Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • holec89
    no doufam, ze to bude stejne kvalitni jako ICC raid, kazdopadne kvuli tomuhle patchi jsem si wowko zase zaplatil:)
  • kostejnesmrtelny
    Stýská se mi po dobách, kdy na games.cz měly novinky k WoW zakázanou diskuzi... *9*
    • Ty ses dobrej murloc *8*
    • +1
      On to ještě někdo hraje? Ta grafika je jak pro děcka! Vanilla byla nejlepší pak to šlo z kopce! Pandy WTF? WoW is DEAD!!
      *16*
      • ziiiiiiiiiiiv .. trapko
    • jezisi jsem tady slusne zautocil na maskota games.tiscali a hned delete ? jdi si dat sprchu cenzore.
  • jak tam porad zduraznuji aby to hráče nestresovalo... k čemu jsou ty solo instance, vzdyt kazdy si muze vyzkouset svou roli v procesu levelovani (90 levelu).
    taky by mohli zavest plnohodnotny raid finder a ne jen nejakou nahradu s podradnym gearem. prece když to hraje 8 milionu lidi po celem svete proč bych se mel vazat na 10 lidi a dohadovat se kdo ma kdy čas na radiovani. to se tyče taky pvp
    • protoze minimalne polovina z tech 4M lidi neni shopna se podivat na taktiku predem a pokud se nenajde nejaky jedinec ochotny to vysvetlit, tak to vetsninou dopadne zle....
      jinak zkus treba addon QQ a muzes si slozit partu, kdy se ti bude chtit :)
      • no a? časem by se naučili že bez gearu a taktiky to dopadne zle a nelezli by tam... ale když daji do lfr tak smesnou obtiznost a daji to rpo 25 lidi aby pulka mohla byt afk, tak ani ja se neučil taktiku, vzdyt na co
    • Shania
      Openraid + flex a tvuj problem vyresen.....
      • mne se nechce googlit když mi sem prskneš jen dve slova... ten flex to je ta nova feature flex raiding?
        dostanu stejny gear jako lidi co delaji normal raidy? jestli ne tak nezajem. a funguje to jako lfr, že nebudu mít lock ale budu moct udelat znovu s jinými lidmi?
        • Shania
          http://openraid.us/
  • myslite ze mi povoli transfer me postavy z free serveru na offico i kdyz byl x8 bizzlike? Kontaktoval jsem kvuli tomu support oddeleni emailem ale nikdo me neodepisuje, mam jim zkusit zavolat na pobocku do Parize?
    • haha, to me fakt rozesmalo *1*
  • Zerathus
    A nějaké info o tom že tento víkend (7-8 září) proběhla masivní charitativní akce na které se podíleli slavnější streameři nejen z WoW (Athene,Sodapoppin,Swifty,) ale i z například LoL (SivHD) a vybrali přes 2 miliony dolarů tu chybí. Což je škoda protože podle mně to je důležitější info než jaké druhy psích šamponů přinese první DLC do CoD:Ghosts *7*
    • Na jakou charitu? Nechce se mi to moc hledat a zajímalo by mě to, děkuju, když mi to povíš.
      Nemyslím to nijak zle, jen mě to vážně zajímá, mám rád charitativní akce
      • Zerathus
        www.gamingforgood.net
    • Co sem pleteš Call of Duty? *8*
      • Zerathus
        Nechtělo se mi urážet hry které alespoň pracují na nějaké inovaci *1*
        • Abych předešel předsudkům *3* přestal jsem hrát Call of Duty od 4-tého dílu tudíž také sdílím názor že už je to pouhá bezduchá a ničím už překvapující hra,kterých jsou tuny. Jen si nemyslím že by se autoři nesnažili CoDka něčím oživit,tím myslím DLC nebo Zombie mody.To beru jako dostatečnou inovaci.V ohledu Wowka v tom vidím tah k záchraně a pozastavení odcházení hráču od hry. *4*
  • Asharak
    Vypadá to dost dobře *4* Jen mít nějaký účet a hrát to :/
  • Nerdíci budou mít rados,že dostali nový patch do své hry....Ovšem pouze do doby,než jim maminka vezme kabel od počítače a vyžene je ven...
    • a nebo jim tatíněk přestane WoW platit:)
  • nejraději mám 1.12.1, Vanilla WoW nejrozumnější, TBC bylo nejzábavnější, a teď už to jde jenom z kopce

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit