Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zaujímavé, že to každému trvalo šesť hodín a pritom ja to hrám už 4 hodny a som ešte len na začiatku tretej misie. Kdo preskúmava prostredia a nejde len dopredu, tak si to užije viac. *3*
  • Aký je soundtrack ? Bude aj nejaká výberovka dobovej hudby ako boli pri New Order piesne od Neumond Classics ? *3* *3* *3*
  • Viz níže, přepisoval jsem kód z obrázku a hodilo ho to do textu, protože jsem špatně kliknul... To vás nikoho nenapadlo a hned hledáte skryté významy. A artikulovat mohu těžko, když píšu...
  • Vy chytráci, přepisoval jsem kód z obrázku a hodilo ho to do textu, protože jsem špatně kliknul... Prý "social justice warrior", já se poseru smíchy :-)
  • Morraw
    7/10 je adekvátních. Plusové body dávám za první mise v hradu. Konec mi však přišel hodně nezáživný a dohrál jsem spíše z povinosti. Docela často se stávalo, že nepřátele se někde ve skupince zasekli a čekali dokud je nepostřílím. Nejtežší obtížnost mi taky nedala zrovna moc zabrat.
    Ve výsledku bych dal možná i 6/10. Na New Order mi pár vecí taky vadilo, ale celkově byl lepší a zábavnější.
    A když se tu všichni rozplývají nad oldschool hratelností, tak mi tu zase chybí také oldschool MP. A klidně to zde mohli zkusit. Takhle pro mě není důvod Old Blood znovu rozehrávat.
  • Je velice obtížné přikládat tvému názoru váhu, jelikož označeními Gone Homo či Crap Souls pouze poukazuješ na svoji zaujatost vůči zmíněným titulům.
  • TheGGG
    chápu, do diskuze si píšeš, jak je na PC supr hrát ve 4K, ale pak brečíš nad svým 5 let starým PC za 15 000,-. Rodiče ti nechcou koupit ani nový PC ani konzoli a tak jen celé dny hraješ LoL a tiše závidíš všem svým kamarádům, co už smaží na PS4. Muhehe, fakt tě aj lituju
  • Každá hra přece nemůže obsahovat "něco víc" a mít za cíl něco hráčům sdělit. Vždyť by to byla hrozná nuda. Občas si člověk prostě potřebuje jen zablbnout, postřílet pár panáků a spokojeně pak usnout. *1*
    Pokud si taková bezduchá řežba hra nehraje na "něco víc" a bere se s trochou nadsázky, tak s tím problém nemám (Wolf, Serious Sam apod.). Horší je to v tom případě, kdy se hra tváří, že je "něco víc", ale ve skutečnosti se jedná o bezduchou řežbu (zdravím poslední díly CoD).
  • New Order se taky jako "něco víc" nikdy neprezentoval. Mělo to být přesto to, co to bylo. Akční výplachová retro-steampunková FP střílečka. Filozofii bych radši šel hledat do pseudoher jako je Gone Homo či Crap Souls hry.
  • Mně New Order hodně zklamal. Čekal jsem, že z nacistických kulis a alternativní historie autoři vytěží něco zajímavého, ale je to klasický nezajímavý příběh o hrdinovi, který střílí anonymní panáky v celkem obyčejných lokacích a bojuje s nevýrazným zloduchem. Čekal jsem něco jako Spec Ops The Line nebo Bioshock Infinite, tj, že autoři budou chtít něco říct. Ale bohužel nechtěli.

    Netvrdím, že je to špatná střílečka. Ale pokud by někdo, jako já, chtěl ve hře hledat "něco víc", tak v New Order to není.
  • ...jasné, další prípad decka, ktorému fotrovci kupujú PC za dobré známky...
  • ..hratelnost je primo umerna rozliseni a fps...no až mi sopeľ vybehol od smiechu...ty toho asi moc odohrané nemáš, a ak náhodou áno, hranie si moc nepochopil...
  • Aha, chapu. Konzole je lepsi protoze je pro socky. Smula ze vy jste zrovna ty socky. *15*
  • TheGGG
    eště mi tu povídej o tom, že hraješ ve 4K resolušn kiddo? Které PC umí bloodborne. Hmm ani to za milion.
  • Mně to trvalo na bring it on necelých šest hodin... to mi přijde na datadisk za dvacet éček docela férový, někteří ekšperti se nebojí podobný rozsah prodávat za plnou palbu...
  • Konzole by umela 4k,ale kdo hy j za ty prachy kupoval *1* ,kdyz by stala 25klacku,a mozna vic.Kolik stoji pc cko s 4k rozlisenim?A kupovat jeste tv 4k hehe.Ted si davas 4k,to je hezky,ale za 3roky uz trn komp to davat nebude,a mozna driv,protoze vse co ted jede v 4k,tak to jsou bud prvni vlastovky,nebo remstery.Ale takovi the division uz si ve 4k na tom stejnym kompu nedas,a to mi ver.A konzole,aby davala 4k po celich 5let,tak by stala 40klacku.Uz vidim jak si to jdu koupit.A full hd,je dostacujci obraz.
  • :D

    Ještě něco napiš prosímtě. Ať se ještě zasměju :D

    I když já jdu hrát, nebudu se tu zdržovat...
  • A ktera ze konzole umi 4k a 60fps ze jsem ju nevidel? Ukazes mi ju?
    Btw, hratelnost je primo umerna rozliseni a fps, to je matematicky fakt. A pochybuju ze gta na pc bude min hratelny jako to na crapzoli. Takze zase mate misto argumentu povidacky z prvniho stupne zakladky. Neni vam to trapny? *5*
  • Třeba proto, že si pak může dělat srandu z PCčkářů od kterých tu pořád čteš "60 fps, vysoké detaily..." apdo sr4čky
    ale "hratelnost" jsem tu od nich nikdy nečetl...
  • TheGGG
    1. protože mě to baví
    2. po tom, co tu celé roky PC kiddos předvádějí, se stydím, že na nějakém PC vůbec hraji
    3. u mě je to 50:50 PC a konzole a nevím, proč bych svých konzolových padesát procent neměl bránit před ementály jako ty, co je opakují otřepané fráze a nikdy žádnou konzoli neviděli
    4. proto (a to souvisí se vším předchozím), že na konzole vychází mraky božích exklusivitek a nevidím, jedinej důvod, proč si je v diskuzi nepochvalovat.
    5. protože, nebýt wargame, army a pár dalších, bude PC scéna totální žumpa a nebudu mít jediný důvod zapínat PC. V tom moři moba omalovánek, p2w slátanin, cheap feelfree2pay online stříleček a indie nesmyslů ala simulátor trávy, si nevyberu. Tak snad se dočkám world in conflict 2.
    6. protože vy PC only magoři milujete mít nějakou opozici.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit