Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pilgrim66
    Uděláte recenzi Deus Ex: The Fall nebo počkáte na Android release?
    • Overwatch
      Zřejmě jo, jen v době vydání byl support pro iPad 2 ve fázi "coming soon"...
  • Lawliet
    iOS verze? Já si ten tablet asi vážně koupím..
    • A nevyjde lépe si tu hru pořídit třeba na PC? Kupovat kvůli tomu zařízení za nějakých 10 000,- nebo kolik, mě připadá trochu nesmyslné, pokud to člověk nevyužívá aktivně.
      • Tak snad se nenajde exemplář uživatelé, který má iOS zařízení jen na XCOM. Ovládání iPhone či iPadu je tak jednoduché, že jej efektivně dokáže používat snad každý.
    • Apple je jediná rozumná volba hlavně pro hraní, protože prostě nejvíc her vychází pro iOS. Android sice dohání, ale pomalu.
      • nekromant33
        On by android byl tam kde ios, nebýt roztříštěnosti mezi desítky mobilů s různými hw specifikacemi. Každopádně hry jako kotor, walking dead, deus ex, xcom... na ipadu super.
    • Rhulad
      Apple je jediná rozumná volba jak v tabletech tak v mobilech. Google a jejich zalagovaný android je k smíchu.
      • Rozumná volba v tabletech neexistuje, je to prostě jenom obří telefon, co neumí telefonovat a má pár sice efektních, ale naprosto zbytečnejch funkcí. A jediná rozumná volba v mobilech byla, je a vždycky bude Nokia 6210. Z jednoho důvodu - HAD!
        • Ronox
          Náhodou tablet má hromadu výhod. Ovládání PC na dálku, čtení, lepší baterka na filmy na cesty, skládání hudby, prezentační účely.
          • palcov
            "sice efektních, ale naprosto zbytečnejch funkcí" :DDD
      • Největší prd*l je, jak nerdroiďáci nadávaj uživatelům iOS do ovcí, přitom se dokážou při jakýkoliv negativní zmínce o jejich operační modle mastnoty a nevkusu - androidu - utrhnout jako jedno obří stádo a ubombardovat komentářema a umínuskovat danýho člověka téměř k smrti. *15* *15*
        • Jablecna nebo androidi ovce, neni to jedno? Srandu je mozne delat si z obou skupin :)).
          • No, ja jsem nikdy neviděl, že by iOS useři vyšilovali při slovním útoku nějakýho umaštěnce na Apple. *15*
            • tak android maj decka a omezenci....a i byl pruzkum ze androidaci jsou víc agresivní...je to asi nakej komplex protže maj rposte horší system a applistum zavidej tak napadaj

              applisti nikdy moc nenadavaj a neutocej jsou v klidu, maj to nejlepší tka sou spokojený ale androidaci furt jen pindaj

              (ja nemám ani android ani ios mam nokii)
      • Rhulad
        Doufám, že jsem se nedotkl svým komentářem google socek... Nebojte děti oni vám přidají další jádra, aby se vám to tak nelagovalo .)
        • Slyšel sem, že se dělá iPhone 10, tak pozor ať ho nezmeškáš!!!
        • Cosi
          Když jsme v tom hašteření: Apple
      • Miserius
        K smíchu jsi ty...
        • rhaegar
          :P
      • Pilgrim66
        HA

        HA

        ha
        • Ono na tom něco bude, měl jsem kdysi jeden z prvních android telefonů od Sony-Ericsson a byl neuvěřitelně pomalej. Řekl jsem si, že to je asi tím, že to i v době koupě byla jen střední třída a navíc to byl i celkem starý model relativně z počátků androidu. Koupil jsem si tedy před rokem Galaxy S3 a ejhle, ten telefon má stejný příznaky - je neuvěřitelně pomalej (návrat na plochu, přepínání mezi aplikacemi, spuštění nějaké základní aplikace atd.)!

          Takže můj příští mobil bude buď iPhone (ale cena mě upřímně řečene dost odrazuje) nebo Windows Phone.
          • No nevím,S3 mám taky a pomalej mi nepřijde.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit