Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SnakePlisken
    8, ale kdo by to počítal... *3*
  • Zajímavý názor, ale chytl bych se té části "end game", kterou jsi uvedl v té svaté čtveřici. Jako příklad bych uvedl třeba všemi nenáviděné a ještě více lidmi hájenej SWToR. Ten v podstatě měl taky v začátcích PvP prvky a nezachránilo ho to. Osobně si pamatuju ještě, kdy bylo BG pro všechny dohromady a třeba 11 lvl mohl zabít i 50 lvl. Ale jsem odbočil. Jenom bych teda PvP nepovažoval za 100% end game. *3* . A to v podstatě platí i o Raidech. Ale samozřejmě, nebudu tu zbytečně psát HATE, když o té hře toho moc nevím. Jenom zrovna to mě trošku pobavilo, to o tom end gamu.

    Co člověk, to názor *5*
  • Rhulad
    To jsou ještě poměrně pěkná čísla na to jak wowko dopadlo... Zlatý TBC časy...
  • Má pravdu ten chlapec .. *2* .. Ale pokud teda hraješ MMORPG, vyzkoušej novej NeverWinter, kterej je teď v Open Betě .. Stažený to je za chvilku a mě osobně to příjemně překvapilo. Pokud přehlídneš "drobné" nedostatky, jako například drobné lagy.
  • Tahle hra se pomalu sesazuje sama už od vydání WOTLKu. Od té chvíle tam má cenu hrát opravdu jen end game obsah. Ostatní je tak dementně nastavovaná kaše na první pohled co nejvíc cool, aby to hráče nadchlo, ale na 5 hodinové AV pořádné world pvp ve STV, nebo progresy KZ to mít nebude nikdy už.
  • Myslim, ze Wildstar bude novy kral...ale wowko mam rad to jo, ale jak tu psali lidi, ruzovy peti jsou fakt naprd...Wildstar bude mit v tomdle vyhodu, je to uz od zacatku ladene MMO do lehke ironie + catoon styl. Coz je super kombinace a hlavne myslim, ze lidi, co to tvori...myslim maji vazne 5 pohromade:
    budou tam areny (end game)
    narocne i nenarocne raidy
    promysleny crafting (ne jako v gw2)
    souboje (viz neco jako gw2)

    tesim se
  • myslim ze to maji dobre spocitane, za 5 let az WoWko bude mit nejaky 1M hracu tak vydaji Titan a budou ryzovat penizky dal

    do te doby krome wowka datadisk SC2 a diabla...blizzard se nejakych problemu s penezma asi bat nemusi
  • Paulcz
    problém je že tu jsou buď WoW klony nebo asijský šílenosti a nikdo neudělá "dospělou" hru bez růžovejch petů a nesmyslů.. tenhle žánr je zdegenerovanej :)
  • fizola
    Hlavným úspechom WoW je práve to ako dlho je už na trhu, vďaka tomu ma toko obsahu, že sa mu začinajuce MMO nemožu nikdy rovnať (čo sa kvantity obsahu tyka) to je proste fakt. Je ale teraz viac faktorov ako f2p hry preco stracaju predplatitelov
    Ja osobne som opustil WoW po vydani pandarie, nie je to zle ale hlavne talenty a celkovo uniformita ktora teraz zavladla ze kazdy je vlastne rovnaky mi velmi vadi. Hladal som nieco podobne a nasiel SWToR, ktory ma vlastne system ako WotLK alebo CATA a zaroven uplne novy svet na objavovanie atd.

    Inac na WoW budem mat vzdy dobre spomienky a vzdy ked su free tyzdne tak sa rad pripojim aby som si ich pripomenul *1*
  • WoWko je jako serialy Ulice nebo Ordinace v ruzove zahrade - jsou to sra*ky ale stejne se na to divaji vsichni.
  • uz bylo na case :]
  • Vratil jsem se asi po dvou letech k wow.skousel sem i jine,napr.gw2,teru.a musim rict ze wow furt lidi hraji narozdil od jinych.a oto v onlajnovkach jde.
  • Prostě pravdou je, že pokud nevypnou WoW servery, tak tuhle hru z trůnu nikdo nesesadí.
  • aby znizili cenu poplatkov na 5dolarov mesacne, tak to ich ani nenapadne. Takze sup na free Wow servere.
  • Wowko je tu uz 9 let.
  • Pravidelný úbytek hráčů po dohrání nového datáče, nojo. Ale už by mohli hodit nějaké info o Titanu.
  • Že "ťažšie" mesiace.. LOL! Sa zadrhnite tými prachmi, Activision všivavá..
  • Wofko je mrtvy, GW2 / Aion / Tera / SWToR / Blablabla jsou Wofko killeri... jo pockat, WoW ma i po 6-ti letech vice hracu, nez vsechny tyto hry dohromady. A zaslouzene. =)

    Charge on, Wofko!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit