Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak tech materskych lodi by klidne mohlo byt vic, stejne jako flotil. Nemci druhou svetovou taky prohlrali i prez spoustu uspechu.
  • Klobasor
    U takovych takticky her me strasne se.e, ze jsem casove tlacen do nakeho sbirani ci co. Rad si takticke boje uzivam v klidu, ne abych nekde pospichal...meh
  • Prophet
    Ten boss na konci říkal myslím něco o tom, že hledali rasu, která dokáže úplně ovládnou psionické schopnosti, což oni sami nedokázali, jenom z části a mysleli si, že lidstvo by mohlo mít potenciál ty schopnosti mít, proto zaútočili, logicky předpokládali že proti nim někdo nasadí svoji nejlepší zbraň, což byl člověk, který ovládal úplné psionické schopnosti.
  • Blue.Shark
    A co třeba to, že autoři uvedli na pravou míru nejasnosti v příběhu, o kterých fanoušci už nějaký ten pátek debatují? Tahle informace je jen doplněna o známá fakta pro ty, které minulé informace minuly. Nevidím nejmenší problém.
  • Bylo by to zajímavé, předělat podvodní ufo do nového enginu
  • i tak by se to dalo říct *2*
  • Třeba...v jedničce jsme porazili předvoj, ale hlavní síly vyhladily X-com a jeho základny.
    Po obsazení Země, se našli noví bojovníci, kteří neměli k dispozici technologie původního X-comu.
  • Zkusím si tipnout. Autor článku dostane nějakou odměnu ? Možná i peníze ?
  • Všichni tři spolu měli výstřední sex nebo o co jde?
  • Trochu nechápu tenhle článek. Takřka nic neříkající, žádné novinky a informace tam nevidím. Jen znovu připomíná XCOM 2 jako takový. Snaha o nějaký Hype nebo jak ?

    Neberte to zle, já XCOM mám rád, ale když už přijde nějaký článek, tak očekávám nějaké nové informace, ne jen recyklaci starých informací a videí, které tu už byli několikrát.
  • Tím by se nevysvětlilo proč musíš zkoumat a vyvíjet všechno zase od začátku. Mě je víceméně jedno jak to vysvětlí, ale docela bych uvítal, kdyby celé vyznění nebylo tak černobílé. Jako že aliancí s mimozemšťany jsme taky hodně získali a hoši z XCOM nejsou zase takoví správňáci jak by se mohlo zdát...
  • Ne, že bych se nějak extrémně snažil, ale nepochopil jsem v jedničce důvod invaze na zemi. V té poslední misi jsem se více soustředil na pohyb nepřátel než na vysvětlování bosse. Hodil by jste mi někdo pod Spoiler o co šlo? :-)
  • Zbírání relikvií, nutnost je co nejrychleji sebrat kuli autodestrukci a bla bla....né, to si jenom dizajnéři pomáhají menší obezličkou k rozumnějšímu vysvětlení, proč jít na emzáky mačetou místo toho abys mu vrazil spasku mezi sedinky a pořádně ho rozčvachtal.
    Mimochodem proč nezůstali u původního vysvětlení že jste se v jedničce bránili pouze předvoji a hlavní síla nás prostě zmasakrovala? To je opravdu tak všeobecně nestravitelné, že přezevšechnu hráčovu snahu jsme prostě nedokázali Zemi ubránit? Už se nedivím že tolika lidím nevoněl konec Mass Effectu už jen proto, že prostě nebyl sluníčkovej.
  • Prophet
    To by Země nebyla zotročena, ale zničena. *1* *1*
  • Mno. Stále som tvrdil, že to nejako nepasuje. Materskú loď som zničil, tak aká prehra ľudstva. Bolo mi tu vysvetlené, že proste hlavná flotila emzákov bola na ceste a toto má byť dôsledok. Teraz prichádza oficiálne vysvetlenie, že o čo vlastne ide. Je to síce trochu divné, ale prijatelnejšie, ako pôvodná verzia, že ľudstvo to proste i napriek vášmu úspechu prehralo...
  • Chim
    Prostě si představím, že těsně před tím, než jsem to dohrál, to vzal do ruky nějaký GGG, Hnisavec nebo Jack no a je mi hned jasné, jak to asi muselo dopadnout.
  • Ach jó... a já se tak snažil
  • Jo taak ..cili predstavujte si alternativu... mmm takze budem bud jakoze v alternativni realite nebo jsme usnuly a az se probudime budem ve tretim dile pokracovat, kde jsme v prvnim skoncili nebo budem chrnet dal :)
  • XorxoxTalarius
    To mi prijde stejne blbe jako ty Ufa od Altaru, kde jste sice pokazde vyhrali, ale v kazdem dile jste byli na tom hur jak pred tim :D
    Puvodni UFO to melo vyresene tedy lepe, vyhrali jste, tak vas uz nepotrebovali a zrusili vas, z more prisli potvory na ktere vase hracky nefungovali, tak jste museli zacinat od znova a ve trojce jste byli na zhruba stejne urovni co se zbrani tyce.
    Toto je proste ... takove zvlastni (prinejlepsim).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit