Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kostejnesmrtelny
    První díl (od Firaxisu) je pro mě jasná GOTY 2012. Koupim všechno a třeba dvakrát, hlavně ať už je to tady *14*
  • Dnes vysel prvni letsplay a vypada to temer stejne jako jednicka.
    https://www.youtube.com/watch?v=3tqHWR_J7VU
    • Ale prdlajs. Záběry za hry má i Beaglerush, což je podle mě jeden ze 2 nejlepších lidí, co Xcom hrají. https://www.youtube.com/watch?v=I9vG-N0ILB0
    • Generovaná prostředí jsou pro mě osobně největší hype. Co se mi nelíbí je místy až příliš fantaskní design některých nepřátel.
    • neprekvapive zas dostal exkluzivitu ten kokutek quill18, to se pak lehce dela yutuberina *11*
  • taky otazka je jestli to bude, co se tyče hernich možností, opet osekane až na kost, nebo jestli se treba inspiruji modem long war.
  • Enclaw
    U takového zaklínače si rád koupím plnou hru i "DLC" (čti datadisky)... U her od EA atd. raději počkám a zahraji si je tak či tak, ale nehodlám jim dávat peníze za osekané hry... *11*
  • Pro mě silně pozitivní zpráva. Hlavně teď vím, co za peníze dostanu a kdy - viz koment níže, ale v mém případě vím, že nemusím čekat až bude za rok hra kompletní za pakatel, bude mi to stát za ty peníze už teď - jsem fakt velkej fanda.
    • Pre mňa silne pozitívna správa. Hlavne teraz viem, čo za peniaze dostanem, a kedy, viď komentár nižšie, ale v mojom prípade viem, že počkám až bude hra kompletná za bagateľ Bude mi to stať za tie peniaze - som fakt veľký fanúšik.
      • To mě tak napadá, že česko-slovenský tlumočník musí být velice poptávaná profese...
        • Tak to treba preložiť zasa do češtiny, zrejme,pri všetkej úcte, si neporozumel textu. ;)
          • Při vší úctě, máš naprostou pravdu :-)
  • No je krasne ze to jeste nevyslo, ale uz vime co vsechno si k tomu muzeme prikoupit a kdy. Tak asi nema cenu na tu hru nejak spechat. Za rok az to bude kompletni to pujde koupit za par supu v akci.
  • Takže je potřeba neplašit hned po vydání a prostě s koupí počkat, než vyjdou 3 DLC. Dobré vědět. *3*
  • Uz tam doprogramovali TU?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit