Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Flame je plamen a vy jste trotlové.
  • Ne, neni. PS4 tohle neumi, tak to muze vyzadovat kdo chce jak chce, proste mu to tam nepujde. A jen i*iot by delal dve verze s tim, ze na jedne to pujde (Xone) a na druhe ne (PS4). Kterou by si asi lidi koupili?
  • Flame jsi tak maximálně ty.
  • Je to flame
  • Souhlas!!
  • Takže si zase budu muset kupovat ty krabice :-(............ Holt bych radši digitalní distribuci a ne další krabici her kterou budu muset někam po přechodu na Xbox "TWO" udat. Prosím není to flame, pro mne ty podmínky MS nebyly tak hrozný a prostě mi celkem vyhovovaly. Většině se to ale takhle zamlouvá(tímto jim gratuluju), a tak si musím počkat dalších 8 let......
  • Volbu mezi hrami se všemi novými omezeními (volání domů každý den, špatně přeprodatelné, atd...) a výhodami (sdílení se s "rodinou", netřeba disku, atd...) a mezi "klasickým" systémem s vloženým diskem bez těch nových omezení.
  • PS4 možná ne, ale co když to budou vyžadovat vydavatelé? To je potom jedno, jestli to vyždauje samotná konzole nebo vydavatelé, základ problému je stejný.
  • A co by jako mělo bejt? *15*
  • Promin, ale to je odkaz, kde mi rikaji, ze tam DRM nebude. Nikde tam nectu, ze o tom Sony uvazovala.
  • Ale aktivaci či jen dočasné připojení jednou za 24 hodin kvůli updatu měl Microsoft právě v plánu umožnit to uživatelém přes telefon. Ale i to je sockám očividně málo.
  • Jo v tomhle máš naprostou pravdu. Souhlasím.
  • Ti bastardi oni nám dávají něco levnějc ! Osobně by mi vůbec takovej boj proti přeprodeji her vůbec nevadil.
  • ruthan
    Operacni system za 3k, respektive v plne, neorezane, ne OEM (licence vazana na HW, kde si asi nemuze priplatit za preneseni na jiny HW a musite ztracet cas preinstalovanim vsech vasich programu) verzi za 4 (Home) nebo 6k (Professional, Ultimate). Proc si myslis, ze Valve jde cestou Linuxu, protoze ta cena za Wokna (v porovnani s cenou HW) a neflexibilita MS, je proste neunosna.. Nejvtipnejsi je, ze MS, wokna velkym firmam prodavam v ramci multilicenci za petikilo.. ale na koncovem zakaznikovy se rad zahoji..
  • ruthan
    Nebojte, oni to nejak zkusi znovu. Napriklad, tak ze digitalni verze budou levnejsi.. a z fyzickeho media se stane drahy luxus. Nebo, ze reknou, ze oni to omezovat nebudou, ale vydavatele muzou.. Tohle je takovy, docasny ustup.

    Podle me jediny rozumny kompromis, jak pro vyvojare a publisery, ktery chteji vydelavat i na hrach z druhy ruky.. a hraci, kteri nechteji znova prihlasovat hru, podobne jako se prihlasuje auto, po zmene majitele. Je, aby cena hry klesla a aktivace sla udelat bez internetu po telefonu i v pralese. Jenze, tohle nam asi nedaji. Kecy od zazobanyho CliffyhoB neberu, oni si to moc dobre komponzuji tim, ze hra stoji 60$ a dobry herni firmy prosperuji dobre.

    Dalsi negativum, ktery samozrejme prijde, aby to nejak ty vice chamtivy firmy dohnali, bude vice F2P her s facebook zebricky, kde muzou zakazniky dojit nejlip.

    Zaverem, se tedy da rict, ze zadna ruzova budoucnost nas jako hrace neceka, takovy scenar neni aktualni, ledaze by se Kickstarter stal mainstreamem a stavajici paradigma, publisheri a konzole by skoncilo, respektive velmi by mu klesl podil na trhu a PC by bylo primarni platformou. Jako ja jsem pro :)
  • Jasně, uznávám, ale buďme realisti: nic nejde rychle, zvlášť ne takhle velká změna (což je jasně vidět, když to zrušili/odložili). A vždycky je začátek těžký. Jenže i kdyby MS chtěl protlačit ten systém, je tady pořád Sony, které na něj schválně nepřistoupilo, aby získalo hráče na svou stranu (já se jim nedivím, jen konstatuju). A pak tu navíc začala davová hysterie, jak Microsoft pošlapává práva hráčů, je proti nim, chce je oškubat a podobně. Jenže dokud někdo nezačne kopat a tlačit na správnou stranu, nikam se nic nepohne. Podívejte se na Xbox Live, když vznikl: to byl tenkrát taky sakra risk. A změnilo to vlastně veškeré dnešní hraní.
  • Mě tyhle řeči náhodou baví, aspoň to tu trochu vyvažuje ovzduší.
  • Za prvé nejsem fanboy, za druhé, jen jsem poukazoval na to, že PCčkáři by měli držet hubu ao Microsoftu by se měli vyjadřovat slušně a za třetí:

    Tady máš ten odkaz http://games.tiscali.cz/tema/drm-na-ps4-bude-nakonec-na-vydavatelich-ne-na-sony-63159
  • Jakou "volbu" máte na mysli?
  • Region lock zrušili taky, to víte?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit