Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • froztik
    Tak napiš čtenářskou recenzi, abys to nám, nevzdělaným, vysvětlil. *5*
  • Mart9
    Fakt mě baví, jak lidi neunášejí, když se jim recenzent netrefí do hodnocení hry z toho JEJICH ŽÁNRU *1* *1*

    Tak mohl bys prosím alespoň vysvětlit, jestli bys tomu dal větší nebo menší hodnocení a proč? Abychom tu měli názor odborníka.
  • zakázal bych hodnotit rally hry lidem co vůbec nevědi co je to rally v šechno co se tady píše je totálně mimo. jsem rally fanda a o rally vim uplně všechno a můžu s klidem říct že tohle hodnocení je ůplně mimo. nehodnoťte prosím něco čemu vůbec nerozumíte
  • Tak jak jsi se nakonec rozhodl?
  • Jack1947
    Nezklamali zůstalo to tam kam to asi patří někam mezi DIRT ( spíš za )- spíše bych se divil kdby to bylo lepší nebo co víc podobné...
  • Nejblíže je tomuhle Assetto Corsa s módy. Kdy je spousta tratí venkov (i českej), a začínají se objevovat právě módy, kde je civilní provoz. Rád si občas jen tak vyjedu, ale pravda kdyby existovalo NFS s fyzikou AC byl bych šťasten. Přeci jen v normálním provozu si na piráta hrát nebudu, ale ve hře která se +-řídí jako reálné auto by to muselo být skvělé.
  • off topic ale co bych si prál ja: neco jako gta online nebo NFS ale simulátor s propracovaným pohledem zevnitr vozu. Predstavte si honičky s policií v simulátoru s dobrou AI, nebo jen tak pohodové ježdení po venkove, zajet s offroadem na polní cestu, byly by v tom otevreném svete i nejaké okruhy a nejaké funkční pravidla aby lidi nemohli trollit. To by bylo cool.
  • PLuto.petr
    Nevím, jestli je plně největší chybou to, že chybí pořádný kariérní postup nebo větší interakce v servisu. Podle mě je základním nedostatkem to, že fyzikální model je stále víceméně k smíchu, kdy se auta chovají hodně nerealisticky, až gumově. Diktát spolujezdce je téměř nepoužitelný, hra obsahuje spoustu logických chyb oproti realitě. Ano, tratě se zúžily, možná je trochu lepší grafika. Ale jinak je to pořád to samé, co WRC6. A hlavně konkurence na poli automobilových simulátorů i na hodně malém poli rally her je i nadále někde jinde.
  • kto si dobrovolne kupi wrc ked je tu dirt rallye a dirt 4
  • MalyZeli
    *5*
  • Tak začal bych topinkama, a potom jako skromný zákusek sladké palačinky. *3* *3*
  • Je to do nebe volající, aby v roce 2017 závodní pseudosimulátor nepodporoval většinu volantů a nebyl optimalizovaný pro triple screen... Chvíli jsem se u této hry vztekal a pak jsem to vzdal. Za mě palec dolů
  • Recenzenta jsem asi uplne nepochopil. Zrejme by z toho chtel udelat nejaky rally driver + manager + developer "all in one". Myslim ze hracum jde predevsim o zazitek z jizdy. Ja jsem naposledy zkusil tusim 5-ku a zlomil jsem nad tim hul. Pak ale svitla nadeje jak s tim skoncili Milestones a skutecne ten jizdni model alespon na videich vypada uveritelneji. Pokud to ale s volantem nespolupracuje jak ma, pak je to platny jak mrtvymu kabat.
  • MalyZeli
    Premyslim co k veceri... palacinky vs topinky s tatarakem?
  • Recenze opět totálně mimo stejně jako na EG, tohle je zatím nejlepší ročník WRC...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit