Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hezky napsaný. Tak ňák sem s wowkem žil velkej kus života, a tu a tam mám potřebu se vrátit. Ale přiznám se, že poslední expanze co mi tak ňák nevadila byl Cata - už v pandách jsem měl pocit, že jsem v nějakým lunaparku a chvilku si odskočím na tu atrakci, a jak mě přestane bavit vyzkouším zas jinou - ale vlastně to na sebe nijak nenavazuje a nemá smysl se ke staršímu contentu vracet - taky se mi nelíbí ty nový světy, výše zmíněný kosmický nepřátele, a milion aktivit co nemaj žádnej pádnej dopad na hru.

    Jestli si něco zaslouží vážně dobrej restart, je to wowko, co si budem. Věřim že by se k tomu vrátilo ohromný množství lidí. A bylo by moc hezký ještě jednou něco takovýho zažít. A nemyslim classic, i když je pořád fajn. Ale fakt nějaký wow 2.0, na novym enginu, třeba v původním Azerothu.. 

  • Well, začátkem roku mě přestal bavit ESO, tak jsem se těšil na New World, tam jsem se chvíli bavil než jsem zjistil že v endgame není nic pro PvE...tak jsem nainstaloval WoWko a zjistil že ten bordel všeho možného ba hromadě fakt nedám.  Ale vycházela season of mastery a classic jsem nehrál (vanillu ano), tak jsem se po 14 letech vrátil do původního WoWka a jsem víc než spokojen. Hlavně proto he tam není 50 různých věci na farmu, 30 různých "měn" a mraky "busy work" daily/weekly kravin. Zkuste to, expeni trvá chvíli a je to sranda

  • kkING

    Vsechno co se stalo do Shadowlands (Sargeras, Burning legion, Arthas, Garosh, Argus, Sylvanas) bylo, protoze Jailer a pro nej pracujici Dreadlordi ovlivnovali deni ve vesmiru. 

    Nebyl to nejaky master plan, ale protoze to zkousel casto a toto zrovna vyslo. Neco lepe, neco hure. 

    A to vsechno, protoze se Jalier potreboval dostat do Sepulcher of First Ones (tvurci vseho, nevime kdo to je), aby mohl pretvorit podle nej nespravedlivou realitu kdy jsme nemohli rozhodovat o svem osudu, ale pretvorit ji podle svych predstav (on vladce vseho). Po tom co mu v tom zabranime, tak zjistime, ze to delal, aby vse ochranil pred ( nekym koho jeste nezname).

    Lide jsou nasrani, protoze jednoduse receno dostaneme jednu opoved a 10 dalsich otazek k tem uz existujicim, kdyz odpovedi na nektere z nich si muzeme treba precist v knihach. Neni to tak, ze by WoWko bylo herne spatne, ja bych za sebe rekl, ze to je lespi, nez kdy bylo. Jen je preplacane v zajeti vlastnich pridanych mechanik a chyb, kdy se jedna pokousi napravit druhou vzajeme na sebe nenavazuji a s prichodem expanze o vse prijdete a jedete s jinou verzi na novo. I vypraveni pribehu v samotne hre je lepsi. Jen proste je to hra z roku 2004 a mnozi ji hraji, tak dlouho, ze ji sice budou hajit, ale take na ni hledat chyby, ktere u novych her zatim neresi ...

  • Věř mi bratře, raději to ani nechtěj vědět.

  • To by mě taky zajímalo :)

  • iSpirit

    Co udělali s tím story? Je někdo schopen napsat krátké resumé, co se tam děje poslední datadisky?

    Arthase už oživili?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit