Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • WG hru s kazdym dalsim patchem leda zesi.ra. Stroj s parametry "min HW" ji uz davno ani nerozjede, s parametry "doporuceny" se tak mozna dostane do garaze (zatizeni CPU 90% ...). Hlavne ze v !tanku! sou slyset stebetajici ptaci, stekajici psy ... lol. Neustale pridavaj jakoze "novy" tanky a pak kvuli nim opakovane dojebavaj ty stary, aby zjistili ze dojebali balanc tech novejch a musej to predelat znova a znova. Aktualne napr T10 media, ktere maji lepsi dela nez vse ostatni (vcetne hvy tanku) strili 3x rychlejs a pohyblivost maji taky 4x lepsi ... => jedinej takovej stroj v rukach prumernyho hrace rozhoduje bitku ...

    Po technicky strance sem zprasenejsi kus SW dlouho nevidel. Neumej hraci ani rict, jaka ze knihovna/verze mu chybi, neumej spravne zapsat textovy konfigurak, natvrdo pouzivaj Ccko jako disk, kam rozbalujou instalacku a pak se strasne divej, ze tisice hracu nemuze hru nainstalovat ...

    A co vic, neustale a dokola lzou, coz jim hraci opakovane dokazujou - staci probehnou fora. Co asi tak rict na to, kdyz udelaj tanku sisatou vez na zaklade jediny fotky ktera je evidentne z uhlu ... a jeste se o tom sou schopny hadat a to pres to, ze jim hraci napostujou 30 jinych fotek, pripadne udelaji tank zasadne mensi/vetsi nez by mel byt ... tvrdi, ze se neco ve hre "nedeje", pricemz se to deje desitkam tisic hracu ...
    • To víš my jsme ti idioti jen prostě plaťte a nic po nás nechtějte ... z WoT dělají akorát World of Wargaming .. jejich hra jejich pravidla ... nedávno jsem někde četl, už nevím u kterého tanku to bylo ale není jediný, že přiznali že jeho rozměry nemaji s realitou (tak jak byl ve skutečnosti) nic společného a udělají ho tak jak opravdu byl .. a to to není jediný tank prosím!!! a proč to tak je ? lenost ? nebo aby si lamky nestěžovaly ? proč to neudělají tak jak t bylo tak jak ten tank byl opravdu silný. Takové hry se asi nedočkám.
  • Tak jen proto že se tady zase objevují stížnosti na zásahy za 0 HP - tady to je vysvětleno http://www.playzone.cz/tv/tankodrom/tankodrom-10
    Jedná se o zásahy do modulu, resp. člena posádky kdy modul (nebo zasažený člen posádky) "vyžere" veškeré HP zásahu... jinýmy slovy zásah za 0 HP znamená, že jste např. poškodili nabíjení nebo dělo... případně zabili člena posádky... *1*
    • Coz je samozrejme jedna velka LEZ, protoze tisice hracu si to zkouseli v treningovych mapach a stim, ze jim protivnik rek, ze vidi diru, ale poskozenyho ze nema nic.
      • Problem Solved =)
      • no ale kdyz to mas ty tak ja taky a dalsi taky, tak co. Stejne podminky. tak penetration, DIRA je, ale neprorazil upne. Kdyz uz budu tak puntickarsky jako ti co nadavaj tak je to tak, ze ten velitel sice vidi diru ale nemuze prece videt a vedet jestli prorazil az dovnitr. A vymalovano. =)
    • To je sice super, že se někdo uráčil to vysvětlit, ale stejně je to trapas. Člen posádky, co plně "vyžere" zásah třeba 120mm náboje? Pásy, které vydrží 6-8 zásahů než se uráčí spadnout (aby je posádka za 3-4 s stejně opravila)? Kukaň pro řidiče, která požere plný zásah (a samozřejmě i obs device, ammo rack atd)? Tohle není funkční herní mechanika, ale lejno, které si ve WG přehazují mezi sebou nebo ho schovávají v šuplíku. Kdyby to takhle mělo fungovat, tak to vysvětlí už před 15 měsíci.
      • proc si myslis, ze jsme fanboy, mne spis zajimaji simulatory, Steel beast, LOCk on, LFS, atd.
        Ale dokazu ocenit hru, u ktere se bavim. Ja chapu, ze nic neni dokonali, protoze jak uz jsme psal, napsat co vsechno by to melo mit a jak by to melo fungovat je hodne hodne snadny. Ale tezsi udelat. A nikdy se nezavdecis vsem.
        Jasne s tim penetration a 0% damagem to mas urcite jenom ty. Oni specielne cekali na tvuj nick a registraci aby ti to tam mohli dat. A urcite taky ve sportce cekaji na tebe az podas, nejdriv zjisti jaky mas cisla a schvalne vylosuji uplne jiny. Kdo to psal o tech tisicich lidech co to zkouseli v treninku? a maji to taky? zkus si precist to pode mnou.
        Vis, driv si kazdy musel pomoct jak vedel, dokazal se popasovat se vsim, dneska chteji vsichni vsechno na tacu a za rucicku. A kdyz jim neco nejde tak jenom nadavaj na druhi a breci.

        Tak porad nebrec.
        Jo a nebud porad online, nelez na FB, negoogluj, kdyz ti to u her tak hrozne vadi.
        Ty onlajnisto.
        Jednou se ptali jedne greenpeace aktivistky. Proc doma sviti elektrinou.
        Ona odpovedela, ze nema problem se koukat na televizi pri svickach.
        • Ty jsi degen *7*

          A ja se jednou ptal lola proc placa kraviny, on odepsal dalsim blabolem. *5*
        • Už nepiš prosím ..
      • jestli nekdo opravi pas za 3-4 s tak jen jednou. Kdyz pouzije SMALL REPAIR KIT.
        Jo, vsechno je lejno, celej zivot, kdy to ukoncis?
        • Ma pravdu, je to jenom hloupa vymluva podelany mechaniky hry. Chtelo by to min fanboyovat a vic premyslet.
          • hlupacku, kolik her jsi uz udelal? udelal jsi uz nekdy neco sam? Nebo ti porad utira zadek maminka a taky si porad stezujes, ze ji mas stejne spinavou. Se konecne vzbudte. Napsat, ze by tam melo byt tohle tohle a tohle je snadny. Ale udelat aby vsechno fungovalo jak ma neni tak jednoduchy. tak jim to naprogramuj, kdyz jsi tak chytry a vsichni jsou neschopni. Nejlepsi je jak vsichni vedi co maji delat ti druzi.
            • Jo, to ze me to udela 3x po sobe ale tomu kdo strili do me to neudela jsou perfektne stejny podminky, uz ze sebe nedelej debila kdyz o tom prd vis. *3*

              Muzu se zeptat, ta touha za kazdou cenu neco branit, to je nejaky druh demagogie a pozerstvi, nebo tomu opravdu verite? Protoze vzdycky kdyz nekde napisu ze nejaka hra je dobra ale ma svoje chyby tak se objevi nejaky fan co ma strasnou touhu tvrdit jak si ty chyby vymyslim. *15*
            • ja to psal o 2 reakce nizale pro tebe specielne znova, jo =)

              no ale kdyz to mas ty tak ja taky a dalsi taky, tak co. Stejne podminky. tak penetration, DIRA je, ale neprorazil upne. Kdyz uz budu tak puntickarsky jako ti co nadavaj tak je to tak, ze ten velitel sice vidi diru ale nemuze prece videt a vedet jestli prorazil az dovnitr. A vymalovano. =)

              Problem Solved =)
            • Jasny, to ze 3x strelis z metru tank, 3x to rekne penetration, ma 3 diry v predku a 3x mu to ubere zavratnych 0% je urcite tim ze to neumim hrat. Mel by ses jako kazdej fanboy naucit rozlisovat mezi stezovat si a popisovat skutecnost, pak se muzem bavit dal.
            • hlupacku ale ja nic neplatim. Plati kdo chce. Ja nemusim.
              A kdo asi napsal "vymluva podelany mechaniky"
              Ty jses asi podelanej, protoze to asi neumis hrat. Vzdycky si stezujou jenom lamy.
              Vzdyt vsichni mame stejne podminky.
              Ty jsi jako nasi sportovci. Podelany kurt, pocasi, raketa, balon, rozhodci, vsechno je podelany. Jenom ja jsem supr a vsichni mi hazi jenom klacky pod nohy. Proto jsem prohral. Prootze MM, spot system, naboje, a co ja vim co jeste.
              Kdo chce si to uzije. trouba umi jenom na vsechno nadavat.
            • Ale ja vubec nemluvim o nich, mluvim o tobe. Mluvim o konzumnich lidech, co proste slysi ze je lepsi byt online, ze je lepsi za kazdej prd platit a ze je lepsi si nechat sr*t na hlavu, protoze WG/EA/Blizzard/whoever rekl. A tvoje reakce to jenom potvrzuje *hlupacku* *7*
    • Dik! Ja to tusil!
      • Jsem v*l a kliknul jsem na video driv nez jsem cetl... kazdopadne diky moc.
        • Není zač... škoda, že to není vysvětleno někde pořádně i jinak... takhle aby si to člověk složitě zjišťoval... původně mě ty zásahy taky štvali dokud nevysvětlili o co vlastně jde...
      • 18:30 a 21:30 (tam je přímo o zásazích do modulů)
  • A snad tam bude landkrauzer ratte jak slibujou v tomhle videu protože to by bylo kure*ský psycho nereálný leč zábavný a třikrát prosolený maso
    http://www.youtube.com/watch?v=zKItVDjmlk8
    • v cem by to jako bylo zabavny? Vzdyt ten RAT musi nabijet tak 5 min. A jak se bude pohybovat ve meste? Dale male mapy, vsichni ho hned budou videt atd. Predtym v nejakem videu z dubna nebo driv mluvili o tom, ze z techto duvodu tam nebude.
    • Ten kdo by za něj hrál by se asi divil jak rychle by po něm byla veta... ;) stačilo by se mu dostat k pásům a rozstřílí ho každej tank bez obavy svého poškození... *1*
  • To všechno zní tak perfektně , jako bych si to na starém PC už nezahrál :( . Škoda upgradovat nebudu .
  • fallout
    Já už na ty jejich patche začínám být alergický, co udělali s max dělem u E-100 po posledním patchi, to už snad nemyslí ani vážně. Asi ta E-100 někomu leží v žaludku, pořád do ní jeb_u a jeb_u.

    Co se týče té grafiky v 8.0 tak abych byl upřímný ta mi taky moc nesedí... podle mě moc prosluněné... osobně bych radši mapy s nepříznivým počasím...
    • Jo no chudák E-100 znerfovaný do uplnýho shitu. Už mu přezdíváme máslo protože je to uplne na nic tank. Škoda no designem a statama je dost dobrý jedinej ten gun mě na něm sere...
    • tosame i s IS-10 neboli T-10 (či ve WOT známá jako IS-8) vzhledově je stejná jako IS-10 (T-10) uhly, podvozek, dokonce i dělo má stejné prostě ta IS-8 je IS-10 akorát že IS-10 měla v realitě čelní pancíř 200mm (hold tank co se vyráběl v 1956-60) těžký tank který se účastnil invaze do československa v roce 1968, někdo si ho možná ještě bude z přítomných pamatovat že ho v té době viděl na vlastní oči...

      proč v této hře má 120mm čelní a prostřelí ho každý? protože kdyby byl podle reality tak ten tank neprošije nic, tohle byla legenda sovetského svazu, poslední těžký tank s těmi uhly a schopnostmi toho stroje by to byl zabiják všech strojů... a tak ho vyvážili aby jim tam sedl... = tank co je k smíchu, já bych ho v životě nechtěl nikdy potkat a věřím že každý tank který mu kdy čelil musel být podělaný strachy protože věděl že mu zbývá jen pár sekund života
    • To víš moc "silný" tank většina lidí lam si stěžuje tak ho musí doj*bat .. oni nemůžou udělat ten tank jak byl nebo měl být oni to prostě musí balancovat ... aby si všechno bylo rovné .. omg
      • co treba T34-85 bez D10T to je teprve na ****
  • pod lupou:
    Který AMD procesor mi doporučíš?
    • Intel i3 nebo i5. Bohuzel pro nas VSECHNY (fandy Amd i Intelu) je Amd hodne pozadu, prakticky tezce v pr*eli co se hernich cpu do desktopu tyce.
      • Ano, ale pro rýpaly upozorňuji, že to slovo HERNÍCH, je v této definici velice důležité.
        • No prakticky na vsechno co pouziva jedno/dve vlakna. Takze stejne i kdybych stavel pracovni komp tak tam dam Intel, ono to AMD o moc lip v cena/vykon nebude. Jedine snad nekde v low endu.
          Ale jak rikam, nemit zdravou konkurenci neni vubec dobre.
    • Pro hráče konzoloidních konverzí? Sandy Brdige nebo Ivy Bridge, v případě IB nezapomenout na přepastování. Co to má společného s WoT, či panem Smutným?
      • IBčka z retailu mají problém s pastou?

        Dík za info. Dobrý vědět. *4*
    • ales.smutny
      A ven do obecné diskuse! :)

      (sry, prostě chceme mít diskuse k tématu a tohle už je hodně mimo)
      • Sorry, pán Smutný. Toto byl můj pokus zjistit, jestli "pod lupou" = "LordBlackAdder" = "pan Čabajka" atd.

        Jeho názory by na to celkem seděly a být to on, tak se neudrží a vychrlí dlouhý texty o (falašné) nadřazenosti Bulldozerů. *3*
  • hmm, pěkný ale pro mě na nic
    i ted mam na minimální detaily obvykle tak 3 fps *9*
    • ty voe kup si počítač jo :D a jesli na něj nemáš tak si lemra a zahraj si třeba bulanky :D
    • heh na cem to hrajes? :D. Zkus wotweaker a povypinat nejake ptakoviny a http://animech.ru/wot/wot-textures/ tady orezany textury atd (pouzij google prekladac)
  • Já již nic jiného nehraji. Bohužel WOT má velice špatně vyvážený systém. Nemumí využívat výcejádro. Takže jste odkázáni na jedno jádro a co největší frekvenci. Ve hře se vyskytují tzv. zásahy 0 HP. Kdy zasáhnete cíl bez žádného poškození. Ty se vyskytují tak často až je to o nervy. Tanky které jedou proti vám a jsou těsně u Vás bez problémů zmizí a objevi se až těsně u vás. Je to zábava,jsou to nervy.
    • Kdyby jste se o WoT zajímal trošku více tak zásahy za 0 HP byly vysvětleny a to si troufám říct velice dobře v tankodromu... jedná se o zásah do modulu který zásahem vyřadíte a on ovšem pohltí všechny HP které zásah měl... jinak řečeno dáš mu 0 HP, ale vyřadíš mu třeba nabíjení... *3* Má to být upraveno v patchi (nevím jestli už 8,0) kdy dojde k poškození modulu ovšem i odebrání HP (i když minimálnímu) takže nebude už zásah za 0 HP, ale třeba za 10 HP *3*
    • tak já nevím, nakolik jsou ty 0 HP zásahy v některejch případech bug, ale je samozřejmý, že když nějaký dělo/munice má průraznost 10 mm a tank má pancíř 20 mm, případně když ten granát sklouzne, tak není poškození žádný...
      • v tom případě ale nemaj paňáci hlásit penetration a 0 DMG, má to prostě bejt jen neproražení pancíře.
        • nejvic to nastve, kdyz nahlasi penetraci, na cili se ukaze dira, ale dmg nikde.
  • Jako dobrý, ale na mě to přeci jen působí trochu jako "krabice na kolečkách" teď z toho videa. Je na jednu stranu hezké a efektní jak tam poskakují, ale přijde mi to zase přehnané zkrátka to poletování a narážení.
    • Jen klid, přimo ve hře se nic takoveho nic dít nebude, všichni budou při starem pomalinku vyčuhovat z poza rohu a kempit. Cely tenhle patch umožni jen sjetí z prudšího kopce, jenž předím nebylo možné díku všudypřítomnosti neviditelných zdí. To co vidíš na tomto videu ve WoT nikdy nebylo a nikdy nebude.
      • Pan je vedma ?
        • Naprosto každý trailer před každým patchem vypadá takto akčně.
          Zkušenosti a základní analytické schopnosti dokážou udělat divy.
          Proto dokážeme odhadnout, zda budou ceny klesat či stoupat, zda bude produkt úspěšný či nikoliv, jestli bude létat betonový kvádr nebo model letadla z balzového dřeva.
          Pro primitivy jsou to čáry a ti lidé vědmy...
          • lol, kdyby to bylo tak jednoduchy, tak na svete neexistujou krize a krachy, pac vsechno je preci tak jednoduche zanalyzovat, ze? *1*
            • Je to proste, ty videa jsou jen marketing ta hra je uplne o necem jinem a kdo pochopi vyhral. Kdo ne a cpe do toho penize, dobre mu tak.
    • to je pro efekt k traileru ty vemeno :) v realny hre todle tezko zahlidnes :P
  • wow dokonce si muzes vylestit vlastni delo nebo ho muzes vylestit spoluhracum :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit