Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Osobně mám ženy rád, takže s tím nemám nejmenší problém.
    • Když to bereme takhle, tak bych si zahrál titul, ve kterém hraji za kočku/kocoura..
      • Tak si zahraj Alley Cat. :)
      • Skyrim
      • bukrr
        Captain Claw to zařídí.
  • ježišmarja, oni si dovolili dát do hry ženské postavy, to je tedy tragédie *1*
  • Tak už nám zbývá jen Tomb Raider s pořádnýma koulema a bude to konec...
  • mne B.J. v poslednom Wolfovi povahovo strasne sadol. ako sa z neho stal 40tnik ktory bojuje za bezpecie svojej rodiny.. :)
  • Snad v kažný druhý hře na E3 hrajete za ženskou.Co se to sakra děje?
    • Já mam takovej dojem, že spoustě diskutujících tady uniká zásadní věc. Většině lidí nevadí hrát za ženskou. Kdyby jo, tak asi nemáme výborný, až ikonický ženský postavy, jako Laru Croft, Samus Aran, Chun-Li, Jill Valentine, Jade z Beyond Good and Evil, nebo z novějších Senuu, Alloy a technicky Yorhu2B (a to nemluvim o RPGčkách, kdo z chlapů nikdy nehrál ženskou postavu, nechť hodí ovladačem dle vlastního výběru).
      Tady jde o to, že Wolfenstein = B.J. Blazkowicz. Tečka. Nechci hrát za Wilmu Blazkowiczovou, stejně jako nechci hrát za Larryho Crofta, nebo Seamuse Arana. Jsou to série na kterejch jsem vyrost a mam je spojený s určitou postavou, kterou jsem si za ty léta prostě oblíbil.
    • Tak možná jsi si toho nevšiml,ale cca každej druhej člověk na planetě je žena, takže to dává vcelku smysl...to je jak se ptát se o století a něco zpět..."tvle každej druhej volič je žena, co se to sakra děje???" Věř mi, já nemám rád feministky a směju se každé "empowered" pomatené husičce ( těm specálně bych koupil výlet na půl roku třeba do Somálska nebo Chadu, ať poznaj, jak vypadá společnost, kde ženská nemá žádná práva, možnosti etc...),ale tohle je taky úlet bejt nasr*nej, že ve hře je půlka ženských hrdinek...moje zkušenost z online her je taková, že snad 70-80% frajerů maj raději ženské avatárky...Někdy bych chtěl mít vaše problémy tvle...
      • "Problém ženských hrdinek" pochází z historických her. Například první video z Battlefieldu V.
        Druhá světová a za Brity bojuje žena s robotickou paží. Nebo prosazovaní různých etnických skupin do her z prostředí minulého atd.
        Ano žen je přibližně 50% ale hráčů je jich minorita a proto se hry nedělají pro ženy, ale pro cílovou skupinu muž 13-30 let. A právě to je problém, feministkám vadí že se děají hry pro muže.
        • A nebyla třeba dosud ta ženská cílovka minoritní, protože se dřív vycházely tituly výhradně pro muže a teď je snaha to změnit/vyrovnat.. zároveň, ale nepopírám, že se to leckomu může zdát jako "tlačenka" ;)
    • v kažný druhý hře na E3 hrajete za ženskou, tomu se říká rovnoprávnost, když je to fif ty fifty, ne? *4*
    • snad v každý druhý hře obecně hrajete za ženskou - a mně to neva, furt lepší než koukat na zadek chlapovi celou hru ;) já myslím, že ty hry moc prožíváte, nemusí bejt každý rozhodnutí automaticky útok na vaše hodnoty a názory, prostě jsou to hry... a stále pro zájemce existuje tuna her, kde můžete hrát za pořádnýho drsnýho chlapáka
      • prosím o příklad "pořádnýho drsnýho chlapáka" cmon...bavíme se o "nových" titulech díky
        • Ghost of Tsushima, Nioh 2 a Sekiro (možná tvorba postavy, ale trailer tak nepůsobil) mají mužského hrdinu, Jast Cause 4, Doom Eternal, Death Stranding, nový Hitman, Resi 2 remake, Yakuza 0 a Kiwami na PC, Metal Wolf Chaos remake (a poprvé mimo Japonsko), Rage 2, DMC5.....

          Já bych se nebál, mužští protagonisti nikam neutíkají.
          • já se nebojím.. jen mi to přijde strašlivě tlačený.. je to z toho cítit :-) vyjmenoval jsi pěkný kousky, zejména s tím Doomem se nedá nesoouhlasit.. na druhou stranu, pakliže bych to bral do úplnýho důsledku - na druhý straně barikády jsou x titulů, kde je zejména ženská postava..to se nebavím o filmech, zejména poslední "danyho partaci" jeden z mých nej filmů, totálně zkažená konverze Ocean´s 8 nebo poslední Ghostbusters a další a další.. v tomto žánru mužští protagonisti utíkají, ať si kdo chce co chce říká.. a jde to napříč popkulturou, do který hry patří.
            • A kam utíkají. Prostě je tentokrát docela dost ženských protagonistek. Znamená to snad, že přestanou mužské protagonisty používat úplně? Samozřejmě že ne. To je úplná blbost.

              Je to normální trend. Před časem byl trend mužně mužní chlapáci jako Marcus Fenix, pak třeba vtipkující chlapíci jako třeba Nathan Drake. Byly trendy na piráty, trendy na ninji, trendy na vojáky, instalatéry a mafiánce.
              Přestaly v té době ostatní druhy postav existovat? Ne nepřestaly.

              Navíc, bude nějak zásadně špatně, když se váhy trochu vyrovnají a mužských/ženských postav bude ve hrách tak na stejno? S tím, že se třebas váhy čas od času nakloní trochu víc na jednu nebo druhou stran?
        • já E3 nesleduju, jen co se objeví tady na Games, ale co třeba Red Dead Redemption 2? tam bude určitě hlavní postava drsňáckej kovboj, co se měsíc nemyl, pije whiskey k snídani, obědu i večeři a plive na zem, prostě žádný místo pro princezny... Dead Stranding taky vypadá, že bude mít hlavního hrdinu, pak třeba Just Cause 4... nebojte, svět není tak zženštilej, jak se bojíte, za vším není politika, prostě ženský prodávaj, protože jsou pěkný (tohle mi někdo zkuste vyvrátit)
          • souhlasím s tebou. ale nesouhlasím s tou poslední větou - "ženský prodávaj, protože jsou pěkný" - to jako fakt? to jsem byl asi v Last Jedi strašlivě slepej, pač tam ty ženy byly opravdu hnus, o který bych si kolo neopřel... na druhou stranu - kdo zná seriál BLACK SAILS - tam je ŽEN spooousta a vůbec mi to nevadí, jsou HEZKÝ a není to na sílu... *1*
          • Já většinou nehraju hry ze třetí osoby,takže si nekupuju hry,jen abych koukal na pěknou dívčí tvářičku.Jinak politika za tím trochu je,feministky si stěžujou,že je málo ženskej postav ve hrách.Jen si vzpomeňte na Call of duty WWII. Ale jako ne vždy mi to vadí,např takovej Tomb Raider je super.
            • A Češi si pořád stěžujou, že jsou součástí Sovětského Svazu, že?
              Si ani nepamatuju kdy jsem naposledy viděl argument, že je "málo ženských hrdinek". Před pár lety tomu tak bylo, tehdy to byla relevatní kritika. Jsi si jistý, že to "stěžování si" není jen něco co si pamatuješ, že existovalo a přetrvává ti přesvědčení, že to pořád je?
              Je to minimálně 5 let co jsem naposledy slyšel někoho říkat, že je málo ženských protagonistek. Minimálně. Takže kdo s kde stěžuje konkrétně na tohle?
            • vidíš... takže pokud ti to u některejch her vadí a u některejch ne, tak to není spiknutí, ale prostě máš jen jinej vkus než ostatní, což je naprosto v pohodě

              ale pokud bychom si teda zaspekulovali a řekli si, že je to fakt kampaň na to protlačit všude co nejvíc ženskejch, minorit a podobně, tak to neberme zase tak osobně - ženský a minority jsou taky lidi a je fakt, že dřív neměli tolik možností zahrát si hru, kde by nehráli za mužskýho hrdinu... tak jim to přejme, no ne?
  • Spejs:
    Tak si to pojďme shrnout.
    Odsuzuješ někoho kdo s danou agitikou nesouhlasí a osočuješ ho. Žiješ na slovensku. Vadí ti, že má problém s lesbami.

    Budeš cikánský homosexuální přistěhovalec ze slovenska. Aneb tvá logika v praxi :-)
    • lidi, fakt jsem tady správně? :) web o hrách a lidem tady vaděj lesby? co se proboha stalo, lesby jsou přece super!
      • Moje řeč :)
    • *jsi slovák né, že žiješ na slovensku.
  • za Blaskowiczovy dcery...jak jinak *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit