Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud to dotyčný nehrál pro peníze, tak to co zaplatil, to si taky užil. Takže peníze dobré.
  • Vydelal 40 tisic? jak dlouho to hral 5 let? tedy vic jak pulku dal za poplatky+hru a nakonec mu to vydelavani hodilo tak 0,05 haliru za hodinu "prace" ne? *1*
  • Ono to jde delat jeste zajimaveji. Prodat do zahranici. Bezne se da prodat za 15 000,- a pak si to nechat vratit. Prejmenovat zase prodat... Sice je to podvod ale uz samotnej prodej accountu je zakazan takze si podvedeny nema ani kde stezovat. Celkem slusnej business je to.
  • Taketo stavy som tiez maval a k wow som sa vratil tak 2 krat ale uz pri prvom navrate som si zacal uvedomovat ze tie turbo vyrabane patche stoja za prd a tak som si povedal ze po 3 krat sa na tuto triple turbo gamesu nevratim.
  • :) Napiš mi co jsi na WoW měl rád. A já ti napíšu jak ti všechno co jsi měl rád změnili:)
  • taky jsem spoustukrat premyslel nad navratem, ale pak jsem si uvedomil ze krom prav. poplatku bych si jeste musel koupit Cataclysm, tak se mi do toho moc nechce. Takze zatim uspesne bojuju
  • Patch 4.2 bude stát za to, pravý čas se vrátit :-).
  • Whisp
    Ja by som tieto spravy o WoW na Tiscali zakázal. Zakaždým dostávam príšerný absťák a chuť sa k WoW vrátiť a to som už skoro rok čistý...
  • Nabízím 6 korun a sáček vylouhovaného čaje!
  • Taky pravda. A škoda ^^
  • kamos si takhle vydelal skoro 40 tisic ze prodal sve acc a postavi nanich ale takovou dobu jako on to hral bych se na to vysral
  • Dám ti pět korun.
  • Ethy
    -> až bude sušnej fanweb pod křídlama Tiscali Games tak bude i z EVE... :)
  • WTS my WOW acount - just.reason@email.cz
    ...prodám svůj wow účet - 40k G, dvě postavy( hunter , druid) level 85, oba full epic gear (item level 364) ...spoustu mountu, achievů, porfese na top skill ( LW, enchanter, tailor, skining¨) , ...spoustu předmětů....atd atd...cena dohodou.
  • A Incarna na EVE článek nedostane? Sakra, pár milionů lidí a hned má WoW výhody *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit