Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jo ubisoft je už trapnej, hlavně ten jejich poslední far cry mě už nebavil.... a assasíny to je to samý :/
  • nečekal jsem zázraky, nuda, soubojovej systém o ničem, nevypadá to vúbec složitě, max pan nepřemožitelný todle s filmem nemá nic společnýho batman v poušti fakt zábava :/
  • Filmovej Mad Max vždy relativně uvěřitelnej byl - přinejmenším důsledně udržovali, že se Maxova zranění přenášela do dalších dílů.
  • tady asi každej mluvíme o nečem jiným, já mluvím o postavě Mad Maxe a jeho charakteristice, která téhle hře ale neodpovídá. Taky proto mi jeho postava byla strašně moc sympatická, že to nebyl žádnej superhero ale člověk co se snaží protlouct postapo světem.
  • Tak to môže byť pravda, ale mad max v žiadnom prípade nie je b film :) Tak nabudúce formuluj správnejšie *3*
  • Koreny Mad Maxe jsou beckove filmy :D

    Cela tahle diskuze je trochu pitoma protoze se v definici toho co je beckovy film trochu mijime. Nechme to byt. Ja s tebou souhlasim v tom ze Mad Max vypada slusne a tesim se na nej. Jestli je to podle beckoveho filmu nebo ne je vedlejsi.
  • Je fajn, že si predobjednal, ja sa rovnako ako ty teším na hru, ale ja tam ten súbojový systém z batmana vôbec nevidím.
  • Čo ma po tom, ako ostatní vnímajú mad max filmy? V žiadnom prípade sa nejednalo o béčkové tituly, to ani zďaleka, naštuduj si fakty. Prvý film mal možno v porovnaní s ostatnými filmami v tej dobe nižší rozpočet, ale to automaticky neznamená, že sa jednalo o béčkový film pre boha...

    Kde otvorene Miller priznáva, že Fury Road vychádza z béčkových koreňov? On len povedal, že chcel aby fury road sa vrátil ku koreňom série a to sa mu podarilo na jedničku.
  • Jednicka a dvojka neni beckovy film? Jednicka a dvojka nebyla pritazena za vlasy? Fakt? :D

    No tak tady se asi neshodneme. Jinak doporucuju trochu zagooglit a podivat se jak ostatni vnimaji Mad Maxe protoze mozna prijdes na to ze zdaleka nejsem sam kdo vi ze Mad Max je proste becko a novej Mad Max mozna neni becko rozpoctem ale jednoznacne vychazi ze svych beckovych korenu a otevrene je priznava.

    Ale abych to shrnul tak chapu ze jestli nekdo vnima Mad Maxe jako realisticky post-apo tak touhle hrou muze byt zklaman.
  • Filmy se ale přece posunuly. Nyní je jich více ve "3D" a také téměř ve všech akčních spektáklech se rozboří půlka města nebo padne aspoň jedna megabudova padne k zemi. To před 15-ti lety ještě nebylo.
  • WalkingWad
    Já včera předobjednal -> combat systém z batmana tam vidím (zcela očividně) a proto mi to vyhovuje.. :)
  • No prvý mad max, ba ani druhý nebol "over the top", to skôr trojka mala všetko za vlasy pritiahnuté a išlo už o akýsi mainstream nepodarený, prvé dva filmy boli v tomto výnimočné...posledný fury road je pravdepodobne ten najlepší mad max akého george miller natočil, je to proste "řezba" od začiatku až do konca. V žiadnom prípade sa nejedná o akčné béčkové filmy, to si kde pobral?

    Mimochodom, čo všetci porovnávate súbojový systém s tým z batmana, veď to s tým nemá absolútne nič spoločné...skôr je to podobné súbojovému systému zo shadow of mordor, ale aj tak sa mi zdá, že je to na míle vzdialené akémukoľvek súbojovému systému, ktorý poznáme z hier. Ja by som nebol proti, keby ten súbojový systém spravili na štýl the last of us...ale toho asi asi nedočkám...
  • Ja vubec nevim na co reagujes protoze k honickam pisu jenom ze vzdycky byly jsou a budou "over-the-top" stejne jako vsechny ty filmy.
  • jenže k těm honičkám byl vždy nějak dohnán, prostě víceméně musel pokud chtěl benzín nebo přežít. Normálně se střetům vyhýbal jak to šlo a když už k němu došlo tak se to snažil řešit co nejrychleji, ukadnout zásoby a zmizet....
  • Nebylo to hloupe? Mel malo munice? Videl jsi vubec ty filmy? Dik je to totalne over-the-top od loru pres auta az po strlileni a boj. Vy z toho tady delate nejaky drama a preziti jedince v pustine a pritom je to priznany totalne akcni becko. Max bojoval pro presile rozhodne vic nez jednou. A najezdnika si v poslednim filmu taky udelal.
    Resite totalni blbosti.
    Ano je tam batmanovskej styl souboju kterej vypada blbe hlavne kdyz ceka oko vas par lidi a vy se mlatite s jednim na druhou stranu se to hraje fakt dobre a to neni zdaleka tak prehnany jako v batmanovi ze by skakal mezi neprateli 10m daleko.Ty souboje navic nikdy nebyly zalozeny na "protiutocich".
  • přesně o tom jsem psal, Mad Max byl nomád, takovej šakal pouště ale nikdy nájezdník.
  • A co to mělo být neuvěřitelné postapo? Nějaká trapná fraška a komedie?

    Vždyť má pravdu, jeden čeká až ho praštíš a další čumí a čekají až přijdou na řadu. A debílek na konzoli s páčkovačem mačká jedno tlačítko a myslí si jaký není skilled hero, který to všem nandal.
  • Keyz
    Já v to doufal. Chybně. Třeba ten novej film...

    Nebylo to tak hloupé. Nebyl sám vs 3 lidi ručně, měl málo munice a snažil se přežit. Tak nějak jsem to čekal. Také si nestavěl nějakou pevnost nebo co to je. A ne ve FC style / mordor style, kde vylezeš a na mapě uvidíš 50 věcí a dělej něco. Pak ten boj....Jako nějaký super borec
  • Mad Max mel bejt nekdy uveritelne post-apo?
  • mad max má byť RPG? Ja som myslel, že to má byť akčná hra s dôrazom na súboje vozidiel *2*
    To porovnávanie s batmanom mi ale už lezie na nervy, kde tam vidíš combat systém z batmana pre pána jána....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit