Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nečekal jsem zázraky, nuda, soubojovej systém o ničem, nevypadá to vúbec složitě, max pan nepřemožitelný todle s filmem nemá nic společnýho batman v poušti fakt zábava :/
  • Keyz
    ?

    Tedy to, čeho jsem se obával. Vzali to co je jinde a to co asi letí a nějak to tam genericky narvali.(nějaké to vylepšení všeho, doprovodné NPC, body zájmu na mapě, možnost sebrat 50 věcí které tam prostě nějak jsou a nikdo neví proč...) Jako, asi by se někdo strašně urazil, kdyby hrál za postavu která sotva přežívá a na konci bude šťastná za chvilku zdánlivého klidu...To by prostě nešlo :)
    Ten boj... *15* U super hrdiny Batmana bych to nějak chápal...

    Ale, prostě opět to je založeno na protiútocích a hloupé AI, kde jeden se pokouší bojovat ale nemá šanci, protože se zpomaluje čas další 3 čumí a čekají kdy se dostanou do fronty aby dostali přes držku.. *15* To asi tedy nebude nějaké zajímavé, drsné, uvěřitelné postapo. RPG akce v nějakým prostředí...Snad se pletu.
    • Mad Max mel bejt nekdy uveritelne post-apo?
      • Filmovej Mad Max vždy relativně uvěřitelnej byl - přinejmenším důsledně udržovali, že se Maxova zranění přenášela do dalších dílů.
      • A co to mělo být neuvěřitelné postapo? Nějaká trapná fraška a komedie?

        Vždyť má pravdu, jeden čeká až ho praštíš a další čumí a čekají až přijdou na řadu. A debílek na konzoli s páčkovačem mačká jedno tlačítko a myslí si jaký není skilled hero, který to všem nandal.
      • Keyz
        Já v to doufal. Chybně. Třeba ten novej film...

        Nebylo to tak hloupé. Nebyl sám vs 3 lidi ručně, měl málo munice a snažil se přežit. Tak nějak jsem to čekal. Také si nestavěl nějakou pevnost nebo co to je. A ne ve FC style / mordor style, kde vylezeš a na mapě uvidíš 50 věcí a dělej něco. Pak ten boj....Jako nějaký super borec
        • Nebylo to hloupe? Mel malo munice? Videl jsi vubec ty filmy? Dik je to totalne over-the-top od loru pres auta az po strlileni a boj. Vy z toho tady delate nejaky drama a preziti jedince v pustine a pritom je to priznany totalne akcni becko. Max bojoval pro presile rozhodne vic nez jednou. A najezdnika si v poslednim filmu taky udelal.
          Resite totalni blbosti.
          Ano je tam batmanovskej styl souboju kterej vypada blbe hlavne kdyz ceka oko vas par lidi a vy se mlatite s jednim na druhou stranu se to hraje fakt dobre a to neni zdaleka tak prehnany jako v batmanovi ze by skakal mezi neprateli 10m daleko.Ty souboje navic nikdy nebyly zalozeny na "protiutocich".
          • No prvý mad max, ba ani druhý nebol "over the top", to skôr trojka mala všetko za vlasy pritiahnuté a išlo už o akýsi mainstream nepodarený, prvé dva filmy boli v tomto výnimočné...posledný fury road je pravdepodobne ten najlepší mad max akého george miller natočil, je to proste "řezba" od začiatku až do konca. V žiadnom prípade sa nejedná o akčné béčkové filmy, to si kde pobral?

            Mimochodom, čo všetci porovnávate súbojový systém s tým z batmana, veď to s tým nemá absolútne nič spoločné...skôr je to podobné súbojovému systému zo shadow of mordor, ale aj tak sa mi zdá, že je to na míle vzdialené akémukoľvek súbojovému systému, ktorý poznáme z hier. Ja by som nebol proti, keby ten súbojový systém spravili na štýl the last of us...ale toho asi asi nedočkám...
            • tady asi každej mluvíme o nečem jiným, já mluvím o postavě Mad Maxe a jeho charakteristice, která téhle hře ale neodpovídá. Taky proto mi jeho postava byla strašně moc sympatická, že to nebyl žádnej superhero ale člověk co se snaží protlouct postapo světem.
            • Tak to môže byť pravda, ale mad max v žiadnom prípade nie je b film :) Tak nabudúce formuluj správnejšie *3*
            • Koreny Mad Maxe jsou beckove filmy :D

              Cela tahle diskuze je trochu pitoma protoze se v definici toho co je beckovy film trochu mijime. Nechme to byt. Ja s tebou souhlasim v tom ze Mad Max vypada slusne a tesim se na nej. Jestli je to podle beckoveho filmu nebo ne je vedlejsi.
            • Čo ma po tom, ako ostatní vnímajú mad max filmy? V žiadnom prípade sa nejednalo o béčkové tituly, to ani zďaleka, naštuduj si fakty. Prvý film mal možno v porovnaní s ostatnými filmami v tej dobe nižší rozpočet, ale to automaticky neznamená, že sa jednalo o béčkový film pre boha...

              Kde otvorene Miller priznáva, že Fury Road vychádza z béčkových koreňov? On len povedal, že chcel aby fury road sa vrátil ku koreňom série a to sa mu podarilo na jedničku.
            • Jednicka a dvojka neni beckovy film? Jednicka a dvojka nebyla pritazena za vlasy? Fakt? :D

              No tak tady se asi neshodneme. Jinak doporucuju trochu zagooglit a podivat se jak ostatni vnimaji Mad Maxe protoze mozna prijdes na to ze zdaleka nejsem sam kdo vi ze Mad Max je proste becko a novej Mad Max mozna neni becko rozpoctem ale jednoznacne vychazi ze svych beckovych korenu a otevrene je priznava.

              Ale abych to shrnul tak chapu ze jestli nekdo vnima Mad Maxe jako realisticky post-apo tak touhle hrou muze byt zklaman.
          • jenže k těm honičkám byl vždy nějak dohnán, prostě víceméně musel pokud chtěl benzín nebo přežít. Normálně se střetům vyhýbal jak to šlo a když už k němu došlo tak se to snažil řešit co nejrychleji, ukadnout zásoby a zmizet....
            • Ja vubec nevim na co reagujes protoze k honickam pisu jenom ze vzdycky byly jsou a budou "over-the-top" stejne jako vsechny ty filmy.
        • přesně o tom jsem psal, Mad Max byl nomád, takovej šakal pouště ale nikdy nájezdník.
    • mad max má byť RPG? Ja som myslel, že to má byť akčná hra s dôrazom na súboje vozidiel *2*
      To porovnávanie s batmanom mi ale už lezie na nervy, kde tam vidíš combat systém z batmana pre pána jána....
      • WalkingWad
        Já včera předobjednal -> combat systém z batmana tam vidím (zcela očividně) a proto mi to vyhovuje.. :)
        • Je fajn, že si predobjednal, ja sa rovnako ako ty teším na hru, ale ja tam ten súbojový systém z batmana vôbec nevidím.
  • Tam není krev? *6*
  • Reskinovanej Mordor, kterej vlastně vycházel z Batmana..... Aneb jak se z WB stává Activision, kdy rok co rok vydávají to stejné... No alespoň, že WB to předělávají do jiných světů....
    • Jakej Activision? Kdyz uz, tak ubisoft, ten svoje herni machaniky sdili mezi svymi hrami.
      • jo ubisoft je už trapnej, hlavně ten jejich poslední far cry mě už nebavil.... a assasíny to je to samý :/
    • Ristoro
      Jediné, co tam je stejné je combat, jinak mezi těmi hrami nevidím nějak velké spojitosti. Do Activisionu mají ještě teda hodně daleko.
    • Čože ? :D Pochopil by som keby si to porovnával s just cause, ale porovnávať so shadow of mordor alebo batmanom? No nenechaj sa vysmiať *7*
  • Ja temto hram rikam konzolojidni odpad na hru mad max jsem se tesil ale to co vidim bude dalsi odpad podle filmu jako kazda jina hra co chce videlat na dobrem jmene filmu
    • Doktore napi sa nebo ťa vyměním.
  • No tak jako co k tomu dodat...Max nikdy nebyl uplně klasickej bijec co by zmákl celej gang....spíš i docela dostával. Jeho síla byla v jeho vyšinutosti a odhodlání. Todle mi k němu nesedí.
    • Developeri aj tvrdili, že s filmovou licenciou má hra pramálo spoločného, tak čo sa divíš.
      • a jakým maxem má hra co společného? Nějakým komixovým?Kvůli hře si opravdu komixy číst nebudu, když pro mě existuje jedinej Max a to 1,2 a možná trochu 3.Aby producenti nepohořeli, max a akční superhero to fakt ne, vždy to byl těžkej uderdog poháněnej intiktem přežití, mohli udělat adventure a daleko víc by na tuto postavu pasovala.
  • Je to takový Batlands
  • Koupil jsem si vsechny ctyri komixy. Tak se trochu bojim, ze mne zaspojlerovali s tim zapasem a vyhrou. Cele dva komixy byli o tom, jak Max hledal dily pro sveho interceptora a jedna z moznosti byl ten zapas. Ale spoileru bude asi vic.
  • Kde je krv, to ma byt dalsi Batman ??
  • hraju uz hodne let ,ale posledni dekadu mam pocit ,ze hry se nikam neposunuly *10*
    • Blue.Shark
      No...a co třeba filmy? Kam ty se posunuly?
      • Filmy se ale přece posunuly. Nyní je jich více ve "3D" a také téměř ve všech akčních spektáklech se rozboří půlka města nebo padne aspoň jedna megabudova padne k zemi. To před 15-ti lety ještě nebylo.
    • Ještě si, dědečku, nezapomeň postěžovat, jak byla tráva dřív zelenější a zvířátka se více pařila.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit