Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevíte někdo, jestli, když mám rozehranou hru, můžu datadisk doinstalovat? (ostatně, ani nevím, jak je to s DLC) Je to navázání nějak na příběh (nedohrál jsem), anebo člověk musí začít znovu? Díky za odpověď.
  • Já jsem velkej fanda předchozích dílů (resp. prvního Xcomu), hrál jsem i remaky (různé amatérské, ale i nesmysl jménem Ufo Aftermath anebo vcelku zdařilý pokus UFO Extraterrestrials). Ale tenhle XCOM se mi líbí. Jasně, je to trochu jiná hra. Ale ty kompromisy vzhledem k moderní době se podařily. Nevadí mi 6 vojáků (s 10 by člověk jednoduše vyhrával). Líbí se mi, že každá taktická chyba je potrestaná. hra má své mouchy, ale bavím se.
  • kdyby radši zvedli počty vojáků v misi...
  • Logicke to je, pretoze k bugom s povodnej verzie pribudnu bugy dataca *1*
  • V takové situaci se mačká Ctrl+Shift+Esc a ukončit proces xcom.exe *1*
  • Coz je smutne.. :)
  • XorxoxTalarius
    Bohuzel to je myslim tim ze musis platit za datadisk stejnou marzi jako za plnou hru, pokud by to vydali jako patch (ale to nemuzou uctovat) nebo DLC (za to zase nemuzou chtit tolik), tak by ten rozdil byl minimalni, jelikoz i poplatky Sony a MS by byly mensi

    Note:
    Uz nevim jak je to s platebni politikou dneska takze mozna se pletu, ale co si pamatuju tak to tak bylo
  • Mozna tim, zase rozmicham hate, ale kdyz jsem se podival na xzonu na cenu hry, jelikoz se tu zminilo, ze je drazsi nez puvodni hra (coz je ale urcitym zpusobem logicke, prikladem je i vydani datadisku u WoW, nebo jinych her) tak ...

    Je tam hezky videt rozdil mezi Xbox (799), PS3 (799) a PC (499). Coz je ale podle me kurna rozdil...
    Jsem PC hrac, a opravdu tento post nechci smerovat k hatovani, ale dost me to zaujalo a prekvapilo, cekal jsem spis max o 100. Jako to byva u nekterych cen 1200 PC a 1300 konzole..
    *7*
  • Ano, predchozi dily byly svym zpusobem lepsi, na druhou stranu nemuzu rict, ze by to vyslovene podelali. Ano slo to udelat lip. Ale hra me bavila, hral jsem ji nekolikrat, bohuzel jeste nedohral na Ironmana, jelikoz se me parkrat stalo, ze vse vychazelo dobre a jedna stupidni mise v nevhodnou dobu, kdy s 90% se netrefi, a pochcipa to cely tym v dulezitem momentu = konec dane kampane :(.

    Na tohle se relativne tesim, ale pockam se na nejake recenze nebo gameplaye a nazory na to :)
  • Mne zase tak strasna neprisla, docela jsem se bavil. Spis mne vadila delka hry, velmi malo veci k vyzkumu a tak. Samotne provedeni se mi libilo a ni tak jedna zakladna mi nevadila. Ale u tohoto "dilu" pockam na nejakou akci a koupim to za par supu. Plnou cenu za to da jen blazen.
  • Ta hra se da dohrat pomerne rychle a me docela bavila, ale na opakovany hrani jako stary dily to neni, na to je to moc linearni. Vyzdvihl bych hlavne hudbu, dabing a atmosferu v zakladne + venkovni mise s talirema. Musi to brat clovek jako jednohubkovej akcni film v kine od nadsencu a ne jako pokracovani legendy.
  • Já je třeba hraju doteď.
  • Ethy
    Nevíte někdo jak to je s příběhem? Někde jsem četl že se bude muset hra rozehrát odznova. Z toho usuzuji, že nebude nový konec a tvůrci přidají pouze nové věci, nepřátele a tak? Má někdo nějaké jiné info?
  • XorxoxTalarius
    Tak ta citace ze na DLC je tam obsahu moc a na novou hru malo pobavila ... docela vtipne je i to ze stoji vic nez puvodni hra :D
  • TireFuri
    Jestli jsi hrál předešlí díly tak se nedivím...
  • ja si xcom koupil ale byl jsem hodne zklamanej, pusobilo to na mne ploše, taky port na pc byl odflaklej, proste jako takova zjednodušena konzolova hra (kterou taky byla *3* ). vlastne jsem to vzdal skoro hned na začatku, čím jsem jakoby vyhodil plnou sumu za hru, ale proste se to nedalo.
    pritom tahovky a takticke hry vylozene miluju.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit