Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jack

    A pro SONY je potřeba najít člena redakce, který má bílé morče s černým pruhem uprostřed.


    Jinak super nápad a díky za článek a fotky!

    • Jevo83

      Ja by som to morca pre potreby fotenia este nachvilku vylepsil zelenou cepickou, samozrejme len polozenou na vrchu hlavy :) ale len ak by suhlasilo a nepovazovalo to za nedostojne

  • KrPa

    to cerne morce je jen reskin ?

  • Phillios191

    Sakra, kolik těch hlodavců Pavel má? Ten má v pokoji samý morčata snad :D

    • Pavel Makal

      Jen dva, příští měření bude muset provést někdo jiný :)

  • Jarisko84

    Preeesne som vedel ze to dostane Pavel na starosti :D xboxaaak sa nezaprie ... Tisko zavidim aj ked pojdem asi do Pska .  Aj ked gamepass laka....

  • Kabutops

    pohled na lezaty xbox v krabici vypada jako "Hlubina mysleni" ze stoparova pruvodce po galaxii 😀

  • Jarisko84

    Mozte aspon napisat kedy padne embargo na obe konzoly diky....

    • Jevo83

      Prosim ta, ako to myslis, ake embargo?

      embargo, -a, embárg stred.

      1. zakázanie vývozu tovaru do niektorej krajiny al. dovozu tovaru z niektorej krajiny;

      2. zákaz priplávať cudzím lodiam do prístavu;zákaz vyplávať vlastným al. cudzím lodiam z prístavu;

      3. zadržanie, zabranie majetku cudzieho štátu, najmä lodí

      • Jarisko84

        Co ti mam na toto vobec napisat...

      • Maxianimal

        On ale samozřejmě myslí informační embargo, celkem běžný výraz. To u vás na slovensku neznáte? Tak se, prosím, vzdělej.

        "Co je to informační embargo

        Jedná se o povel ke krátkodobému či dlouhodobému přerušení komunikačních a informačních kanálů, ať už celkově nebo selektivně. Používá se k zamezení úniků informací do doby, než bude vydáno rozhodnutí o obnovení těchto kanálů."

    • bych si typnul na vydani, pristi tyden?

  • Ocelotr

    Balení obsahuje dvě tužkové baterie ? Jako na co ? To je controller na tužkový baterky jako v pravěku X360 ? To byl ten nešťastný čas, kdy se tužkový baterie válely úplně všude, to byly doby, kdy mi controller o půlnoci v sobotu oznámil, že mu právě došly... To jako tohle ještě MS jede ?

    • Taky mě to šokovalo. Je to jako návrat do pravěku, myslel jsem, že to je stejné jako u playstationu. Pro mě je to další důvod, proč upřednostnit playstation

      • 0011

        Jo jasně, je lepší upřednostnit PlayStation, o jehož dualsense se už teď ví, že jeho akumulátor má 1650mAh a vydrží maximálně 4 hodiny a kdovíkolik reálně když tam narvali motorky navíc pro adaptivní triggery, to bych radši měl dobíjecí tužkové baterie.

        • Pokud má dualsense vybitou baterku tak se dá jednoduše připojit k playstationu a není potřeba běžet do obchodu a kupovat si nové baterky, nebo je strkat do nějakého dobíjedla a muset neustále šachovat s tím, které baterky mám zrovna nabité a které ne, tohle mi přijde opravdu jak z jiné doby

          • 0011

            Jenže nový ovladač tě nechá nabíjet baterie přímo v ovladači během hraní přes USB kabel taky viz zde mě spíš přijde uhozené do ovladače dát spoustu věcí co žerou jak prase a pak šetřit na kapacitě akumulátoru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit