Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Wll done, Xbox *1*
  • Whoossain
    http://25.media.tumblr.com/317c6fb4692bda01177f35cc41728453/tumblr_mn6g3hWaHI1s8qhd0o1_400.jpg
  • Jenže o Xbox už dneska stejně nikdo nemá zájem. :)
  • Zapomeňte!!! s českou IP nebo českým Live accountem tyhle služby nepujdou. UK učet také nejde když pozná českou IP.
    Na 99% to bude zamčené.
    • Ondrej120
      No já jsem měl UK Live, potom jsem přešel na CZ Live a když se vyskytla příležitost tak jsem šel zpátky do UK a všechno jde v pohodě, všechny služby atd.
    • Veskoslav
      Poprosím o zdroj tvých informací.
      • Nemám ale copak si někdo může myslet že vůbec nějaké služby s XOne pujdou v Čechách?? Mám X360 a vím jak tady funguje CZ LIVE. Mnohdy si nestáhnete ani demo co je 18+ nebo přídavek do hry. Natož služby jako TV, filmy a music.

        Čekat že tady pujdou tyhle pokročilé služby je naivní ale ano i já věřím tím jedním procentem.
        • to demo s 18+ si nestahneš proto, že si do xka zadal svoje datum narozeni a 18 ti ještě nejspiš neni......každy demo co sem chtěl sem stahl....
          • To ten Xbox teda divně počítá s datumem 1977 i kdybych tam nějaký zadal ale dík za názor :))))
    • a ty máš náké zázračné informace co my ostatní ne že to víš tak jistě?
  • danny.wu
    Nice try, Xbox *1*
  • jen aby se to nepřepnulo na streamování vaší nahé maličkosti, když si pes omylem sedne na ovladač *1*
  • Miserius
    Hm.. Ale nedovolí nám hrát *2* *5*
    • A mě jo... *1*
      • mdkGT
        A pujcis mi hru?
        • Miserius
          Musel by sis vzit jeho sestru aby ti to mohl pucit *1*
        • Tak kdybys byl snad dobrej kamarád nebo rodina......(viz odkazy v příspěvku nahoře, konkrétně - It's a "family" affair v tom prvním), ale jinak nevím proč bych to dělal....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit