Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zaho
    Nikdy jsem nepochopil proč by někdo dobrovolně hrál FPS na konzoly. Dle mého se FPS hrají na PC díky lepšímu ovládání.
  • drasta

    "Puvodne povedene hry"? Ani vam nevim...

    • skaven

      divne, mne sa Wolf2 pacil, tj pre urcitych ludi je to povodne vydarena hra ;)

      • Ilusiveman

        Ty budeš určitej až moc možná.

      • drasta

        To me neprestane udivovat ale jestli se ti to libilo tak alespon nemas pocit ze jsi vyhodil pres 50Euro za spatnou hry. Pro me ta hra proste nefungovala od scenare pres GP az po nejdivnejsi a nejzbytecnejsi sadu "upgradu" co jsem mel tu cest potkat. 


        Ad Ten rozmazlenej spratek... nekdy se fakt divim jak je mozny ze nejsi nejvetsi kamarad s LV :D

  • TheGGG

    colossus byl fail... ta hra má mnohem víc problémů než nějaká ořezanost na switchi

    • bukrr

      Mělo to svý mouchy, ale ukaž mi aspoň 5 lepších větších FPS z minulýho roku. S COD a Destiny počítám :))))

      • TheGGG

        tak jen proto že ostatní taky vydávají govna je omluvitelné vydat dal¨ší takové?

        Vedle předchozích wolfů to byl děs... zlatá éra FPS HALO, killzone, resistance je už ale stejně dávno pryč

        • skaven

          Halo? :D nudnejsi fps sheet som asi neskusal


          • TheGGG

            souhlas, nikdy jsi to nezkusil, protože nemáš xbox trubičko... halo>>>>>>>>>>>>>>>>fear

            • skaven

              j, nikdy som nemal xbox trubku, len som skusal brutal nudny halo2? na pc


              • TheGGG

                Reakce na příspěvek:

                to víš že jo trollíčku... a hádám že odpad jako half life tě bavil... LoL no bez komentáře

                • skaven

                  Reakce na příspěvek:

                  tak po tomto prispevku som pochopil


            • 0011

              F.E.A.R. jedna považuju za lepší hru než Halo, nezapomínej že jednička, dvojka a  oba díly Wars vyšli na PC a vůbec bych se nedivil, kdyby se rozhodli portovat celý zbytek. Halo má mnohem lepší multiplayer, ale i původní xbox měl hry s mnohem lepším singleplayerem, jako třeba Knights of the Old Republic. Co se týče Wolfensteina tam se shodneme jenom částečně, tam za odpad považuju už New Order, dvojku neplánuju koupit ani na switch natož na PC.

              • TheGGG

                Reakce na příspěvek:

                wars není FPS, takže to sem moc nepatří.... halo 1 už je dost zastarlý, ale halo 2 a 3 jsou legendy...

            • 0011

              doublepost

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit