Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jsem si zaslintal a mířím na oficiální stránky. :)
  • Hmm... Člověk by čekal, že se tu sejdou magoři, co budou nadávat na grafiku, ale vida, stále ještě existují normální lidé, co dovedou ocenit i jiné aspekty, než jenom jak hra vypadá. Navíc ta grafika má své kouzlo a bez něj by to nebylo ono. *5* Přesně takové adventury mi dneska chybí, a proto se spíše vracím ke starým klasikám, než že bych zkusil něco nového...
    • oin.odin
      no ale takí neverhooh prerobený do HD by nebol od veci ...
  • oin.odin
    hmmm ... kostičky (pixeli a nemyslím tie zavárané) a temna atmosféra ... hmmmm ... kupujem !!!
  • Mám takový pocit, že vývojáře musíme uctívat za každou ''pouze na PC'' hru. Mají docela kuráž, vydat něco s takovou grafikou v dnešní době, každopádně to je mi jedno. Viděl jsem video a chci to hrát, jakmile to vyjde, kupuju.
    Akorát doufám, že to nevyjde pouze na steamu a že se dočkáme české lokalizace.
    • co si vzomenu Maxis je pure PC, ale fuj s nima!
  • Safari v pohodě
  • ako maly som miloval tieto advetury! dnes my chybaju a teraz pride toto... WOOOW. strasne sa tesim. nech uz je to wonku.
  • Absolutně úžasné. Rozhodně si zahraju. Vypadá to a zní naprosto skvěle!!!
  • Brutlní klasika *5*
  • no nevim tenhle vas pouzivanej prehravac medii mi v mozille proste nejede. dam spustit nabidne mi to stahnuti videa- coz fakt nechci a pak nahlasi chybu 102 ze to nelze najit.. supr
    • oin.odin
      radšej keby ho moje safari správne preklápalo do HTML 5 ...
    • preco pouzivas jeden z najhorsich web prehliadacov?
      • oin.odin
        možno je najhorší (respektíve druhy najhorší po ie) ale používa ho už väčšina Európy ...
        • to ma byt ako argument? :) ze ho pouziva vacsina ludi? no a?
          • oin.odin
            nie to bolo hole konštatovanie faktu ... osobne FiFo neznášam
    • ales.smutny
      To je divné, mně v Mozille normálně jede. Můžete kdyžtak hodit bližší specifika do bugreportu v diskusi? Díky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit