Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hmm, že by konečně hra s letadly pro mě? *14* Dřív jsem zkoušel WoWp i WT. U WoWp mě odradila po pár bitvách přílišná arkádovost a u WT zase po pár hodinách přílišný důraz na realismus. U WT tím myslím to, když jsem za někým letěl 30-40 vteřin, pálil jsem do něj o sto šest, létali z něj kusy, ale nějak ho to netrápilo. A mě pak přiletěla jedna kulka z ničeho nic, trefila mi pilota a bylo vymalováno.
    Tohle teď ale zní, jako že by to mohl být přesně ten zlatý střed, který hledám. Uvidíme, šanci tomu asi dám.
    *3*
    • Jako fanoušek Il2-Sturmovik série se musím hodně smát čemu se dnes říká "přílišný důraz na realismus" *1* *1* *1*
    • Pilgrim66
      U WT:
      K prvnímu - záleží čím střílíš, jakýma střelama a hlavně kam - aka 7.6 kulometem do trupu letadla se špatnou municí moc neuděláš
      K druhýmu - narvy body do staminy u pilota
  • Hlavní problém jsou HP u letadel, u tanků se to ještě snese, ale u letadel, kde se není za co schovat, ale jen manévrovat máte zkrátka problém, pokud nepřítel na vyšší tieru vydrží 2x tolik a dává 2x DMG.
  • A bude to mít také nějakou fíčuru pro nas*ání hráčů jako artyny ve WoT a oheň ve WoWS?
    • o tom nepochybuj, WG je na tohle nejlepší firma.. určitě za goldy půjde nakupovat naváděné rakety a ještě nám bude podsunovat, že jsme to vlastně chtěli sami. :D
    • Oheň ve WOWS se dá krásně zvládat. Jenže lidi (hlavně kapitáni bitevních lodí s největší odolností) nechápou jak to funguje, hasí při první příležitosti a pak brečí. Kromě toho jsou i schopnosti kapitánů, které podstatně snižují poškození způsobené ohněm.
      • Jj, tenhle chudák v Montaně to také evidentně nepochopil, že?

        https://m.youtube.com/watch?v=pTCgNKujaXM
        • Balance v lodich je uz tak roztomile rozbitej ze to snad nemuze nikdo jeste hrat :D

          Dulezity je udelat novy lode a premium lode dostatecne OP.
          • čakanie na zapas je instantne a ukazuje to 20 tis. hráčov online súčasne
  • Tak nějak jsem tušil že to přijde když o tom mluvil KD1488 ve fightclubu.
  • A co tak článek o DCS a nových modulech pro DCS?
    • Coffin.Corner
      Nikdo z redakce nedostal od Eagle Dynamics pozvánku do Paříže... :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit