Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    ?

    Tedy to, čeho jsem se obával. Vzali to co je jinde a to co asi letí a nějak to tam genericky narvali.(nějaké to vylepšení všeho, doprovodné NPC, body zájmu na mapě, možnost sebrat 50 věcí které tam prostě nějak jsou a nikdo neví proč...) Jako, asi by se někdo strašně urazil, kdyby hrál za postavu která sotva přežívá a na konci bude šťastná za chvilku zdánlivého klidu...To by prostě nešlo :)
    Ten boj... *15* U super hrdiny Batmana bych to nějak chápal...

    Ale, prostě opět to je založeno na protiútocích a hloupé AI, kde jeden se pokouší bojovat ale nemá šanci, protože se zpomaluje čas další 3 čumí a čekají kdy se dostanou do fronty aby dostali přes držku.. *15* To asi tedy nebude nějaké zajímavé, drsné, uvěřitelné postapo. RPG akce v nějakým prostředí...Snad se pletu.
  • protože to auto je jeho
  • Tam není krev? *6*
  • corfer
    A ono tě to překvapuje? když to produkuje WB Games, kteří recyklují všechny původní nápady Rocksteady napříč svými sériemi.:)
  • a jakým maxem má hra co společného? Nějakým komixovým?Kvůli hře si opravdu komixy číst nebudu, když pro mě existuje jedinej Max a to 1,2 a možná trochu 3.Aby producenti nepohořeli, max a akční superhero to fakt ne, vždy to byl těžkej uderdog poháněnej intiktem přežití, mohli udělat adventure a daleko víc by na tuto postavu pasovala.
  • Jakej Activision? Kdyz uz, tak ubisoft, ten svoje herni machaniky sdili mezi svymi hrami.
  • Ristoro
    Jediné, co tam je stejné je combat, jinak mezi těmi hrami nevidím nějak velké spojitosti. Do Activisionu mají ještě teda hodně daleko.
  • Developeri aj tvrdili, že s filmovou licenciou má hra pramálo spoločného, tak čo sa divíš.
  • Doktore napi sa nebo ťa vyměním.
  • Čože ? :D Pochopil by som keby si to porovnával s just cause, ale porovnávať so shadow of mordor alebo batmanom? No nenechaj sa vysmiať *7*
  • Reskinovanej Mordor, kterej vlastně vycházel z Batmana..... Aneb jak se z WB stává Activision, kdy rok co rok vydávají to stejné... No alespoň, že WB to předělávají do jiných světů....
  • Ja temto hram rikam konzolojidni odpad na hru mad max jsem se tesil ale to co vidim bude dalsi odpad podle filmu jako kazda jina hra co chce videlat na dobrem jmene filmu
  • No tak jako co k tomu dodat...Max nikdy nebyl uplně klasickej bijec co by zmákl celej gang....spíš i docela dostával. Jeho síla byla v jeho vyšinutosti a odhodlání. Todle mi k němu nesedí.
  • Je to takový Batlands
  • Koupil jsem si vsechny ctyri komixy. Tak se trochu bojim, ze mne zaspojlerovali s tim zapasem a vyhrou. Cele dva komixy byli o tom, jak Max hledal dily pro sveho interceptora a jedna z moznosti byl ten zapas. Ale spoileru bude asi vic.
  • Ristoro
    Pro mě to je dobře, combat z Batmana je osvědčená věc (v Mordoru jsem strávil nemálo hodin vyhlazováním orků) a vypadá to, že i ježdění s autem a prozkoumávání bude zábavné, já do toho jdu :).
  • Viděl jsem mnohem kvalitnější live streamy. Video sice možná je v rozlišení 720p ale kvalita tak 360p nahrané na mobil. Navíc tomu co to hraje to opravdu jde jak mojí babičce. *1* To nemají někoho, kdo už předtím hrál nějkou hru na tom pitomým ovladači?
  • Blue.Shark
    No...a co třeba filmy? Kam ty se posunuly?
  • Ne, je jen sileny.
  • Kde je krv, to ma byt dalsi Batman ??

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit