Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Wow je mrtvá platforma
    • V tom případě mi vysvětli proč si to pořád tolik lidí platí ? :-D
      • taky platím zdravotní pojištění i když nechci a je mi naprosto k ničemu, tak proč ne WoW, je desítky her, které nabízejí daleko lepší služby, stejně jako ve zdravotnictví, někdo prostě musí platit i když nechce, to je naprosto logický a neprůstřelný argument
      • to, že to platí automaticky neznamená, že to hrajou. A ano, vím že tomu nebudeš věřit, ale je to tak. Mohl bych to srovnat, třeba s předplatným nějakého časopisu, taky si to platíš a přitom to nemusíš číst.
  • Záchranářské patche přicházejí,myslím si že ani tohle jím nevratí těch dost hráčů co jim od toho uteklo..Ani se tomu nedivím.
    • oni ale nemaji potrebu nekoho vracet. staci, kdyz si udrzej stavajici hrace nebo nalakaj novy.
      • Nalakákají nové?Hm,tak to si nemyslím..co čtu,vidím,nebo hraji tak hodně lidí odchází s tím že už ani není za co platit a že na ně,jako na hráče kašlou.Stálá fanouškovská základna tam je,to ano,jen hráčů jako takových rozhodně nepřibývá,právě naopak.
        • oni si stejne zase neco vymyslej...to soupnou na konzole a bude vymalovano.
        • Tahle hra je několik roků stará, je jasné že lidí ubývá, zvlášť když teď je stovky jiných, novějších MMORPG. Nové nálakat už moc nepůjde, jelikož už to hafo lidí hrálo.
  • On to někdo ještě hraje?
    • Asi osum milionů hráčů *7* *7* Zase koment na úrovni...
      Docela se mě to líbí, škoda že jsem se zasekl na wotlk freečku *1*
      • plusaci bludistaci se ale stejne chytnou dycky i na tak lacinej koment
      • Tushan
        jo ja taky *1* ale brzo se snad objeví cata
        • Objeví = najít, nalézt *3*
          • Imrael
            Mě se tohle teda moc netýká, protože já hrál(hraji) na offíku, ale viděl jsem někde odkaz na Pandarii na frééčko .. Samozřejmě ale nebylo český .. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit