Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ano, dodělat možnost jezdit městskou dopravou, metro, tramka, nadzemka. Prostě přinést něco zajímavého. Kam se 2 a 3 hrabe na jedničku.

  • Přesně tak. Na co remastery 2 a 3. Proč neoživit tu nejlepší Mafii, ta by si to zasloužila nejvíc. Možná se vydavatelé bojí, že s vymakanou grafikou by lidi nechtěli pařit ty nový bláboly.

  • yeniczek

    Ta vánoční atmosféra na začátku je něco, co jsem snad nikde jinde nezažil. Přesně tak!

  • x_ander

    Přidávám se k názoru, že tady remaster naprosto vůbec není potřeba. Hrál jsem dvojku před půl rokem a koukal jsem jak blázen, jak skvěle ta hra vypadá. Tohle je jen mlácení peněz, nic víc. Jednička, ta samozřejmě zestárla, tam by remaster (spíš remake) i dával smysl. U dvojky ani náhodou.


    Obecně u her od roku cca 2007 dále vůbec nevidím smysl v nějakých remasterech a remacích. Vydávat hru znovu vždy na novou generaci konzolí s drobnými změnami, to vítám, ale prodávat za plnou palbu "remaster" hry, která to nepotřebuje, to je hovadina.

  • palcov

    Souhlas. Oni se radši věnovali DLC, jak bylo tehdy (a stále bohužel je) trendem. A základní příběh osekali.

  • přesně toto.

  • calwin

    ja som mafii 2 časom prišiel na chuť ale ako už bolo spomenuté... chcelo by to dokončiť príbeh... remastru nerozumiem tá hra zas až tak nezostarla

  • Potřebuje spíš dodělat. Je na ní hodně vidět že příběh končí velmi náhle, hromada misí se nevešla a město mělo být daleko živější a interaktivnější. Grafika je fajn i dnes.

  • CRYPT

    Nechapu... Mafie 2 je opravdu jedna z hodne maleho mnoztstvi her, ktera by vubec potrebovala omladit po graficke strance... Dodne si vzpominam na ten feeling hned pri hrani na zacatku, ta zima snih odfukujici ze strechy aut a ta vanocni atmosfera. Bozi... I kdyz Mafii 2 nemam po pribehove strance moc rad, vlastne mne vubec neoslovila, tak graficka stranka byla uplne neco jineho. Za mne je to naprosta zbytecnost, ta hra vypada fantasticky i po tech 10ti letech

  • Kravicka

    2ka fakt remaster jeste nepotrebuje..

  • Já bych radši Mafii I :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit