Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ti typičtí PCkáři si kinect nejspíše nikdy nezamilují...tak jako sport...
    • Nedvi69
      já jsem typický PCčkář a až vyjde SDK pro kinekt na PC, tak do toho rozhodně jdu. Banda hezkých fcí, v pár hrách vidím potenciál...
  • Peter, Peter:) Konecne sa s tebou na niecom zhodnem. Dobry clanok.

    ME3, tie prikazy svojim companionom boli.. povedal by som ze super. Rychle a jasne, aj ked to "move out" neviem ako bude fungovat, asi sa proste posunu k dalsiemu kritiu. To by bolo celkom ok.

    Otazne je ci to bude len pri Kinecte alebo to bude moct robit clovek aj na PC. Lebo ak iba na kinecte tak to je mega fail
    • Kinect se holt prodává na Xbox(zatím)...., proč megafail?????
  • moc dobrej clanek hned sem se zacetl ;)
    jinak mi prijde ze tam kde nintendo z hrama pro wii uspelo se snazi microsoft dostat ted pomoci kinectu viz na E3 Disneyland atd.
    • A co na tom?
  • Jeden z těch výrazně lepších článků, co jsem měl tu čest za poslední dobu na českých herních serverech potkat.
    Velice chválím a těším se na další. Takže - jen tak dál, brzo se jd zhroutí z toho jak dobře to tady funguje a jakou úroveň si server oproti jeho skomírajícímu pokusu buduje.
  • dilinja
    Microsoft nikdy neměl čuch na trendy vždycky se snažil nějakým způsobem svést na vlně. Je to nováček na trhu kterej dokazál se svoji první konzoly porazit v prodejnosti Cubu od Nintedna a to byl xbox dražší už dnešní xbox vyrovnaně bojuje s playstationem. Za deset let dokázala konkurovat tradičním herním firmám.
    Tentokrát MS nechtělo klasickej pohybovej ovladač ale zkusit to jinak a výsledek je zlost přitom nejmíň bitý jsou hráči kde se firmy snaží přesvědčit že jejich produkt za to stojí.
    at uz tohle dopadne jako epic fail nebo ne duležitý je že pro MS to bude velká zkuženost do budoucna a příští zařízení bude ještě lepší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit