Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Fotr ho ale stejně zabil... ale tak později zkape takže 1:1.
  • Mohol si streliť vedľa psa a nezabiť ho...
  • U Wolfa je jen jedna obtížnost?
  • wolf je vynikajici svizna strilecka, co neomrzi i kdyz stavi na stejnych principech. Parim a hned ze zacatku to ma grady a dokonce i zajimavy pribeh, ktery me ve strileckach nikdy moc nebavi. Super hra
  • Jack1947
    Jo to jo no na něj jsem zapoměl... ale bylo to na začátku v animacče a ještě mimo záběr.
  • New Colossus si asi nehrál co? Anonym píše o jednom konkrétním ze začátku hry.
  • Jack1947
    COD WW2 si taky zabil pár psů, teda psů no ... a Wolfenstein ty psy byli robotický takže se zas až tak moc nestalo.
  • mužu někdě zažalovat protože v te hře byl zabit pes... toto by tam nemělo být dáno...
  • tento wolfenstein je hratelnostou na urovni dielu z roku 2009..., co je teda dost malo, v tej dobe uz boli a aj vychadzali daleko lepsie hry tohto typu, v mojom hodnoteni 7/10 zohladnujem vizual
  • Jack1947
    Povíš mi jak odeslat 2x stejnej příspěvek ty nášupe??

    To že hraješ hry hrozně pomalu neznamená že to je nějak extra dlouhé - ale zase někomu stačí málo ;)

    Já prostě si nemůžu dát moc dohromady že WOLF:NW a tohle ten prostě i s Old blood mi příjde trochu lepší. Old blood byl klasickej Wolfenstein ještě o chlup více.
  • Naprosto nepochopitelnej postoj recenzta. Oproti ostatním dílům a celkově všem hrám za posledních 10 let je to neskutečně promakanej a promyšlenej nášup!!!! A tady podle toho se dá konečně říct škoda že z posledního DOOMA udělali pouze bezmyšlenkovitou střílečku !!!! rok 2016 mohl patřit jemu. Protože rok 2017 patří Blaztkowicovi to je víc než jasný :) btw od Pátku Každý den 2 hodiny hraní a podle netu sem teprv někdy v půlce. I herní doba je nejspíš super stejně jako vše ! :)
  • Naprosto nepochopitelnej postoj recenzta. Oproti ostatním dílům a celkově všem hrám za posledních 10 let je to neskutečně promakanej a promyšlenej nášup!!!! A tady podle toho se dá konečně říct škoda že z posledního DOOMA udělali pouze bezmyšlenkovitou střílečku !!!! rok 2016 mohl patřit jemu. Protože rok 2017 patří Blaztkowicovi to je víc než jasný :) btw od Pátku Každý den 2 hodiny hraní a podle netu sem teprv někdy v půlce. I herní doba je nejspíš super stejně jako vše ! :)
  • Tak proč tak yldouhavě polemizuješ o něčem co si ani nechceš koupit? To se mi zdá ne málo blbé.
  • Nemůžu si pomoct, ale některé scény byly prostě perfektní, Ir nebo část s Hitlerem. Tohle se povedlo. :) A hra jako taková je také dobrá, prostě oddechová střílečka.
  • Najit v doomovi vsechny tajny mista a predmety bylonpro me temer nemozny, vychutnaval jsem si jak me hra nebere jako tupyho blbecka a nevodi me zanrucicku. Coz uz dnes proste neexistuje.. to se ti v tunylku 5m na sirku v cod nikdy nestane, tohle jentotiz domena pro me opravdovych her, ktere uz jsou dnes temer tabu. Dneska lidi objahujou hry ktery je nuti kupovat si dlc, obleceni apd..... Takze ano je to presne receno. Dnes vyhrava to kde musi clovek comozna nejmene pouzivat hlavu a nedejboze aby se mel nekde zaseknout.. proste dumbage.
  • Ristoro ukaž mi profil z Destiny 2, když tak debilně porovnáváš. Děkuji...
  • TheGGG
    strejda z československý lihový se ozval... nebo snad antifák na druhou? No nevím, radši si hlídejte tu vaši kliniku... *14* *14* *3*
  • Odkázal bych tě na přednášky docenta Perottina na FSV UK, ale, ruku na srdce, je to v tomto případě nutné? Klikni alespoň na ten odkaz, třeba to pochopíš a přestaneš ze sebe dělat pitomce.
  • TheGGG
    hahaha a v čem? AC je totiž v mnoha věcech skutečně promakané a CoD má hned tři skvělé mody, které zabaví na desítky hodin... doom je braindead blbina kde se střílí krelsení démoni a nemá to ani příběh, ani zajímavé postavy ani zapamatovatelné momenty... prostě jen milion stejných místností s monstry co se teleportují před zbraň...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit