Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hra samotná je super (teda až na absenciu možnosti veliť veliteľským lodiam z hlavného mostíka), problém je v technickej stránke. Bugy, glitche, padanie, slabá optimalizácia.
  • https://picasaweb.google.com/103091184216250640686/XRebirth?noredirect=1

    Pokud se chcete podívat (a pokud bude Picasa svolná, děfka jedna jak ji mohli tak zmrvit...) na pár závažných nedostatků, které asi odstraněny nebudou (tzv: New Features). (chjo bez noredirect=1 parametru vás to bude házet na nějaký ubohý google+, link opraven)
  • Takze vse, co jsem predpovidal, se naplnilo. Nejen, ze je hra neoptimalizovana a zabugovana, to asi cekal kazdy a to se da opravit. Ale vsechna ta jejich "vylepseni" z toho udelala totalni sr*cku. Jednou lodi pocinaje, pres nesmyslne pobihani po hnusnych interierech, ktere jsou vsechny stejne, pres hnusne NPC, kde ma postava telo zenska a hlavu chlapa, pres otresne namluveni postav po neskutecne nudne a zdlouhave obchodovani. Je z toho proste prumerna strilecka ve vesmiru.
    • Si zabil, "plynak". *3*
    • Bohuzel, s X hrama to nema nic spolecneho. Dal jsem tomu chvilku, nektere napady nejsou zle, ale boze co s tim provedli!.
      • Ja sem tomu dal 2 dny, a nejak me to zacina bavit. Hlavne mi vadi ta nepouzitelna mapa.
        Na Egosoft foru videl nejaky slovak videa, a ted se hada jak je ta hra uzasna. A to ji jeste nehral.
        • Jo ja vim, ja ta CZ fora moderuju :) Ale proste typicky fanboy. Takovych jsou stovky. Vzdy, kdyz lidi s trochou logickeho uvazovani napsali, ze tyhe ficury budou na nic, ze NPC jseou hnusne atd. sesikovali se fanboys a prevalcovali nas svymi kecy jak to muzem vedet, kdyz jsme to nehrali a moje oblibene, ze to moderi dodelaji. Mysleni nekterych lidi proste nepochopim.
          • Jak to čtu, jako velký fanda končím u TC. Škoda mam nový nadupany PC a moc jsem se těšil. Asi se vrátím k TC za jinou rasu a bude to. VELICE MĚ TO MRZÍ :-(
            • Mě taky... jsem rád, že jsem si to mohl před koupí vyzkoušet.... *13*
  • Jason_dinAlt
    Haha. Teď jsem někde četl, že by to měli přejmenovat spíše na X-Stillbirth ;p)
  • Jason_dinAlt
    Vy co už to máte, řekněte jak to vypadá s velikostí vesmíru. Díky
    • miniaturní, pokud myslíš empty space taj je stejný nebo větší, pokud myslíš prostor kde se něco děje tak menší
  • Optimalizace je velice špatná, se svou I5-750(4 Ghz) + 8GB Ram, a R9 280x 3GB, sice fičím skoro na největší detaili, ale hra nejede víc než max 40 fps. Při velkých bitvách padá i pod 25Fps, čímž je celkem nehratelná. Jinak prostředí parádní, a až na pár bugů a nedodělků... Škoda té neoptimalizace...
  • Tak první ohlasy nejsou moc pozitivni. Hra pada, je neumerne narocna (hraci s modernim pocitacem mají 20-30 fps) animace postav je otresna stejne jako jejich obliceje. Spousty malych nepříjemných bugu, jako prosvitani svetla skrz lode, spatne se to ovlada mysi, joystick nefunguje korektne (nejlíp se to ovlada joypadem:) Na druhou stranu vesmir vypada fantasticky. Takova klasika od Egosoftu, ted to budou záplatovat rok nebo dva a pak z toho bude super hra:)
    • Ano opravi bugy, ale ty jejich skvele zlepsovaky neopravi, to by museli udelat komplet novou hru. Je to totalni propadak, protoze stare veterany tim nastvali a novi hraci jim na to kaslou.
      • Bojim se ze jsi se trefil :-( Patrim k tem "starym" a toto neni hra po ktere touzim...
    • Mam i5 3100 7850. Musel sem dat LOD seting 100, view range 0 a shader qvality na low.
  • Pokud bude casem k dispozici i cestina, jdu do toho.
    • No a ve spojeni s OculusRiftem by to mohl byt dost velky narez.
      • PS: nebude uz lepsi pockat na starcitizena? imho alespon nebudes na jedine lodi, kdy ti 1/3 monitoru zabere HUD
  • hm slusny.. snad to bude mit konecne rozumne ovladani a rozumne zpracovanou kampan..
    • Nema to ani jedno. Ovladani je priserne a pibeh kampane snad psal nekdo z materske skolky...
  • No explozvní to moc nebylo, ale možná to je jen mnou. Preferuju klasičtějí přístup k hudbě a ty akční pasázže s dubstepovými prvky mi moc explozivní nepřišly.
    Hra nevypadá špatně, ale asi spíš počkám jak se vyloupnou šechny ty ostatní vesmírné sandboxy a pak se rozhodnu, který si pořídit.
    • Ak to berieš, ako čím zabiť čas do SC, veď okrem Zaklínača a možno Thiefa nie je na čo čakať.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit