Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na Dirtu jsem odjezdil s Logitech G920 spoustu a spoustu hodin a nedal bych na něj dopustit... ALEEE WRC7 u mě obrovské překvapení - klobouk dolů..
  • btw: kolik jsi najel s něčím závodů v reálů?
    *1*
  • To teda mám, za můj volant bych tě nepustil. :P
  • O něco podobnýho se snaží autoři téhle hříčky: http://www.speedelixir.com/. Pokud na ní tedy ještě pracují, protože už dýl jak rok nebyl žádný dev update.
  • WRC-o 7 je fajn a je na dobrej ceste, ale je to presne ako píšeš *3*
  • Jednoduché řešení. RBR + NGP mod + nová auta a tuna tratí. Pokud hledáš rally simulaci, tak lepší volba neexistuje
  • Thole by už měl opravit patch 1.01.
  • S lemplem za volantem jde vyletět i v nižší rychlosti. Očividně s tím nemáš problém.
  • jj Assetto je fakt realistycký, mít nabušenej sporťák v ve trojce zatáčce vyletět ven v 50km rychlosti na 2ku.. tomu se říka realita.. :( Ale jinak dobrý
  • nevim o nich. pls tip
  • Za tech 7 dilu to skoro vypada jako zamer autoru, aby to ruzne ovladace vubec nepodporovalo. Svuj gamepad od logitechu jsem nedokazal nastavit podle libosti zatim u zadneho dilu. A teprve asi 4. dil jsem dokazal rozjet na svem volantu i s pedaly od Thrustmasteru. Takze jsem to taky vzdal, protoze bez te podpory se to absolutne neda hrat.
  • Proc si predstvaovat? Vzdyt takove hry existuji.
  • MalyZeli
    Podle napadu mistra Glutenhoffena, velice dobrej napad.
  • PLuto.petr
    Bohužel je teď těch soutěží moc po sobě, pořád někam cestuju a není čas...
  • Já, Dirt rally znám nazpaměť a Dirt 4 je totální sra*ka. Doufal jsem, že si s tím v rámci patchů ještě pohrají, ale oni prd.
  • Mimochodem, hra neumí detekovat více než jeden herní ovladač, takže pokud někdo máte pedály a volant zvlášť (jak je dnes zvykem), tak máte smůlu. Úroveň zabedněnosti autorů musí být fakt epická, očividně hru naprogramovali jen na nějaký 20 let starý volant, který se jim náhodou válí v kanclu...
  • Ahoj Petře, ty už nepíšeš recenze? Čekal jsem, že tu bude článek od tebe
  • K ničemu? Já se teda raději povozím starou Imprezou než novým nákupním košíkem.
  • Hry ze série Dirt nejsou pro WRC žádnou konkurencí protože nemají oficiální WRC licenci, tudíž jsou k ničemu.
  • Třeba já, Dirty bez oficiálních licencí si můžou stčit za klobouk...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit