Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Absolutně souhlasim, lepší než nedělat nic a ty delší cvičení jsou celkem i makačka (jsem kancelářská krysa:-)
  • marvine ty negře
  • Já měřím 6 a 1/2 stopy, vážím 180 liber, na břichu mám buchtu vedle buchty, bicáky namakaný jak ďábel, stehna jak Arnold v Barbaru (c)onanovy a vlasy zdravý a bez lupů.
  • jo to řikal i Cartman... ty musíš vypadat.... :D
  • no vždyt jo, 80 kg jsou svaly a zbytek je sadlo
  • Inquisitor
    Hele nepsal si včera náhodou že máš 90 kilo? To si to rychle shodil :D
  • a povezte mi Kefalin, co takeho si predstavujete pod hentym slovom "byt fit"?
    Zvysuje cviceni fyzicku? Zvysuje. Je dobra fyzicka zakladem pro to byt fit? Je. Da se cvicit bez SFE? Da. Da se cvicit s nim? Da a je to mnohem zabavnejsi... Nevim jak na WiiU, ale na XBOXu je verze 2012 s kinectem super.
  • ty voe sakra tak to seš fakt borec!!! klanim se ti kluku :D:D:D:D
  • aha, takze mysli ;]
  • ja tohle nepotrebuju, mam 180cm/80kg, vyrysovana svalova hmota
  • samozrejme, nejprve zkusit a pak poustet moudra. Mam verzi 2012 a je to vynikajici. Kdyz se clovek snazi, do 15ti minut je dost propocenej. Normalni cviceni (posilovani) doma je nuda, tohle zvysuje poradne zabavnost...
  • Shaker
    I came here for boobs...
  • Ronox
    Tohle se vyplatí čistě jen na kardio cviky. Víc od toho nechtějte. Spíše takový doplněk tréninkového plánu formou zábavy. Bez normální posilky a outdoor fitnessu to je jinak skoro k ničemu.
  • Až tlustý budou hubený, tak hubený budou studený *15*
  • Slečna není součástí balení. Je prodávána zvlášť. Lze ji zakoupit v oddělení "ovladače". *1*
  • Petr Poláček ve spandexu? *8* *1*
  • to si tady opravdu nekdo mysli, ze pomoci takoveho nesmyslu bude ,,fit,, ? :D
  • Seš génius a cvok
  • Pinkamena
    Vem si rotoped, notebook, zapoj si tam Xbox 360 ovládač, zapni si big picture na Steamu.
    Můžeš hrát zatím co šlapeš, můžeš mluvit i s kámošema přes Steam.
    Jenom když tě to nudí tak moc. Pro mě je cvičení teda celkem zábavné.
  • Chci videorecenzi s Drdou a Vávrou

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit