Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Spousta lidí za to vyplázne veškeré své peníze nebo si to vezmou na splátky apod. Jako jestli někoho baví hrát na páčkovači, jeho věc. Ale nechápu, jak si někdo může koupit konzoli, aniž by věděl, jaké na nic budou hry, respektive jak dobré budou. Představa, že dám 14 litrů nebo kolik, abych si zahrál nějaký Killzone na gamepadu pár hodin, to je docela síla :D
  • Jack1947
    To aby v tom byl "cert" ze to CR nevynecha , v tomhle spise PS3 Rulezz (bohuzel(dik) *7*
  • Ten mistni Ms hate a velebeni Sony uz zacina byt docela usmevny *1*
    • Lidi ták rychle zapomínají...
      http://games.tiscali.cz/hardware/sony-si-patentovala-technologii-na-blokovani-bazarovych-her-61674
      http://games.tiscali.cz/byznys/uz-i-sony-se-brani-bazarovym-prodejum-zavadi-psn-pass-56280
      • Miserius
        Ta zprava z roku 2011, to nedavno zrusili... A velky spolecnosti si nechavaj patentovat porad neco, jeste ale neznamena ze to pouzijou *3*
        • "Neznamená, že to použijou..." Aha, takže ty prachy, který do toho investovali nechaj jen tak plavat, že? + Sony sama potvrdila, že vývojáři mají pro DRM "volné ruce" a jestli to budou vyžadovat u svých her, tak s tím nic nezmůže. A pokud mě paměť nešálí, tak Square Enixu a Ubisoftu už dlouho dobu bazarovky leží v krku. Když se ukáže DRM jakožto osvědčená metoda u jejich her jak vydělat víc chechtáků, tak ostatní se k ním velice rádi přidaj.
        • Veskoslav
          Ono je jedno, že je to z roku 2011 nebo z roku 2058;) Jde o to, že Sony klidně může udělat spousty věcí, co by se nelíbili naprosto nikomu. Prostě otočit o 180 stupňů jako to udělal Microsoft. Je naivní si myslet, že pakliže by z toho neplynuly Sony pravidelné peníze, že by to nezavedli.
          • Miserius
            To ale muze udelat kdokoliv, i nase pekarstvi v ulici se muze rozhodnout ze budu od zitrka ke kazdymu rohliku kupovat i ruční granát... tak si tam proste uz nebudu chodit a pockam si az zjisti ze krachujou *1*
            • Mato1987
              ten vesnickoslav je tak silne narušený, že si už aj svojím doublepostom dáva rovnako palce hore :D toto je už moc, ja sa tu rehocem, že som celý barák zobudil *1*
            • Veskoslav
              No myslím, že v dnešní době by to pekařství prosperovalo:-D
            • Veskoslav
              No myslím, že v dnešní době by to pekařství prosperovalo:-D
        • Mato1987
          už som to chcel napísať :) ale vidno že netreba a viacero ľudí tu je v obraze, žial mrkvosoftovému xbox fanatikovi sa nezavďačíš nikdy.
          • Hehe a kde jsi v mem prispevku vycetl, ze jsem "mrkvosoftovy xbox fanatik? Tve dedukcni schonosti bych vazne chtel mit *1*
            • Mato1987
              Nemyslel som teba konkrétne, myslel som to všeobecne :) takže hlavne kľud, ale hovorí sa že trafená hus zagága
              vesnickoslav: ty stále nevieš prehltnúť, že som ti zdevastoval pomerne promptne tvoje internetové ego :) ale tebe je to asi jedno veď v tebe drieme toľko osobností *3*
            • Veskoslav
              Neboj. Za chvíli Tě obviní, že jsi Veskoslav a jiné srandy;)
  • Kupovat ktorukolvek z konzol v den vydania imho aj tak nedava zmysel. Osobne si pockam kym vyjdu Destiny a Witcher 3 (podla toho, co vyjde prve) a potom si PS4 kupim. Dovtedy si vystacim s PS3 a Dark Souls 2 + FFX HD.

    Zmysel to mozno dava ludom, ktori chcu hrat blbosti typu Watch Dogs, Battlefield, CoD, Assassins Creed, Killzone, vseliake auticka atd atd - coz je pre mna osobne uplne nezaujimave.
  • jestli jsem to pochopil spravne tak XboxOne ani PS4 nebudou zpetne kompatibilni coz by znamenalo ze si jako hrac budu muset drzet obe zarizeni stare i nove a pokazde prehazovat kabely *10* nehlede na to ze stara konzole muze odejit a pak si celou zbirku her muzu akorat tak splachnout do zachodu. Tohle se mi s koupi noveho PC nestane tam stare hry vetsinou bez problemu spustim a nejen to oni pojedou i v lepsim rozliseni a lepe *3*
    • Proc prehazovat kabely probuh? Dneska ma kazda televize alespon 4 HDMI porty. A stare konzole se budou samozrejme dale vyrabet a prodavat. Napriklad PS2 se vyrabi stale a dokonce na nej obcas i neco jeste vychazelo. Rozhodne mi to prijde jednodussi nez dnes rozchodit nektere starsi hry urcene napriklad pro Win95.
      • tak moje TV ma dva HDMI (coz je nejbeznejsi stav a druha tv mensi dokonce jen jeden) a u te velke jeden zabira samozrejmne domaci kino takze prehazovat by se to muselo!
        • Kup si HDMI switch. Stojí to pár korun a odvede dobré služby.
          • tys to nepochopil vubec nejde o nejake prehazovani jde o to ze to neni zpetne kompatibilni a to je big fail, kdyz jsem mel Amigu 500 a koupil jsem Amigu 1200 tak vsechny hry mi na ni bezeli a tu 500 jsem moh zase prodat *3*
    • God-of-War
      Na PS 4 bude sluzba GAIKAI, coz Ti umozni zahrat si vsechny (doufam) PS 3 hry. Jinak GAIKAI bude i na PSV a PS 3.
      • Než Gaikai bude v plne použiteľnej podobe, tak to ešte nejaký (nie krátky) čas potrvá. A samozrejme tie hry nebudú stiahnuteľné zadarmo, čo by znamenalo prakticky druhú kúpu v prípade ak už som danú hru vlastnil na staršej generácii.
      • S Gaikai bude zázrak, když přes to bude pořádně fungovat vůbec něco.
    • Mato1987
      Ja si osobne myslím, že niektoré hry budú na nové konzoly remastrované a za menší poplatok sa to bude dať potom následne hrať aj na novej konzoly, ale to je len môj názor.
  • Veskoslav
    Sranda tady. Samí PS uživatelé a všichni svorně tvrdí, jak je Xbox nezajímá a přesto se k tomu jdou vyjádřit:) Navíc kupovat novou konzoli v den prodeje je opravdu asi jenom u fanoušků a je jedno o jakou platformu se jedná. U pc komunity to jsou grafické karty, kdy si Titan a další kupuje opravdu jenom hrstka "bláznů" a u konzolí je to ten samý problém. Já bych počkal tak rok, pozjišťoval, co a jaké služby daná konzole bude u nás nabízet, nabídka titulů, srovnání ceny a služeb, nabídka titulů ve službách a pak bych se rozhodl, co koupit. Zda-li PS4 nebo Xbox One. Ale zaslepeně tvrdit, že MS je zlo a nikdo to nechce a Sony jsou ti hodní na růžových ponících, co zachrání hráčovu duši je nesmysl:) Obě firmy jedou jenom na zisk a nějaké názory "hráčů" jsou jim naprosto ukradené. Prostě obě konzole vedle sebe postavit, sepsat si klady a zápory, pozjišťovat tituly a podporu a může jet dál.

    P.S: Čeština myslím nebude hrát takovou roli. Xbox i PS4 by měli mít nativně češtinu už v základu:)
    • Kozy
      To je snad poprvé co mi vadí že máš tolik mínus, pěkně jsi to napsal.
    • Malleth
      Mezi koupí konzole day 1 a koupí nejnovější grafiký karty je trochu rozdíl no.
      Konzole ti vydrží trochu delší dobu a musíš si ji koupit pokud chceš hrát konkrétní hry. Pokud nemáš grafickou kartu, tak většinou stačí stáhnout detaily.
    • Mahcake
      Říkat někomu "blázen", když si může dovolit něco co ty ne, je docela ubohý. Jsou holt do těchhle věcí zažraný, tak chtějí mít hned to nejlepší. Nevidim v tom nic špatnýho či bláznivýho. Pokud si to myslel jinak, tak sorry. *3*
      • Veskoslav
        Blázen je dáno právě proto v uvozovkách, protože to nechci, aby to vyznělo jako urážka. A neboj na Titan mám peníze, ale proč si to kupovat, když jeho "sílu" nevyužiju a za třetinovou cenu mi grafika poslouží zcela stejně a nebude mi líto, když ji za 3-4 roky vyhodím za novou.
        • Raději dneska už nic nepiš. Dneska jsi se ztrapnil už dost.
          • A co jsi dneska napsal ty k tématu? Rád se směji někomu, kdo se snaží být rádobyvtipný. Trapný jsi tady akorát ty;)
    • Jak se někdo stane fanouškem xboxu a MS. By mě zajímalo, jak ta porucha vzniká. Pádem na hlavu, dlouhou nemocí nebo už při narození.?
      • Ty mínuska jsi mě šupl rekordně rychle *1*
        • Mato1987
          nevšímaj si to, ono ho to prejde, keď si nájde nejaký iný spôsob sebarealizácie a vytriezve, alebo prípadne príde na iný spôsob ako si honiť ego na games.tiscali.cz :D
  • Nepotřebuji nový Xbox. Stačí vzít krabici od bot dát do ní pár drátů a házet každý den do ní prachy. Aleluja mám nový Xbox.
    • Whoossain
      *5*
      • *5*
  • nekromant33
    Takže nejen, že většina služeb není dostupná pro ČR, on ani ten Xbox není dostupnej... wp Microsoft. Ještě by někdo mohl udělat xboxovej gamepad na PS4 a konzoli tu nemusí vydávat vůbec.
    • Taky mě to napadlo udělat Xboxový ovladač na PS4 a je postaráno!
  • Miserius
    13 zemi...to je hodne malo kdyz to porovname s 32 u PSka... Stejne v den vydani si to koupi jen nejakej ultra fanda :)
    • Veskoslav
      Jak psal GoW, podle mě zdržení je kvůli novému přetaktování procesoru a MS prostě nestíhá. Zase se bude hrát na číslička jak je v dnešní době zcela typické.
      • Miserius
        Ja nevyvozuju zadny zavery, proste rikam ze to je zalostne malo, tečka
        • Veskoslav
          Taky nic neříkám. A nepřijde mi to málo. Mají pokryté hlavní trhy. Kdyby ty neměli a měli ostatní, tak by to byl problém.
    • God-of-War
      No je to zalostne malo teda. Nejspis je to kvuli procesoru, jak taktovali, takze vic proste nestihnou.
    • Mato1987
      Presne tak, ja osobne tiež nevidím žiadny racionálny dôvod kupovať konzolu v deň vydania.
      • Miserius
        Kdyz clovek pocka tak usetri penize, nahromadej se next-gen hry a jeste treba mine ty neustále umírající/nefungující konzole... Jako Xbox zprvu... Statisticky každej třetí odešel...
        • Mato1987
          JJ, red ring of death :) Ja si pekne počkám asi až keď výjde nejaká hra od naughty dog alebo that game company a potom si kúpim aj konzolu, takže si ešte asi nejaký ten rok počkám, dovtedy sa vychytajú všetky muchy konzole pri launchy a bude to aj prípadne lacnejšie keď si kúpim nejaký hodnotný a kvalitný bundle :)
          • jenze ty chyby konzole se projevi az za par let. To by bylo dlouhe cekani :-) Krom toho si myslim, ze v zacatcich ta cena moc dolu stejne nepujde, takze spis nevidim duvod, proc si ho neporidit co nejdriv, kdyz to ma clovek stejne v planu do budoucna :-) Aspon ja mam v planu si udelat pekny vanoce uz letos :)
            • Mato1987
              :) teraz budem na vianoce vyšťavený, plánujem jednu velkú investíciou do inej sféry už zopár rokov a už to nemienim odkladať kvôli konzoly :)
              Ale máš pravdu, ja som človek trpezlivý, ja si kľudne počkám aj 2 roky, kým nevyjde nejaký nový model, ak dobre viem tak naughty dog trvá približne 3 roky kým spravia hru takže časovo to sedí :)
            • mimochodem samozrejme mluvim o PS3 ... Naughty Dog je Naughty Dog :-)
  • No protože jsem nejvetsi pařmen Xboxu a zrovna 22.11. mám narozky :D Paráda

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit