Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Corvus
    Recenzi jsem nejprve trestuhodně přeskočil. Potom jsem ale shlédl let's play Pavla s Petrem a ihned jsem listoval Gamesama, abych si recenzi doplnil. Hra nejen že skvěle vypadá a zní, ale je skutečně maximálně zábavná. Strašně se mi líbí cit, kterým je vše podané a ta spousta titěrných detailů. Vynikající věc.
  • Myslíš že neosloví tu podřadnou vokální minoritu? Dobrá, stejně je to po většinou banda pirátu.
  • Blbost... správný pixel art není o nic lehčího než 3D, naopak 3D za tebe řeší největší výzvy grafiky (svícení, stíny, perspektiva), do toho navalit přehulený bloom a plebs jako ty je happy, sice nevidí ani prd, ale mají to 3d...
  • Kecy.... bullshit jeden vedle druhého.
  • naopak je s timhle mnohem vic prace. westerado je opravdu potreba videt v pohybu.
  • jenze ono to tak v 90% proste je. S normalni grafikou a nemusela by byt ani "3D" by bylo daleko vice prace a musel by to delat nekdo, kdo umi kreslit. Tyhle pixelove hnusy muze delat i ten, z ktereho uciteli kresleni vstavali vlasy hruzou.
  • Ty jsi podle me zazil leda tak hovno...mozna vojnu ale i o tom dost silne pochybuju. Takze se zavri v tom tvym pokojicku a rekni mamince at ti pripravy veceri :D
  • Buďte rádi za pixel art. Dá přeci vyniknout těm dnešním "vkusným" omalovánkám *3*
  • PR diskuze nepovoluje, protože neradi čtou jak jsou zbyteční otravní.
  • Nejspíše lékař, jestli ti tohle příjde krásný... *3*
  • Hlavně to je bez toho -ART....

    Tohle je hloupost. pixelART a realisticART není nebo co? Stejnějako comixART apod? Takto se označuje pouze pixel protože to je snad umění nebo co. To pravé. Také argument proti debatě o nějaké grafice je umění / stylizace / nechápeš to a zadupání daného pokusu u debat. Něco jako ten vtip s ikea obrazem, kde znacili uvěřili kecům a chtěli to koupit.... Ale u jiných stylů tomu tak není. Zajímavé.

    Uměni jako tohle pravé umění: https://www.youtube.com/watch?v=22EHOmtWNwI
  • nightborne
    Ty hratelný postavy navíc nabízej trochu jinej pohled na příběh, takže to není uplně hraní toho samýho jenom s hrdinou s jiným skinem.
  • trochu viac questov, vacsia mapa, viac hratelnych postav, ktore sa daju odomknut aspon to som si tak na prvy pohlad pri hrani vsimol. Na druhej strane stale je to kratka hra a aj ked som sa snazil robit co najviac questov a flakat sa po mape tak mi trvalo tak 4 hodky to dohrat. Za tych 15e to nestoji, treba pockat na nejaku zlavu.
  • *15* To Colorado jsem na yt ani prave uz nenasel. Jediny co si z toho pamatuju, ze se muselo vzdycky neco odpalit ve spravnou chvili dynamitem a ze jsem se u toho hrozne nasiral.
  • Me pripada krasny, treba uvodni scena jak bezi za buvolem a pak na nem jede zpatky je kouzelna... Nebo obecne krajina ma paradni atmosferu. A ted kdo nas rozsoudi, hmm? *3*
  • To jsou takove geek kecy, rozumbradovani o tom jak hry bezpodminecne musí definovat hratelnost a napady. ve vetsine pripadu to pak dopada tak ze když se hraci nelibi jak hra vypada, grafika, styl, design tak ji nehraje..a napadu tam muze bejt milion. realita je krapet jinde. Samo porad tu je skupina lidi která uprednostuje pouze ten napad, zaplatpanbu za ni ale je spis minoritni. Idealne to funguje když jsou všechny slozky hry na urovni.
  • tezko rict co je vlastne Star Citizen, a i kdyby indie byl, tak je to kapka v mori. jsou Pillars of Eternity indie hra? Ja moc nevim, když se na vydani podilel distributor Paradox. kdo vi jak nakonec SC skonci, nakonec ho vyda třeba EA..kdo vi:)
  • mě třeba nevadilo Gemini Rue, to mělo dobrou atmošku a ta grafika byla tak hraniční, pak ještě Neo Scavenger, kde se mi grafika sice nelíbila, ale zas to mělo dobré herní mechaniky, jinak jsem teď hodně pařil Prison Architect, This War of Mine, předtim Starbound, ale tohle je trochu moc, koukal jsem na nějaký letsplay na youtube a nevydžel to ani 5 minut, ještě to zkusim stáhnout a otestovat, jestli to taky neskrývá nějakou super zábavnou herní mechaniku, než to definitivně odešlu do pekel
  • Blue.Shark
    U PR sdělení nikdy nejsou povoleny diskuze. Level má navíc vlastní web. S dotazy zamiř tam.
  • ono nie je pixel art ako pixel art ze..niekto to vie spravit nadherne a niekto zas nie

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit