Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dá se mluvit už při natáčení přes normální mikrofon u sluchátek ?
  • Xbox, go home...
    • ...you are drunk
  • To je neuveritelne, Xbox one nam neco i dovoli?
    Ja myslel, ze to budou uz jenom ty restrikce, zakazy, prikazy a DRM.
  • to fakt lidi baví, koukat se na videa, jak tam někdo jinej hraje, když budou mít tu samou konzoli taky? to nepochopim...
    • tezko, aby na tebe na twitchi nekdo koukal, tak musis byt bud pro gamer, nebo pekna holka co hraje hry, jinak o tvuj stream ani nezavadi :D
      • Hanzales
        Já nejsem ani jedno :) Proto mám na youtube taky jen dvě videa. Abych zkusil, jak to funguje :) Až udělám něco, na co budu moct být pyšný, nebo to bude užitečné, tak to tam prdnu. Nechápu někdy co všechno lidi na youtube uploadujou :) A na Streamu je jasný, že si prorazí cestu jen kvalita, možná to tam bude fungovat podobně. (Upload/share... "Your performance isn't awesome enough, try again Dave" :D Stejně se ten svět jednoho dne přesdílí tak, že budou všichni totálně přesdílení a lidi budou mačkat like i ze spaní :D
    • Hanzales
      Hlavně jestli budou všichni hned všechno všude sdílet, tak už toho za 5 minut bude tolik, že to jeden nebude mít šanci shlídnout za týden :D
  • God-of-War
    O kolik že smích prodlužuje život?? Musím být už tuplem nesmrtelný *1* -
  • SUPER! Veď po tom túži každý hráč *15*
  • Xbox one je big brother spy device. RUCE PRYC!
    • Hanzales
      Tyve to už měli Ilumináti načmárané, sotva stvořili pergamen :) Ale vážně, on to možná není nastrčený špión mocností a konglomerátů, ale minimálně by se dal docela dobře zneužít, ať už kýmkoliv. Osobně až si to časem... asi... možná... taky někdy pořídím z toho oka budu mít docela stihu a SW nastavení neuvěřím ani prdla a budu na to házet mimo hraní hadr, nebo před to dám svou fotku a pustím mu do mikráků nějakou hudbu, aby neslyšel jak drtím na PS4 a nežárlil :) Nicméně i když po těch všech oznámeních má PS4 veškeré mé sympatie, se soudy nad MS bych počkal minimálně na nějaký ten měsíc po vydání. Věřím, že i tlak veřejnosti by mohl ještě leccos změnit, ale to bychom museli fakt tlačit :) Teď si budou nějakou dobu horko těžko obhajovat výhody jejich řešení, ale dokud neuvidím, že z toho nějaká hra vyloženě těží natolik, že by to konkurence se svým řešením nezvládla, budou ty jejich "vychytávky" pro mně jen další přítěž, omezení atd. a budu tomu odolávat, dokud to půjde. Ještě řekněte, že na Xbox One nepůjdou současné Xbox kompatibilní volanty a MS už ode mne krom za licenci Windows neuvidí ani haléře. :)
      • Hanzales
        Případně si to pořídím z bazaru a kinect vyhodím z okna, pač to počítám stejně někdo hakne a půjdou hrát singly i bez připojení a bez kinectu :) A MS si bude moct pogratulovat, že z poctivého PC (Xbox360/PS3) kupujícího zákazníka udělala Xbox One piráta :) Teď mně napadlo, prdlajs Forza 5 clouduje AI a učí se od jezdce, AI jede přes cloud, aby se to pak blběji zpirátilo i jako singl :D Btw. adaptivní AI není žádná novinka. Ale neberte mně špatně, Forza5 je fakt silný kůň MS, nebýt těch jejich békáren a stát to klidně bez teho oka jako PS4, tak to kupuju v den vydání už jen kvůli té Forze a pár zajímavých titulů by se i na začátek taky určitě našlo.
  • Omlouvám se za trošku offtopic, ale docela zajímavej článek pro lidi co se zajímají o XBox One.

    http://gamrconnect.vgchartz.com/thread.php?id=162232 - pěkně shrnuto.

    nebo přímo zdroj rozhovoru

    http://arstechnica.com/gaming/2013/06/microsoft-defends-the-xbox-ones-licensing-used-game-policies/

    Všem Sony fanouškům se dopředu omlouvám *1*
  • na X live ucet jo, ale na youtube ne? na X live si asi nepujde zapnout reklamy aby se ten vynalozeny cas na nahravani a editaci videi zaplatil co
  • twitch me bavi, ale jestli je to jen na xlive ucet tak zase dalsi vec proc rict "sorry ale nezajem". vetsina mych oblibenych streameru stejne ma prevodniky a mohl sem videt streamy z konzolovek uz ted (konzoli nemam takze na kazdej zajimavejsi titul se rad aspon pasivne podivam a muzu si udelat nejakej svuj nazor coz mi doposud stacilo)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit