Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevíte prosím někdo, jestli se při hře dá vypnout ten chat? Mikrofon nemám a docela mě to ruší...díky
  • Chci se zeptat... zatím nemám Zlaté členství Xbox Live a tak hraju jen 7denní zkušební verzi World of Tanks.... a chci vědět, jestli tanky a peníze co jsem si vydělal budu mít i v plný verzi :) rychlou odpověd dík
  • http://memecrunch.com/meme/NF48/wargaming/image.png
  • tak si kup kabel HDMI a hraj na televizi ne?
  • Jack1947
    To je skoda... podle me by si pc hraci zaslouzily nejakou "Silenost" z konzole. *3*
  • XorxoxTalarius
    No zapominas ze kdyz jim to pojede na X360, tak nemaji problem to spustit na X1 a muzou vesele ryzovat dal. Hlavne aby nam pak nedavali nejake silenosti z konzoli na PC
  • Jack1947
    Tolik let to trvalo nez se odhodlali k vydani, no ono i asi proto to bude snad na konzolich vsechno lepsi.
    Aby jeste mohli neco trhnout... nebo aby si to i vyzkouseli ty hraci na Xboxu360 ,hrat nebudu
    ale jsem rad za tento krok i kdyz pozde. Ale prece. Ne?
  • *26€ -stačí si zvolit ruský shop, protože evropu chce každý ždímat
  • Ale tak zrovna imho wot je hra, u ktere ten limit na jedno jadro neni zas takovy problem. Na modernich PC (i5, i7) se i to jedno jadro flaka a hra jako takova je na nizke detaily hratelna i na starem notebooku. Coz ovsem nic nemeni na tom, ze vyrok, ze vicejadrove procesory ma jen zlomek lidi je pitomost, vzhledem k tomu, ze multicore procesory tu mame uz temer 10 let a vicejadrovy procesor uz ma dnes i prumerny smartphone :-)
  • Jj na T34 nebo shermana jsem koukal... stat to dvacet ecek a bejt tam nejakej nemeckej tank (ne nejvetsi sra*ka Sherman s nemeckejma krizema) tak uz tam asi vesele jezdim.
  • XorxoxTalarius
    A tak proc ne, akorat z toho teda plyne ze PC a Xbox verze budou na sobe dve nazavisli hry ... skoda, ja se tesil jak se prihlasim do sve garaze a trosku to provetram na televizi
  • **oprava spíš pozdějí než dříve :-D
  • *oprava spíš pozdějí než dříve :-D
  • War Thunder Ground Forces OBT bude nejspíš někdy během března..ale spíš dřív něž později, aby mohli rejžovat na Tank balíčkách za 50 Eur ;-)
  • promitac
    Nedokazu spravit aby ten engin vedel pouzivat viac jadier ale komplet preportovat na xboxacky powerpc to dokazu.
    Ty vole...
  • a open betu bych nečekal dřív jak za pul roku...s gaijin russia tempem updatů *1*
  • jo ale musí si koupit baliíček za 50 éček T 34 nebo shermana....kdo to koupí má možnost vstoupit do 3 tí vlny uzavřený bety .
  • Tak ty věci se přesouvaly na server z prostého důvodu a to je zneužívání. Viz laser paprsek z hlavně tanku (takže víš, že na tebe míří) nebo upravené tracery střel, takže jsi věděl, odkud střílí a čím.
  • strabo
    Plastoví vojáčci z Toy Story jsou asi nejčastějšími hráči *1*
  • Pokial sa nejedna o fps tak si hlavne tazko vsimnut rozdiel medzi medium a very high je to jednoducho sprasene

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit