Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Black Ops 2 *1*
  • No jo podle některých můžou konzole asi i za globální oteplování a krizi na středním východě. Konzole nikomu nic nenařizuje je to jen přístroj tak jako pračka nebo televize. Za tu stagnaci můžou pouze a jen lidé jak hráči tak kravaťáci ve velkých firmách. Je smutné že to pořád někdo nechápe.
  • 720 jako 1280x720? To si v Redmondu dobře nepromysleli...
    • Xbox 360 -> 360*2 = 720 ... jasne? :)
      • Ty počty chápu, ale evokuje to podezření, že ani další generace Xboxu nebude FullHD (i když nejspíš bude). Prostě to pánové marketingově nedomysleli.
        • I soucasna generaci konzoli je Full HD, ale full HD se ve vetsine pripadu nedelaji, protoze upscale na full HD je dostacujici. Na PS3 je to cca kolem 100 her, ktere skutecne ve Full HD bezi nativne. Na xbox je jich mene.
          • Řekni mi prosím něco co ještě nevím. *5*
            • mas hezke brejle *2*
  • byť zaritej PCčkář tak proboha ať už je tu nová generace konzolí. Už mě nebaví ta stagnace, kterou konzole způsobily. Aspoň se to graficky zase trochu pohne. Sice opruz z upradem ale to je holt daň.

    A kdyby k tý nový konzoli dali i klávesnici tak bych si jí možná i na net v obejváku koupil. Hodně možná tedy. Spíš ale ne... *1* *1*
    • 123man - jsi vypatlaný dementus. Tato generace konzolí je naprosto dostačující, doufám že než udělají novou že to bude trvat co nejdéle. A ty třeba praskni vzteky i to tvoje podělaný PC.
      • Zklamu tě ale to se nestane. Nejsem v tom bohudík tak emocionálně zaujatej jako ty. Skoč si k mámě pro kapesník a pohlazení. Evidentně to potřebuješ. *1*
    • btw Xbox i PS3 klavesnici maji *7*
      • who cares...
    • Kori
      Johny chtěl říct, že za stagnaci nemohou konzole, ale nová generace líných, konformních hráčů. Koncept konzole je fajn, jen byl znásilněn trhem.
      • Jenže já řešim pouze grafickou stagnaci. O jiných aspektech hraní jsem se vůbec nezmiňoval, protože to pro mě není smysluplná debata.
        • Kori
          No ale já bych netvrdil, že za to můžou konzole. Dalo by se říct, že za nynější situaci můžou jen a jen hráči. Tvrzení lidí nademnou, že za to můžou herní korporace a výrobci hardwaru se mi zdá špatné, neboť ti by spíš vydělali na modelu, kde každej rok dva se musí upgradovat stroj.
          • Ano vyrobci HW jako je AMD,nvidia,intel apod ,ale ne sony nebo MS.Ti naopak na soucasne generaci konzoli ze zacatku hodne tratili a vraci se jim to az ted prodejem her.
            A vzhledem k tomu,ze co nova generace,to mnohem vyssi naklady na vyvoj a vyrobu,tak lze celkem ocekavat,ze zivotni cyklus konzoli se bude zvetsovat.
            Ostatne je to videt uz i u soucnasne generace,zejmena vezmeme li v uvahu,ze novy xbox nebo PS tu jeste nejspis nejakej rok neuvidime.
          • Vývoj her se stal s příchodem x360, PS3 ale i výkoných PC natolik finančně náročný, že je naopak sakra výhodné mít stejný hardware a z něj ždímat maximum. Dřív se dali dělat AAA hry i v malých týmech. To už ale dneska nikdo neufinacuje. Stačí se podívat na českou vývojářskou scénu. Bohužel tu na to nikdo nemá prachy.

            Tady nejde o to kdo za to může. Je to prostě holej fakt. PC hráči nemusej každej rok kupovat grafárnu a graficky se v rámci možností zlepšujou i hry na konzolích protože vývojáři už s nimy umějí pracovat. Bohužel konzole maj limity.

            A ani senedivim že se do nových konzolí nikdo nehrne. Kolik firem bude mít na vývoj. Už teď zbyl v postatě jen EA a Activision. Mě taky celkem vadí že se grafika minimálně ještě tři roky nikam moc nepohne.
    • Ujasni si nejdřív kdo co způsobil než zase budeš něco psát. Protože zatim jsi dost mimo.
      • Nechápu kam tim míříš. Chceš snad popírat že kvůli omezenému hardwaru v konzolích nestagnuje grafika ve hrách? Na PC byla před deseti lety grafická revoluce co dva roky. Teď už pět let vypadají hry v podstatě pořád stejně.

        Já nikomu konzole neberu ať si každej hraje na čem chce. Chápu i že nikdo nebude dělat extra hezčí PC verzi. Fajn. A proto se těšim na novou generaci konzolí, která zase načas umožní posun v grafice dopředu.
        • Vždyť si sám protiřečíš a vypadá to že o tom ani nevíš. Píšeš před deseti lety jaká byla pořád revoluce a ani sis neuvědomil že v té době taky byly konzole. Ty jsou pořád stejné tak v čem se to změnilo? Už to konečně chápeš? To je tak těžké nazývat věci pravými jmény?
          • Přesně z toho že mají pořád stejné vlastnosti tak nemůže jít vývoj grafiky dopředu jelikož konzole dnes (bohužel) vládnou trhu tím pádem se nevyplatí investovat do nových technologii
          • Když ještě byly staré konzole tak ta grafická revoluce na PC byla protože hry na xbox, ps2 a na pc byly vyvíjené odděleně né jako dnes, kdy je každá 2. nebo 3. hra převedená z x360 na PC. *4* . A navíc né každá dobrá hra té doby byla na konzole...
            • Vysvětlit johnymu jak to skutečně bylo a je, je i nad moje síly, takže můžu říct akorát: Johny, ty seš normální blbec *2* . Uděláš nám všem radost akorát tím když tu nebudeš psát hloupé komentáře... Díky ti
            • Jedinej kdo to nechápe seš ty. S příchodm x360 a PS3 se začali dělat hry kvůli ekonomické výhodnosti (logickej důvod) dělat všechny stejné. Respk se udělala verze pro x360 a pak se dělali porty. Tohle bylo v dobách PS1, 2 původního xboxu a o starších generacích spíše vyjímka.

              To že ty si nedokážeš připustit jasná fakta je bohužel pouze tvůj problém. Narozdíl od tebe nehledám argumenty tam kde nejsou. Ale ty to stejnak nepochopíš takže je zbytečné cokoliv vysvětlovat.
            • Konzole jsou pořád stejné pořád mají ty samé vlastnosti tak kdo může za tu momentální stagnaci? Proč to pořád někteří nechápou.
      • Konzole opravdu způsobily grafickou stagnaci tak netuším v čem je tak mimo.
        Na PC už jsou vyvinuty enginy na materiální bází jen konzole to nerozjedou tak se to zaseklo
        • engine na materialni bazi ... tak to je perla *1* Dejte prosim priklad takoveho enginu? *1*
          • Nemáš textury ale rovnou skládáš předměty z materiálu je to nějaký půl rok co se na tubu ukázalo video s tímto enginem mrknu se jestli to nevyhrabu někde v historii
        • Aha konzole no když myslíš. Zkus se trochu zamyslet nad tím jak tento svět funguje možná ti to potom docvakne.
          • Nejsmutnejsi je, ze nejvic me bavily hry, ktery sice nebyly graficky vymazleny na maximum moznosti myho pc, ale oproti tem grafickejm bombam mely hratelnost o solidni kus uchvatnejsi.
  • tezko rict zda se jedna o reklamu na kinect/hru a nebo novej xbox :)
    vsadim se ze minimalne roboti box ovladanej kinectem na nejakej xbox bude :)
    • tak koukam ze real steel hra je uz nejakej cas ve vyvoji :)
  • No sice zůstanu u PC, protože hraní mě na něm baví mnohem víc a rozhodně je tam stahování her jednodušší než pro konzole, ale i tak jsem zvědavý jaký nový xbox bude.
  • Ve filmu Ostrov měli taky vymakanej Xbox, o kterým si nikdo nemyslel, že přijde :D
  • No už je taky dávno na čase .. *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit