Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já se na to tak neuvěřitelně těšil... Vypadalo to tak zcela jedinečně ! Být detektiv, který vyšetřuje případy o UFO, až do případů, kde se něco zvrtne a bude se střílet v rodinných domech. No to se nevidí v každé hře *3*... Ještě by mi udělali radost nějaké honičky v autech z té doby a třeba se podívat někde na strašidelná místa. Třeba do jeskyní s těmi emzáky nebo na jejich lodičku atd.. Zabolelo mě na srdci, když to zrušili *13* . Ale teď.... Doufám že to vyjde, protože to podle mne bude pecka a jsem znovu nažhaven ! *5*
  • Já budu naopak rád, když se to nebude jmenovat XCOM. Alespoň to všichni přestanou porovnávat a hra se může vydat vlastním směrem. Taktickou střílečku bych bral hned, ale radši z pohledu vlastní osoby. Něco jako Rainbow six...
  • Tikov
    Doufám, že se vrátí ke "slizu". To byla jenda z věcí, která na tom vypadala zajímavě.
    • Přesně, první trailer byl perfektní, to co ukázali pak, byla spíše degenerace.... Snad se budou držet prapůvodních myšlenek.
    • rancor1223
      Přesně, pořád to tvrdím, to první video bylo perfektní. Mělo to atmosféru, zajímavý emzáky. Všechno co ukázali potom už bylo o ničem.
      • Moja rec, to prve sa mi pacilo tiez, potom to takticko tretopohladove nieco ma celkom odradilo to aj dalej sledovat. Pritom mam trebars rad Brothers in Arms, ale proste klasicke dobove UFO FPS ma lakalo neporovnatelne viac.
  • jesusek
    http://www.youtube.com/watch?v=k3xqroeWX44
    • Dovolím si tě opravit:Každá střílečka, která je hratelná(skoro žádná), si zaslouží šanci na "slunci".
  • fizola
    Podla mňa by to nemusela byť zlá hra, ak sa odputaju od licencie XCOM, prečo nie, určite jej dam šancu, veď škoda sudiť kym to nehram
    • Dle mého skromného názoru je to dokonce možná velké plus, že se odpoutali od XCOM licence. Alespoň je ortodoxní fandové nebudou kamenovat a třeba se jim podaří založit novou úspěšnou značku.
      • fizola
        Z duše mi hovoriš, radšej novu značku, než reči o parazitovani, ktore by mohli poškodiť inak dobru hru

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit