Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vynechávám, po tom hypu na new order jsem kupoval za plnou cenu a pak *8* je to v podstatě singl COD + "stealth" + lékárničky(a brnění, wow oldschool *7* pro mě je to ale "trochu" málo) 6/10 max a jestli je tohle horší tak potěš koště, zlatej RTCW tohle se mu atmosférou ani neotírá o kotníky
    • Souhlas *7* Uz i to posledni cod je lepsi.
    • nightborne
      Každému, co jeho jest ;)
  • Moc nevim kde tahle novodoba reinkarnace stare klasiky prisla ke sve slave (ze by tech 50 GB na instalaci?) ale ta hra je nejenom docela oskliva ale navíc ještě prumerna a nic nového neprinasejici, teda zkracene..docela nuda.
    • nightborne
      Uměleckým dojmem, nádhernou halflifovskou atmosférou, krystalicky čistou hratelností.
      • Ty první dvě věci jsou čistě subjektivní vjemy a cokoliv co má qte za "krystalicky čistou" hratelnost považovat fakt nelze a to že tam fungují základní herní FPS mechaniky je samozřejmost a né výhoda
        • Asi jsem hrál jinou hru, protože žádné QTE jsem tam neměl...SJW
          • Já fakt nejsem social justice warrior, to by sis asi měl zjistit, co to znamená než tady začneš házet termíny kterým absolutně nerozumíš. QTE- bodání psů jak vykradený z COD
            • Vy chytráci, přepisoval jsem kód z obrázku a hodilo ho to do textu, protože jsem špatně kliknul... Prý "social justice warrior", já se poseru smíchy :-)
            • Taky že jo, a takhle by to v každé slušné diskusi mělo probíhat
            • nightborne
              Mno, když tomu chceš říkat takhle, tak dobrá, při těch cutscénách to tam jednou dvakrát je, nicméně velice, velice okrajově, do bojů to absolutně nijak nezasahuje a osobně mě to tam vůbec nerušilo. Ale jak říkám, můj subjektivní pohled, máš plný právo si myslet něco jinýho =).
            • to je qte ořezané na kost tohle je jediný na co jsem si vzpomněl, od tý doby jsem si koupil a dohrál spoustu jiných her a tahle mi skoro zapadla, klasický qte jako mačkej hvězdičku, čtereček, x trojúhelník tam naštěstí nejsou, ale jsou tam načasované zmáčknutí tlačítka v animacích, jako třeba na tom křesle když se BJ probere v léčebně a musí včas sebrat kuchyňák atd. a to qte prostě je, když se nemůžeš hýbat uskakovat nic, jenom čumíš a zmáčkneš v pravý čas správné tlačítko
            • solomon.short
              nightborne: touchè
            • nightborne
              Eh? V tom případě musím aplikovat vlastní medicínu, tedy tu o termínech... drcení jednoho tlačítka opravdu není QTE =).
          • co je to sjw? sem jouda welkej..nebo co? Lidi naucte se normalne artikulovat, tohle je otres
            • Viz níže, přepisoval jsem kód z obrázku a hodilo ho to do textu, protože jsem špatně kliknul... To vás nikoho nenapadlo a hned hledáte skryté významy. A artikulovat mohu těžko, když píšu...
        • nightborne
          Stejně jako je subjektivní to, že je tam nedokážeš ocenit, na což máš samozřejmě plný právo, jak už jsem zmiňoval - každému, co jeho jest ;).

          QTE? Kde? V přestřelkách, tedy v hlavním těžišti hry, rozhodně žádný nebyly. Co tam naopak bylo jsou přesvědčivě ničivý zbraně, dynamická napínavá akce, zdravá porce brutality a krev s adrenalinem pumpující soundtrack, což tedy bohužel samozřejmosti nejsou. Rád bych, aby byly, o tom žádná.
          • Přesně to co popisuješ nabídla i hra Gore ultimate soldier, která tady dostala 5/10 a bylo to objektivně adekvátní hodnocení. Jestli bude doom 4 reskin W:NO, tak se mu vyhnu obloukem
            • jenže toho se přesně bojím, všechny další hry od bethesdy bez ohledu na to jak se budou jmenovat budou to samý s reskinem a máme tu novou dojnou krávu jako sérii COD, která má alespoň dobře udělaný multiplayer. Já si nepřeju aby byl doom 4 sofistikovanou rpg příběhovou bůhvíco, jenom nechci, aby to bylo to samý co wolf v jiném prostředí a to jsem fanda bethesdy ale nelíbí se mi kam poslední dobou směřují
            • nightborne
              A vidíš to, já zas naopak doufám, že novej Doom bude přesně takovou bezhlavou řežbou bez příkras, jakou si zaslouží bejt, žádný zbytečný nesmyslný vylepšováky. Každýho holt bere něco jinýho, nedá se nic dělat =).
      • Aha *7*
  • 38GB místa a 4/5hod gameplay... trochu hodně a málo ne...

    kdy už zase konečně bude pryč doba kdy na úkor hratelnosti a prožitku je nám stále podsouváno grafické zpracování a hry pro casual hráče.

    Tohle je jen další rychlokvaška.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit