Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem jediný kdo doho vidí? Mrkváči to stáhli schválně a nechali je ohlásit, že to v unoru končí aby v zápětí ohlásili, že např. od 1.4.2015 bude fantastický Warface na Xbox ONE. A Cryteku to je putna hl. že z mrkváčů vypadnou nějaký ty chechtavý.
  • Chtělo by to větší mapy a možná by to bylo zábavné, ale ty mapy jsou tam snad menší než v CoDku, to je šílené. A nějakou změnu, je to šíleně stereotypní.
    • Jack1947
      Méně hackerů, celé to nák zestabilnit a rychlejší loady. No asi by jsme toho chtěli až moc.
      • Presne ako píšeš. Hlavne ma totálne iritujú tie dlhé loady. Neskutočné.....
      • Hrál jsem na PC a s hackerama ani s načítáním a se stabilitou jsem problem neměl.
        • Jack1947
          Dit je hrozně zdlouhavé a ted je to ještě delší... navíc za problémy byla jen malá kompenzace ale aspon nějaká jenže ty problémy přetrvaly a přetrvávají...

          Víc se zabavím u jednoduších her, v browseru. Klído s horší grafikou i bez PVE.
  • Jack1947
    Warface, je beztak převážně hra pro honiče... hlavně PVP a hodně silné hacky neřikám že stále ale občas ano. Potom COOP - tam jsem utopil těch 30 nebo kolik hodin ano utopil zahrajete si z hlupáky a aimboty co beztak jen nahání score ale taky prohrají mluvím o Hardcore ne regular no někdy skilled.

    Je pravda že v Clanu jsem např dal i HC několikrát po sobě, nemusí jít nutně i o neschopnost když někdo chytí bug - je to jako každá hra skončí to vztekem a vás to přestane bavit, např medic běží dopředu umře a je defakto tým odsouzen k záhubě napr netcode kdy do vojáka vystřílíte celý zásobník a on padne až po poslední ráně -OP sniper/spec ops jako fakt? 1rána a je od vás klid

    Lagy - lagy jsou stále nepřijemné, věřím že to bude stále frčet a že lidi co si rádi poměřují se tady budou vždy cítit jako v sedmém nebi ob zvláště s lepší výbavou kterou si člověk odemkne Např mám skoro všechny utočné pušky - brnění takže žádné P2W.

    Suma sumárům na konzole se toto prostě nehodí, mrkváci mají třeba pravdu. Na PC se to zařezávat dlouho nebude byly by blázni a to není nějaká závratná komunita.
  • Krescz
    hral jsem to asi jednu coop misi(ani nevim jestli tam je normalni multak)...trapna blbost...AI otresne, grafika taky...10 lete dite by tu hru udelalo lepe *11* , nechapu co se tvurcum honilo hlavou pri vzniku tohoto paskvilu
    • Jack1947
      " hral jsem to asi jednu coop misi" lol no to je fakt verdikt nad celou hrou. PVP tam je mod versus. Tam by ti ale asic nařezali na holou takže lepší žes nehrál.

      Já vím že jo *2*
      • Krescz
        pravdu díš
    • species
      To tvoje prirovnani je podezrele speficicky, jeden by rekl ze mas nekde privazane 10ti lete dite ktere nutis delat hry. *5*
      • Krescz
        nutim ho delat ruzne veci, a na vikendy ho posilam do kostela za fararem na hrani...on mi na oplatku posila penize na hry *3*
  • Vojta_Ilavsky
    Microsoft udělal jedině dobře. *12* Už jenom proto že je Warface otřesná hra. *3*
    • Souhlasim, zkousel sem na steamu a je to opravdu odpad.
  • Tak to je když vlezete do postele s MS, z aferky s EA se evidentně nepoučili. S pompou ohlášený Kinect titul Ryse který byl nakonec bez Kinectu je položil na lopatky a teď přišel další hrebíček do rakve. Po tom co předvedli s Crysis 2 už po nich neštěkně ani PC scéna. Vyjma pár v cheatech si lebedících rusáků. Smutný konec a to mám přitom pro Crysis slabost.6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit