Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No tak vydali prohlaseni, ze delaji na patchi, ktery ma zlepsit ovladani pomoci K+M

    • Jen magor by hrál takovouto hru na klávesnici a myši.

      • njn pro me jsou zase magori ti, kteri vezmou do ruky gamepad

  • BTW. Co se děje v Team Ninja? Jsem myslel, že Nioh byl úspěch. Tohle není graficky ani na úrovni Dark Souls 3, úplně v pohodě bych to srovnal s DS2. Není budget? Nebo úplně prdí na grafiku a větší levely? 

  • lito

    počkám si na Diablo v rámci sbíraní itemů. 

  • Kravicka

    Testoval jsem demo... odpad PC port. Nepouzitelny K+M, nepouzitelny menu, nefungujici zvuk, rozbita grafika.. odinstalovano po 1min ve hre.


    1/10

    • Sierra117

      A jakým testům si to podrobil? Máš někde testovací scénář? Jen tak pro zajímavost :))

      • Kravicka

        Test spusteni - prosel

        Test nastaveni a pohyb v menu - neprosel

        Test hrani - neprosel

        Test vizualni - neprosel

  • Na steamu docela velka nespokojenost s ovladanim K+M, pry tam udelali oproti NIOHU nejake zmeny a je to ted skoro nepouzitelne

  • Veskoslav

    Nioh 3. Nic víc. Ještě že je to v Game Passu...

    • Miluji tyhle argumentace.

      Další GTA, další dark souls





      • Veskoslav

        A ne snad? V čem tam chceš proboha argumentovat. 

        • nightborne

          Hele zrovna souboják má sice podobnej základ, ale postavenej je nakonec dost jinak (žádný ki pulsy, žádnej stance dance, místo toho to balancování duše + dorážečky), takže bych osobně netvrdil, že se to hraje stejně.

          Ale je fakt, že ze screenshotu to zrovna dvakrát vidět neni, protože na pohled to prostě je nioh. Včetně menu, fontu a podobně.

          • Veskoslav

            Však já netvrdím, že se to hraje stejně:) Jenom se jim to nechtělo pojmenovat Nioh 3, tak to pojmenovali tak "vznešeně". A graficky je to fakt zastaralé a ani to neběží kdo ví jak stabilně. Jako mít FPS propady k 10 fps u 1% už jsem dlouho nezažil.

            • ales.smutny

              To by se moc nemohlo jmenovat Nioh, když Nioh vychází z japonštiny a v Japonsku se odehrává a Wu Long je ryze čínský a odehrává se během období Tří států (a dělá z něj strašnej maglajz).

  • Widl_CZ

    S tou obtížností, dobrou výbavou, kterou by si člověk tvaroval jak chce je to to samé jako u Niohů. Je to jen takové pomrknutí  na hráče, podívej co tu máme, ale zatím to nepotřebuješ. Jak píšeš v recenzi, čas všech těch věcí příjde zase až v New Game+, kde přituhne, najednou mají enemáci jiné movesety a je potřeba se s tím nějak vypořádat :)

  • romankubanektisc

    Podle mne jde nový trend: "Vydej to na Steam Deck a modli se". Ti hoši (team ninja) by slepému prodali lekce kreslení. Možná by se tím měl zabývat soud, přece také nemůžete jen tak prodávat zkažené jídlo. Na to máme zákony...

  • VRFREAK1

    nevím proč ale měl sem todle za Black Myth: Wukong a stou grafikou mě to zarazilo  pak mi došlo že je to něco jiného ale myslel sem si že to zrušily a udělaly z toho dynasty warriors rpg

    • mas to cele nejake popletene :)

  • dobrá recenze. Přečetl jsem ji celou, což se tady stane jen u pana Slavíka. 

    Jen dodám osobní pocit z recenze. Celou dobu jsme si myslel, že čtu recenzi na 6/10 hru. 

    Já už jsem osobně byl vyčerpaný po Niohu a všech těch DLC, do toho bych šel jen v případě, kdyby to vypadalo jako remake Demon Souls.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit