Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je i Dirt 3 lepší než tohle... *8*
    • ''i'' dirt?dirt je momentálně asi nejzábavnější závodní hra co je ...:/
      • Nejzábavnější arkáda pro děti říkáš? Tak to jo.
  • Minulý rok tragédie(o grafiku mi nejde mluvím o modelu řízení)
    a letos to na 99% bude to samé...proč?protože to že je to ''WRC'' zaručí nějaké prodeje...takže oni se ani nebudou snažit...jde o vidět na tom že je oznamená WRC3...proč by jinak oznámili pokračování když ví že jednička byl průšvih a dvojka ještě nevyšla.
  • Ačkoliv se spousta lidí už dříve vyjadřovala k WRC 2011 pozitivně, já bych na nich schledal pozitvní snad jen to, že vyšly.. Z PR k dalšímu dílu není vidět moc změn a tak ani nedoufám v cokoliv razantního...

    WRC 2011 u mě skončilo když jsem zjistil že podpora volantu která by měla být speciálně u WRC na lepší úrovní než gamepadu je právě udělaná lépe pro pad a pro volant velmi pokulhává...Zaostalá grafika tomu jen přidá..Jakkoliv mám WRC rád, ve srovnání s příchozími FM4, F1 2012 a rF2 ve mě vzbuzuje naprostý nezájem..
  • Mne sa na wrc nepacilo, ze v tratiach po tme nebolo nic vidiet, ani svetla sa nedali zapnut...
  • Minimálně graficky, soudě podle screenů, je to pořád průs*r. Překvapit můžou, ale potřebují hodně překvapit, v kladném slova smyslu, aby to za něco stálo :)
  • velky nadeje tomu nedavam. colin mcrae taky sel s novyma dilema dopr****.
  • Vsadim se ze to bude stejnej brak jako wrc 2010,na to ze maji licenci je to katastrofa...Nekricim tady ze chci super mega simulaci ale ten jizdni model z predchoziho dilu a i z tohohle(soudim z toho co sem videl)je fakt hruza...Tohle s radosti vynecham,i kdyby to bylo buhvijak skvely,proste WRC specialy ze soucasnosti jsou pro me absolutne nezajimavy.
  • Prekvapit? A cim, proboha? Superspecialkou v Berline, jo? Dekuju uctive *7*
  • montatatana
    chjo, tehle licence je tak skoda...
  • jesusek
    Ten loňský díl byl hrozný a letos to asi nebude o moc lepší, řekl bych. Tyhle závody můžou jenom překvapit. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit