Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wizardry v manga stylu?? dela se mi spatne
    • Prej manga styl :D
      Nejdřív si zjisti co to manga je než začneš blbě kecat.
      • Za co mám mínus?
        Za to, že vim, že manga je japonskej komiks kterej nemá pevně dannej design postav ani ničeho ?
        Mám už přečteno dost mang a spousta znich je od sebe diametrálně odlišná.
  • RakeW
    K traileru. On zdrhnul! Viděli jste to? Kdy naposledy herní hrdina před nepřátelskou potvorou v nějakém traileru zdrhnul? A teď nemám na mysli nějaké debilní honičky s policajtama, ale pravý nefalšovaný srabský a zbabělý úprk, jak ho vidímě na video. Palec nahoru.
    • přesně tohle mě po zkouknutí traileru napadlo taky *1*
  • Nemusela by to být špatná hra, Tale of the Forsaken Land se prodávala i u nás a byla to výborná RPG. Původní Wizardry série se už asi nevrátí, Bradley se neuchytil s Dungeon Lords a druhý díl, Orb and Oracle, skončil někde v propadlišti dějin.
    PS: Sedmičku jsem dohrál a považuji ji za nejlepší západní RPG všech dob. V šestce jsem se zasekl někde v půlce a už jsem se ní nevrátil.
    • p.anterek
      To já nejvíc času strávil u 8 a ještě ji mám doma na CD *3* Hned bych si dal nějaké klasické RPG dělané postaru v novém kabátku *1*
      • Bohuzel by se neprodavalo
        • Mopped
          A já si naopak myslím, že by se prodávalo.
          • A proc si myslis ze se to nedela teda ?
            • Mopped
              Tak to opravdu netuším.
            • Protoze manageri nemaji ani zdaleka vzdycky pravdu... :-)
              A hlavne hram nerozumi...
  • Podľa mňa to so sériou Wizardry má spoločné tak akurát názov. Hlavné čaro je totiž v ťahových súbojoch, čo sa tuto nekoná. Pre mňa osobne, ktorý považuje 8. diel za najlepšie RPG, je toto maximálny fail. *11* Radšej by som prijal 9. než toto. *3*
  • Co plasite, je jasny, ze tam nebude smrt jako, ted te majznu remdihem na kokos a konec... jasne je napsano, ze bude treba nejakym zpusobem ve forme ducha ziskat telo zpet... coz bude urcite problem nekde hluboko v dungu u nejakeho bosse, ale ne kdyz padnete v pvp nekde na paloucku v klidnem lese... tak nejak to vidim ja.
    ALe jinak to zni fajnove... :-)
  • Mopped
    Kdyby raději udělali pokračování.
    Jenom pro zajímavost, je tu někdo kdo dohrál Wizardry 7?
    Musím se přiznat, že já zatím ne. To je opravdu hardcore hra.
    • taky jen s navodem, vtipne bylo, ze v tom navodu byla spousta chyb, takze i s nim to bylo peklo :D
    • ale 8 jsem dohral na x zpusobu sam... tam to slo i bez jedinyho questu nebo s jednou figurkou
    • jen s navodem :p asi trikrat jsem to zkousel postupne s vekem, a pribyvajicima schopnostma v anglictine, az jsem to poctvrty uz nevydrzel
  • Osobně bych více než permanentní smrt ocenil, kdyby hráči šli lootovat, když zemřou. Aneb, když umřu, můžu přijít o všechny itemy, které jsem měl u sebe ... Neví někdo o nějaké MMORPG (kromě UO), kde by to bylo možné ? Přece jenom smrt, kde celý postih spočívá v tom, že si musím doběhnout k tělu (např. WoWko) je o ničem, pro mně osobně to není postih a je mi ve WoWku "jedno", jestli umřu nebo ne ... (tím nechci říct, že by WoWko byla špatná hra, ale osobně mi v tomhle vyhovovala více UO, je to přece něco jiného, když přijdete o itemy, na které jste dřeli půl roku vs pár minutám běhání ve WoW ...)
    • smejki
      jestli se nepletu, je to možné u Fonline
    • tak krome UO to ma EVE ale to je ve vesmiru takze pokud vylozene chces fantasy tak Mortal online je da se rict duchovni nastupce UO problem je v tom ze na tom dela strasne maly studio takze neni vse odladeny jako u velkych MMOcek, ale vizi maji dobrou
      • Mortal Online vypadá parádně, určitě zkusím, díky moc ... :)
        • Hm kdyz jsme ho zkousel tak to byl nefunkcni paskvil, ale to je uz rok cca...
        • Ještě případně Darkfall Online.
  • Spades
    No nevim nevim.
    I staré HC hry měli vždy load n save...
    I ty nejvíc HC MMO měli možnost ressurectu...
    A PermaDeath v PvP? Pokuď zapnou world PvP, tak to jim nikdo hrát nebude...

    Neříkám, že bych nechtěl HC MMORPG, ale jako aby mě tam zabíjeli zkušenější hráči, a vůbec si nezahrál, to není HC, to je kravina...
  • Dokud sem nevidel ten screenshot s tema hnusnyma skretama ala Lineage, FF, mel sem i radost.
  • Ohledne PVP bych verila ve dva tipy aren...jedny budou o soubojich, utkanich na "staminu"...a druhe budou takove gladiatorske zapasy...velke odmeny, smrt jista :) Kdo vi, ale rozhodne je to lakave :) Obzvlaste, ze potencialni "lvl 60" nebude jednou mit kazdej, ale opravdu jen ti dobri, pripadne zakerni :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit