Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • RakeW
    K traileru. On zdrhnul! Viděli jste to? Kdy naposledy herní hrdina před nepřátelskou potvorou v nějakém traileru zdrhnul? A teď nemám na mysli nějaké debilní honičky s policajtama, ale pravý nefalšovaný srabský a zbabělý úprk, jak ho vidímě na video. Palec nahoru.
    • přesně tohle mě po zkouknutí traileru napadlo taky *1*
  • Dokud sem nevidel ten screenshot s tema hnusnyma skretama ala Lineage, FF, mel sem i radost.
  • Nemusela by to být špatná hra, Tale of the Forsaken Land se prodávala i u nás a byla to výborná RPG. Původní Wizardry série se už asi nevrátí, Bradley se neuchytil s Dungeon Lords a druhý díl, Orb and Oracle, skončil někde v propadlišti dějin.
    PS: Sedmičku jsem dohrál a považuji ji za nejlepší západní RPG všech dob. V šestce jsem se zasekl někde v půlce a už jsem se ní nevrátil.
    • p.anterek
      To já nejvíc času strávil u 8 a ještě ji mám doma na CD *3* Hned bych si dal nějaké klasické RPG dělané postaru v novém kabátku *1*
      • Bohuzel by se neprodavalo
        • Mopped
          A já si naopak myslím, že by se prodávalo.
          • A proc si myslis ze se to nedela teda ?
            • Mopped
              Tak to opravdu netuším.
            • Protoze manageri nemaji ani zdaleka vzdycky pravdu... :-)
              A hlavne hram nerozumi...
  • wizardry v manga stylu?? dela se mi spatne
    • Prej manga styl :D
      Nejdřív si zjisti co to manga je než začneš blbě kecat.
      • Za co mám mínus?
        Za to, že vim, že manga je japonskej komiks kterej nemá pevně dannej design postav ani ničeho ?
        Mám už přečteno dost mang a spousta znich je od sebe diametrálně odlišná.
  • Co plasite, je jasny, ze tam nebude smrt jako, ted te majznu remdihem na kokos a konec... jasne je napsano, ze bude treba nejakym zpusobem ve forme ducha ziskat telo zpet... coz bude urcite problem nekde hluboko v dungu u nejakeho bosse, ale ne kdyz padnete v pvp nekde na paloucku v klidnem lese... tak nejak to vidim ja.
    ALe jinak to zni fajnove... :-)
  • To si děláte srandu ? ... no to si snad děláte srandu ? ... pěkněééé.
  • A co pvp? :) Tiez perma smrt, ked zabijem ineho hraca?
    • sleepless
      Moc informaci zatim nezverejnili, nicmene PvP bude a pokud to s permadeath mysli vazne, musi byt stopro i v PvP.
  • pokud to budou herní mechanismy fajně promyšlené a bude hratelnost, tak by to mohlo být moc fajn, jenže se obávám, že to propadne už jen kvuli té obtížnosti v dnešní době..
    • Ono je to tak, ze kedysi tazke hry boli tak tazke, ze 1 usek si musel opakovat aspon 30x, kym si to presiel. No dnesrami, kde neexistuje kopa hracov zlenivela a je ukolebana mainstreamom s hrami, kde neexistuje takmer ziadna smrt.
      No aj tak si myslim, ze to ludia budu hrat, aj ked nie taka velka komunita, no za to to budu kvalitny hraci s trpezlivostou.
  • Podľa mňa to so sériou Wizardry má spoločné tak akurát názov. Hlavné čaro je totiž v ťahových súbojoch, čo sa tuto nekoná. Pre mňa osobne, ktorý považuje 8. diel za najlepšie RPG, je toto maximálny fail. *11* Radšej by som prijal 9. než toto. *3*
  • Ohledne PVP bych verila ve dva tipy aren...jedny budou o soubojich, utkanich na "staminu"...a druhe budou takove gladiatorske zapasy...velke odmeny, smrt jista :) Kdo vi, ale rozhodne je to lakave :) Obzvlaste, ze potencialni "lvl 60" nebude jednou mit kazdej, ale opravdu jen ti dobri, pripadne zakerni :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit