Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Muze nekdo kdo ma neco podobneho napsat jak mu hra jede? i5 2500k, gtx670, 8gb RAM. Diky moc.
    • Veskoslav
      i5 3470 RX 290OC, 16 GB RAM na max při 50-60 fps.
      • MrSanta
        V HW už se howno vyznám (a nebojím se to přiznat *1*), čip mám stejnej, grafiku ASUS ENGTX660ti a RAM 8 GB a wokna 7. Co myslíš, jak to asi povalí?
        • Veskoslav
          Podle mě +- stejně, maximálně o stupen hůř.
          • ako je to s vytazenostou jadier? na kolko je optimalizovana ta hra?
            • Xcomik
              Napíšu ti to asi takhle můj mobilní nízkofrekvenční Celeron (2x 1.4GHZ) s tím neměl problém a bez problému stíhal hru na 30FPS čili bohatě postačí i stolní Core i5 na 60FPS
          • MrSanta
            Dík. Počkám na patche a koupím během prázdnin. Teď by na to nebyl čas.
    • i5 2500K, GTX 780, 12 GB ram, 1080p, vsetro na max a zo 60 fps sa to ani nepohne. Urcite ti to pojde dobre.
  • jsem zvedav jak to bude s AI na nejtezsi obtiznost, nicmene konecne je tu hra, ktera evokuje eru devadesatych let, viz ten system s lekarnickami apod, pac ten cod styl, kdy dostanu cocku, sednu za krabici, dam si mentos, vylezu, vse pokropim a opakuji do doby, nez je kolem cisto je celkem o nicem
  • MickTheMage
    Hmm, tak sa zda, ze sa Ales celkom zhoduje s tym co o hre napisali v Polygone. To zacina byt znamenim, ze sa nakoneic ta hra predsalen vydarila.
  • 8 je prumer, tady všechno dostane 8
    • N7N7
      To víš, není to indie...
      • Veskoslav
        Ty si to vážně nikdy neodpustíš, že? *7*
        • N0isy
          Co čekat od méně inteligentního člověka? *7*
  • BoB.2
    Bude VideoRecenze?
  • Hezky no ale to si asi nikdy nezahraju protoze to chce naroky jak kokos.. A taky tahat to z netu 44Gb fakt ne :DDDd
    • ze by net od uganda connections? nedavno jsem si tahal rage a oba dily borderlands ze steamu, v souctu to je neco malo pres 50 gb a za dve a pul hodky to bylo zu hause
      • Oba díly Borderlands mají jen něco přes 12 Gb *2*
      • TheGGG
        Lol, to není nic extra. Ze steamu mám 35Giga hru za půl hoďky.
        • ucho
          19 MB/s, no tak to je určitě pravda :D
          • no to by mne zajimalo co ma za providera a z jakyho serveru taha... ja bez ohledu na 120 Mbit linku ze steamu nevydoloval vic nez 6 MB/s kdyz byla svetla chvilka... *7*
            • Asharak
              11MB/s CS:GO asi vás Steam nemá rád *7*
      • maros.goc
        snáď na nás teraz nechceš urobiť dojem ...
        • spis jsem cekal, ze na to sbalim nejakou IT slecnu, ktera si misto laku na nehty radeji koupi poradny zdroj, u vecere misto sladkych kecu bude srovnavat jednotlive operacni systemy ale az v posteli do dokaze poradne rozparadit. jedine tam ukaze sve kvality v programovani procedur v c++

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit