Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • On to pořád ještě někdo hraje jo?  ....chtěl bych u toho zahodit těch 15 let :D  Jako na začátku to bylo fajn ale od 3tího datadisku už byl čas přestat :D

    • sugyn

      Ano hraje. U nas v guilde uz se resi kdo jakou postavu bude chtit ve wotlku hrat aby si Raid lidri dokazali naplanovat optimalni slozeni.

    • Kupa hráčů dává pauzu a vrátí se jen na datadisk u kterého pak vydrží pár měsíců, než zase hrát přestanou. Takže jo, ono to fakt "někdo" pořád hraje.

      A to nemluvím o Classicu, který taky některé hráče přitáhnul zpátky. Já třeba končil v Cataclysmu a teď jsem začal hrát už zmíněný Classic. Samozřejmě sám bych to už neudělal, ale hraju se třema kámošema a to je pak hned o něčem jiném.

      Ale jasně, je cool hejtit WoW a dělat machra :-).

      • Nejde o to hejtit hru, ale objektivne popsat zalostny stav hry, pokud to nevidis, mas bud klapky na ocich ane jsi totalni ... 

    • Maxianimal

      Né že ych to hrál, ale denní traffic je 1.13 mega hráčů, to prostě není málo na  skoro 18 let starou hru.

  • zhouba.. určitě zhouba :D ne ale fakt na mě to působí jako další datáč úplně vytrženej z kontextu, nevidím v tom ani špetku World of Warcraft, vypadá to jak nějakej asijskej spin-off.

    • Tak blizzard už neumí vymyslet vlastni věci podle všeho. Novou rasu navrhla podle všeho osoba, která děla fanarty FF14 a nejvíc kreslí dračí rasu Au Ra. No a to staráni o svého draka mi zas připomíná GW2.

      • mě právě všechny tady ty featury děsně nebaví, nechci se starat o vlastního draka, nechci mít tisíc skinů ani novej účes. Chci aby se ta hra s každým DLC snažila být tak přelomová, jako byla tehdy. Aby se dobře hrála, dobře vypadala, dobře zněla. Chci aby wowko zažilo velkej restart :D mě úplně děsí ta představa že budou dalších 20 let vydávat blitku za blitkou.

      • Carnage666

        Jako určitě občas kopírují kde se dá, ale draci byli součástí WoW už od počátku.

        • twicer
        • To ja neberu, ze nebyli. Ale ty humanizovany draci vypadají jako z FF14. I některé z účesu je vidět, že si půjčili. To samé se staráním se o svého draka. To už je v GW2. Jen prostě nepřichází s ničím novým.

          • Carnage666

            Tak oni už Blood Elfové ve starym TBC měli dost anime vlasy.

          • twicer

            "Humanizovaný draci" byli ve wow minimálně o 5 let dříve než když stím přišel nějakej FF14 v Heavensward expanzi. Chce si to zas některé věci ověřovat, než je pustíš do světa.

  • Cinematik co jaksi nema nic spolecneho s WoW (ano maaaaaa + draky preci + ouuu jeeee, to je tak coool), jinak nuda a zase jen nuda jak z beckoveho filmu a to kdys byl blizzard mistr v techto videich, je videt ze kvalita je jiz davno ta tam a je treba si zvyknout ze blizzard je jiz definitvni beckova spise ceckova spolecnost.  PS ani nechci videt D4 to bude panecku paskvil 

    • twicer

      Na tom traileru se dá vytýkat ledacos, též mě nezaujal, ale že tam nevidíš předky trpaslíků a dračí aspekty je spíš tvá neznalost než neschopnost tvůrců mít v traileru spojitosti s vlastní hrou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit