je průser, že někteří dostávají body za národnost! Bohužel jak všichni víme existuje jediná entita na celém světě, která je naprosto objektivní, nezaujatá a vždy naprosto spravedlivá! Bohužel JD asi nemá čas hodnotit krasobruslení. *3* *6*
      • S tím krasobrusleném meleš hovvna.. *7*
  • "slavu"
  • jsem paran, ale fakt jsem nepochopil, proc zrovna nejakej hrac v nfs. Byl jsem celkem v soku. Nic ve zlym. Takovy divny vedle Tereskovove, valecne zpravodajky v Syrii, ktera nam donesla alternativni pohled na konflikt. Mimochodem to jak pri zahajeni kopali komentatori do Ruska jsem za cely svuj zivot nezazil. Bylo mi trapne za to ze jsem Cech. Podivejte se na web Reflexu co si tam dovoluji. Zaruba na CT atd. Uplne se stydim. Nadhernej ceremonial. I dojeti u mne probjehlo. Meli by byt radi za to co jim rusaci pripravili. Jenom si prijedou, maj to placeny a jeste budou kafrat. Jak lordi. Jaky usili to vsechno muselo stat. Co si mysli? Ze se rus nebude chtit predvest. Zatim jsou to krasne hry a ta anti propaganda uz je do oci bijici. Pritom duch her je o spojovani narodu a oni tam se.ou furt politiku.
    • Ano, v tomhle smeru je to hodne smutny...
    • Jasne na jedne strane valecna zpravodajka nese olympijskou vlajku a na strane druhe rusti novinari, kteri si dovoli kritizovat rezim nebo Putina jsou zmlaceni nebo zavrazdeni. Jinak zadne antipropagandy jsem si nevsiml a vsichni komentatori ceremonial chvalili.
      • Já jsem si všiml jsem jedné poznámky ohledně gulagů u jejich historie, jak to měli připravené. Chápu, že to tam nemají, stejně by si asi Německo na Olympiádu nedalo Hitlera.
    • Rusáku a Amíku je už plnej svět, tak se nediv, nehledě na to češi pořád taky pamatují onou situaci když ty červení zlobři přijeli tankama k nám před barák takže... ono ten HATE je v celku na místě respektive se některým lidem se nedivím.. Mimochodem tohle je herní web svoje politické onan*e si piš na idnes...
      • takze ty ho nejdriv oblazis svoji politickou onanii a pak ho posles do pryc. Mam pocit ze z první sis mel usetrit tu svoji.
      • promin, ze jsem se vyjadril. Ale hate na miste neni. Mimochodem mi rodice to s rezimem nemeli OK a i tak dokazi tyto veci oddelovat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit