Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • luckee66

  Tady je to s českými titulky https://videacesky.cz/video/saurfang-vs-sylvanas

 • CRYPT

  Nejsem fanouskem WoW story, ale za Sylvanas bych stal naporad. Ti dva pritepleni sasci, mne opravdu nic nerikaji

 • uher

  Tak pokud je nemrtvá, tak se snad ani nemá čeho bát. Podruhé už asi umřít nemůže...

  • Nevím přesně, ale umřela by asi počtvrté nebo popáté.  A jelikož jí docházejí valkýry tak se bát má čeho a to docela dost.  :)

   • uher

    Tak umře pošesté, evidentně to pro ni nebude žádný problém 🙂

 • Carnage666

  Já nevim za mě docela zklamání, Blizz se snaží ze Sylvanas už nějakou dobu udělat hlavní záporačku a přitom příběh pokulhává, ještě teď mam husinu z toho BfA cinematicu jak Sylvanas zakřičí "For the Horde" a teď křičí tak akorát "Horde is nothing"

  • Derp_1337

   Ano, scénaristé Blizzardu bohužel jedou dost prvoplánově. Nejdřív do děje přivádí kladné postavy, a potom je postupně mění na záporáky. A proč? Protože z píky vymyslet kvalitního záporáka je "těžké", jednodušší je recyklovat starý obsah a akurát ho trochu pozměnit.

   • Sarra

    Tak to by mě zajímalo o kterých postavách mluvíš, protože Sylvanas nikdy nebyla kladná postava, byla spíš ten antihrdina jako je například Illidan a já bych ji za záporáka ještě neoznačoval, protože její motivy a cíle, její "5Head masterplan" se ještě dozvíme soon™ a snad už na Blizzconu. Oni Sylvanas nezměnili, jen někteří lidé zapomněli nebo ani nikdy nevěděli jaká ve skutečnosti je. Stačí si projít questy v Silverpine forestu, pozorně číst questy a konverzace, trochu u toho přemýšlet a hned se vám udělá v dost věcech jasno.


    A co se ti na wow záporácích nezdá a o jaké recyklaci mluvíš? 

    • Derp_1337

     Zapomínáš na to, že lore nezačal ve World of Warcraft. Příběh začal už u Warcraft 3!!

     Sylvanas začala jako (víceméně kladný) elf, až do doby než ji Arthas zabil a udělal z ní nemrtvého vojáka pohromy. A v W3: Ledový Trůn se Sylvanas osvobodila z pod nadvlády Krále Lichů , ale to z ní byla už víceméně neutrální postava. A pak teprve navázalo WoW.

     • Sarra

      To je pravda, na tuto její krátkou etapu jako živé elfky (ve hře) jsem nebral ohled a spíše jsem se na ní zaměřil jako na nemrtvou, protože je to téměř celá její herní existence. A samozřejmě, smrt ji změnila a to asi každého, ale ona nikdy nebyla moc sluníčková a vždy se zaměřovala na dosahování cílů, koneckonců se spojila i s dreadlordem. 

      Mimo jiné je zajímavá krátká povídka Sylvanas Windrunner: Edge of Night, kterou je možné najít na stránkách WoW. Spáchá tam sebevraždu a následně je tam popsáno, co vidí po své smrti a je zděšená. A spoustu lidí právě spekuluje, že toto je ten moment, kdy si začala uvědomovat, že v říši mrtvých je něco špatně a její činy v BFA, jsou právě důsledkem této události. A pokud se shadowlands leak ukáže jako pravdivý, tak spousta věcí začne dávat smysl.

      • Derp_1337

       Když už teda vytahuješ povídku s její sebevraždou, tak by jsi ale neměl ignorovat novely z doby, kdy ještě byla živý elf. Ta kapitola jejího života nebyla zas tak "krátká" jak si myslíš.

  • Jak na konci warkampaně řekne hráči: "Až se příště potkáme, tak ti bude vše jasné". Stále doufám, že Blizz s ní má v plánu víc jako Tfuj ta zlá mrtvá elfka je zlá mrtvá elfka !!!

   • Sarra

    "Až se příště potkáme, tak ti bude vše jasné" Tak to my všichni doufáme :D Já k příběhu v BFA přistupuji fakt poctivě, mimo jiné čtu i text ve hře, snažím se o těch věcech přemýšlet (což moc libí nedělá, především ti co nejvíc nadávají na lore) a už mě štve, že rok je pryč a stále nám Blizzard nic moc neodhalil. 


     Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit