Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KairoG
    Teda ty seš dobrej dentál
  • To neni vubec spatna myslenka.humanismus ve skutecnosti spolecnost odlistuje, protoze je vychovava proti jejich prirozenosti.klasicky produkt tako e spolecnosti je lukas grygar, takova moderni neomarxisticka parodie na muze. Me nejvic vadi ze to ale soucasna "redakce" slozena z par humanistickejch pseudointelektualu cpe vsem ctenarum specializovaneho media, ackoliv to vetsinu z nich akorat stve. Jen doufam ze se to projevi na ctenosti a ty sasky vyrazej.
  • sem im nič takéto nepíš ... :) Tu je plno ľudí, čo sa hrajú na humanistov a intelektuálov. Ale tento trend humanizmu, spoločnosť pomaly ale isto privedie ku kolapsu. Vedie to presne k takým činom, ako napr. streľba počas premietania filmu Návrat Temného rytiera, Pri masakre zahynulo 12 nevinných osôb. Medzi obeťami bolo i šesťročné dievčatko. Prečo nemajú ľudia strach toto robiť? Lebo im nič nehrozí, žiadny trest. Keby o osude toho vraha rozhodli príbuzný obetí, to by bolo o inom. Napr. verejná poprava, lámaním na kolese. Verte, bolo by tých násilných prípadov oveľa menej. Hlave, že ideme zakázať deťom červenú karkuľku, lebo obsahuje násilie. Humanisti tu nie sú pre normálneho človeka, sú tu pre úchylov...
  • Grandhalf
    Pro příště - bacha na nekvalitní perník ty voe ... *7*
  • kubi-wan
    Tvoje problémy bych chtěl mít...
  • Takhle to vypadá, že už ani nemyslíte na to co píšete, tak se trošku soustřeďte laskavě, nemůžete tam jako lobotomik cpát ty svý naučený fráze nebo to tupě překládat z Kotaku, capišto? Nebo jděte dělat něco jinýho. Hlavně, že řešíte takový krávoviny jako feminismus, který zajímají pár podělanejch humanistů, který se v posledních letech nacpali do herních médií, a pak to končí tak že nějaká zblblá novinářka kvičí nad tím krásným torzem z Dead Island Riptide. Okamžitě bych si tu speciálku koupil, kdyby byla k dostání. Nechápu co proti tomu máte vy připosraný humanisti? Co máte vůbec proti kozám? Zkuste je někdy olízat, je to fajn. Ale ne sobě navzájem v redakci. *14*
  • Pane Poláčku, jaké sucho??? Jak Kde proboha jsou hry vlednu a únoru? Vychází Rayman Legends a, jinak vychází lejno celkově, navíc kdybyste si měl všechno kupovat co vyjde na Wiiu tak chcípnete hlady, tak se trošku mírněte v těch výrazech. Sám jsem si koupil ZombiU pack a pět her + přiteplalý Trine 2 a mám rozhodně co hrát a stálo to 17 tisíc sakumprdum.
  • Petre dik za vyborne zhrnutie, tiez som tu konferenciu pozeral, ale aspon si mi to dobre osviezil :).

    Kazdopadne pre mna ale nateraz Nintendo nic moc. Nejako sa stale nemozem dopatrat co sa ludom tak strasne pacilo na 3D Mariovi z Wiicka, ako je to super vec, jednoznacne nadpriemerna, ale pri tej hre som sa nekolko krat pristihol ako sa do nej nutim aby som ju uz presiel, nez ze by som sa bal, ze uz to skonci...

    Osobne sa tesim najviac na Piknima... Vyzera to tak sviezo a uplne inak, nieco take by som si rozhodne chcel zahrat :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit