Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ok, vidim, ze to s tebou nema zmysel, len poprosim, podlozit tvoju hypotezu niecim, ze Vita je vraj to najlepsie na mobilne hranie, lebo je to absolutne nepodlozena blbost.

    Z mojich vedomosti, ktore su ovela sirsie ako tvoje a nezatazene na sony fanboystvo, mi vyplyva, ze to najlepsie na mobilne hranie, co mozem momentalne dostat, je herny tablet od Razeru, na ktorom spustim win hry..Jeho vydrz je az 2,5 hodiny hrania napr. pri Farcry 3 s rozsirenou bateriou, cize tvoja vlhy sen o tom, ako je vraj Vita to najlepsie na trhu pre mobilne hranie kruto padol, s menej narocnymi hrami to vydrzi dlhsie..Apropo 2,5 hodiny hrania, to plati aj pre Vitu pri "graficky narocnych" hrach..

    Ano, Vita nema vysoku odozvu, ved jasne, co by som od teba cakal, videi vysokej odozvy je je plny youtube a nakrucali to aj herne magaziny..Uncharted bolo kvoli tomu nehratelne v niektorych pasazach, ked si videl, ako si pohol packou a az o 0,25 sek prisla odozva..Arguementovat s tebou a pokusat sa o nieco je ako komunikacia s retardovanym, co si uz dokazal pri tvojich slavnych mudrostiach ohladom pc hier, takze zi si vo svojom svete a neplac, ze som ti znicil sen o najlepsom nastroji na mobilne hranie razerom edge )))

    Kazdy jeden moj znamy, co nie je sony fanboy a je objektivny normalny clovek narozdiel od teba, co ma Vitu a vlastnil predtym psp tvrdi to iste, na Vitu mu sada prach, lebo nie je co hrat a hry su navyse este aj drahe,...Len ty tu pises o nejako hate a musis si dokazovat svoje...Nj, asi preto je Vita predajmi jeden velky prepadak, ale ano, ty mas pravdu ))))

    Ked sme pri trendoch, ktorymi sa tu obhajujes, a ktore raz pouzivas, dnesny trend je o tom, ze takzv. hc handheldy a hry na ne vymieraju a trendom su prave jednoduche hry, ktore zabavia na par minut, ale tak co ti budem vysvetlovat, ty vies vsetko najlepsie, tesim sa na tvoje dalsie sr4cky ala lepsia grafika by mala byt spoplatnena formou dlc, tymto vyrokom si akurat dokazal, ze si vol a ze si nikdy hry nerobil, nakolko ci robis hru na konzoly, tak v zaciatkoch vyzera velmi slusne a potom ju len postupne orezavas, optimalizujes a az potom z toho vypadne ten konzolovy skaredy grc...a ano, vobec nejde o velkost displeja ci uhlopriecku, ano, keby som mal moznost hrat tu istu hru na ps3 na fullhd plazme vs maly pidi displej vity, urcite si vyberiem Vitu kvoli platinovej trofeji napr...Nj, achievementy a trofeje, to je to, o co mi ide pri hrani, ked mas viac ako 11 rokov, je mi ta uprimne luto, nechcel by som byt konzolove geno ako si ty *1*
  • Ty jsi mozna nejchytrejsi ze vsech na svete, ale evidentne mas jeste nejake rezervy, protoze ti uniklo, ze se bavime o mobilnim hrani a diskusnim oponentem proti Vite stoji mobil nebo tablet. Ano, v mobilnim svete je Vita to nejkvalitnejsi, co muzes mit a ty jsi uplne mimo.
    Neargumentuji, ze je na Vite mnoho her, ale ze jich neni nedostatek. Jestli je hra exkluzivni nebo ne, na tom vubec nesejde. Jak uz jsem psal, xboxu nebo pc take dominuji multiplatformy. To je soudoby trend a bude cim dal dominantnejsi. Krome Sony pro nikoho nema smysl delat exkluzivni hru pro Vitu, notabene, kdyz se ji zatim prodalo necelych 5 milionu. Podstatne je, ze jsou to dobre hry a ze si takovou hru na Vite zahrajes mnohem lepe nez trebana tabletu.
    Ano chci hrat v nejvyssi kvalite, ale mobilne. Proto jsem si kouil to nejkvalitnejsi, co mobilni hrani umoznuje. Divim se, ze tak jednoduchou vec nedokazes pochopit a jeste se tu tim ztrapnujes. Pritom se stacilo zeptat, jak jsem to myslel, kdyz ti to nebylo jasne.
    Mnohe z her portovanych na Vitu jsou naopak o vylepsene.
    Ano, mam rad kvalitu, proto jsem si na mobilni hrani poridil Vitu. Vita je tak kvalitni, ze crossplatformni hry si kupuji na Vitu misto na PS3. Nejen ze tim nijak neztracim, ale mam k tomu totiz bonus mobility, cozje pro me silna vyhoda. Velikost obrazovky s kvalitou nesouvisi, ale rozliseni mezi kvalitou a kvantitou pro tebe bude myslim tvrdy orisek, tim bych te nerad zatezoval. Vita nema vysokou odezvu, ani obecne ani ve srovnani s mobily/tablety.
    Uncharted me na Vite bavil velmi, hral jsem ho nekolikrat a jeste asi budu, zrejme to bude ma prvni hra, kde ziskam platinovou trofej. Je to super zalezitost. Problemy s odezvou jsem nemel ani ty nejmensi.
    AC jsem na Vite jeste nehral, preferuji jine tituly, takze k nemu se nemohu vyjadrit. Vzhledem k tomu co jsi zatim predvedl se ale obavam, ze jsi opet mimo. Kdby to nahodou bylo tak, jak to podavas, pak je to problem spatne hry ajejich vyvojru, nikoli vity.
    Na pomery mobilni platformy, kde je potreba uhlidat vahu a spotrebu je Vita opravdu vysoko vykonne zarizeni. Jak dobre ten vykon vyvojari vyuziji je na nich. Uplne stejne ti dokazu na pc shodit jakoukoli grafickou kartu, ze nema dost vykonu na pc hry, vcetne titanu o kterem vetsina pc hracu jen tise sni.
    Nemam zadny syndrom, mam kde co a jeste vic si toho mohu dovolit. Kdyby byla Vita blba, tak bych ji proste nepouzival a hralna necem jinem, misto toho na ni prakticky kazdy den hraju a uz jsem si poridil i druhou.
    Ano, ani o WiiU nejde rict, ze na nem neni co hrat. A kdyby blbost nadnasela, jak rikas, tak te to vysterli do vesmiru rchlosti svetla :-).
  • Ach boze, vzdy ma pobavia tito sony fanboyovia..

    Tak blb3c3k jejdasek mi tu pise, ze on chce najvyssiu kvalitu a preto si kupi specializovane zariadenie na hranie...Zaroven argumentuje, ze na Vita je vela hier...Ale nepovie, ze Vita exkluzivit je tak malao ako maku v sietkovanej taske..

    A tu prichadza jeho najvacsia fanboyovska kontrad3m3ncia...Tak on chce hrat v naj najvyssej kvalite, preto si kupil Vitu, ale zarobne mu nevadi, ze drviva vacsina hier na Vite su len neschopne porty v horsej kvalite oproti original..

    No jo jejdasek, sony fanboystvo je narocne, preto aj jejdasek ako sam pise, si radsej nejaku hru kupi na vitu ako na ps3 ci hra ps3 hry na vite, LEBO MA RAD KVALITU, PREFERUJE JU, ANO, PREFERUJE VYSOKU ODOZVU A MALE DISPLEJE ASI ))))

    Tak ako jejdasek, bavil ta to Unacharted pre Vitu s odovzvou na ovladani tak velkou 0.25 sek, ze to bolo nehratelne aj pre konzolistu, ktory hra dark souls na ps3 :D alebo novy AC na Vite, ktory vacsinu hry ma obrovske fps dropy a vacsinu hry ide na ubohych 15 fps s vysokoou odozvou :D Esteze si fajnsmeker a kupil si si toto VYSOKOVYKONNE zariadenie, ktore uz pri vydani nema dostatok vykonu na svoje hry..Nj, kvalitka, ale chapem, mas podobny syndrom ako ludia, ktori kupili WarZ scam a este to boli schopni obhajovat, byt jejdaskom je tak uzasne, keby bol kazdy taky hlupy a naivny ako ty, mozno by bol na svete konecne mier a keby hlupost nadnasalo, lietas nam tu ako holubicka *1* *1* *1* *1* TO potom aj WiiU ma obrovsky pocet hier, lebo na nej mozem hrat hry z Wii...pockat, aha, to neplati, to plati len pre Vitu tento argument, vraj najlepsi handheld na trhu bez vlastnych hier a aj tych lepsich AAA par ako Uncharted, AC idu na 15 fps a laguju ako prasa, nj, za kvalitu sa plati ci :D :D: :D :D :D
  • zdeeneek
    Machinarium jsem si na Vitu koupil, ale nemuzu porovnavat jestli je to nejlepsi verze, protoze na jinych platformach jsem ji nehral. Zatim mam odehranej jen kousek a bavim se kralovsky ;)
  • Leda u nejakeho mutanta. A i kdyby, tak co? PC nebo xbox platforme dnes take dominuji multiplatformy. A to Vita jeste neprodala ani 5M kusu. Neni dulezite, jestli je hra exkluzivni, ale jestli je dobra. A Vita verze her byvaji casto vylepsene a nejlepsi.
  • Vita only her tam je jak pocitat na prstech jedne ruky *1*
  • Vsechny jsou na PS Store:

    http://spokojeny.blogspot.cz/2012/12/ps-vita-hry-chronologicky-seznam.html


    A ty nejsi vsichni, to ze tebe neco nezajima jeste neznamena, ze to nezajima jine. Jestlize se Amanita rozhodla vydat Machinarium na PS Vite, pak urcite ne z duvodu, ze to nikdo nechce. Mimo jine Vita verze Machinaria ma byt nejlepsi verzi ze vsech. Imho si to sve kupce najde.

    A jak uz jsem psal, ja crossplatform hry preferuji na Vite, tedy nemas pravdu, ze to nikdo na Vite nechce hrat.
  • Nevim jestli vsichni, ale ja jo. Kdyz jsem se, jeste pred vydanim Vity, dozvedel, ze UMD nebude podporovano, zacal jsem hry nakupovat na PS Store, abych je mohl hrat na Vite. Takze takove GTA Chinatowns, MH Unity, MGS Peace Walker a radu dalsich si ted davam na Vite.

    PSP hry se na Vite hraji lepe nez na PSP. Vita ma vyrazne lepsi analogove packy oproti knofliku na PSP, lepsi displej a vetsi vykon, takze co na PSP drhlo, tí na Vite slape dobre a nahravaci casy jsou take kratsi. Takze ja doporucuji na PSP hry poridit radsi Vitu nez PSP, pokud jsou na Store. Kvalita PSP her je pritom oproti 3DS hram lepsi. Sony je s handheldy o generaci napred.
  • Mozna ze wii u melo vetsi nakupni vrchol pri uvedeni na trh, ale ted ma prodeje slabsi. A navic se o nem neustale objevuji negativni zpravy, jak jeden vydavatrl za druhym oznamuje, ze pro nej nebude delat hry. S timhle Vita problem nema a treba co se tyce indie sceny, tam si vede dobre. A myslim ze do roka zacnou vychazet i zajimave velke tituly. Na to jsem upozornoval uzpri vydani vity, ze na velke tituly bude nutno pocket nejmene dva roky.
  • Moje tv to umi a nikdy jsem to nepouzil, neni lepsi penize nakladat ucelne, aby zarizeni bylo nejlepsi na to, k cemu je urceno misto aby se mobil snazil fotit, fotak prehraval mp3, a mp3 prehravac se snazil telefonovat?
    Ja od vity cekam mobilni hernizarizeni a dostal jsem nejlepsi mobilni herni zarizeni, ktere existuje. Na telefonovani mam telefon, na mobilni internet tablet a na foceni fotak. Jako ten tablet teoreticky zvladne vsechno, ale mizerne. Mizerne foti, je mizerny na hrani her i telefonovani. A nemam zadny odpad, mam galaxytab, stal me trojnasobek toho co vita. Ale ta vita je presto nahrani daleko lepsi. A o tom to je. Jestli chces jakesi univerzalni zarizeni, tak to je samozrejme t oje vec, ale pochop, ze kdoto mysli s necim vazne, tak si na dotycnou cinnost koupi specializovane vybaveni. Ja se sve zrcadlovky, mobilu ani vity ve prospech tabletu rozhodne nevzdam :-).
  • Radioaktivni_surikata
    To sem rád, že se směješ, prej je to zdravý. A s tvojí chápavostí bych řekl, že budeš dlouho zdráv, to se máš. *3*
  • TheGGG
    běž hrát maria a nepruď *6*
  • Fallon
    Vita je medzi hráčmi niečo ako tráva v reále. Môže byť akokoľvek dobrá ale stále je tu banda "expertov" ,ktorým vždy smrdí.

    Napr. všade sa dočítam ,že 3ds má o koľko väčšiu knižnicu ako Vita ale to ,že 3DS prišlo o rok skôr o tom sa hovorí už oveľa menej. Teda ako niekto prišiel k záveru ,že o rok mladší systém
    bude mať narovnako alebo ešte viac hier ako druhý čo mal rok náskok je mimo mňa *7*

    A potom PSPčku sa často vyčítalo ,že síce má PS2 štylizované hry(pre 2 analogy) ale len 1
    analog. A popritom 3ds robí tú istú designerskú chybu ale z nejaké dôvodu to nikomu nevadí.

    Komunita je proste proti Vite zaujatá a to žiadne znižovanie cien nezmení.
  • "Tablet je multifunkční srágorka" To jsem se pobavil. Diskuze s tebou je marna, ty proste Vitu milujes a tudiz neni co resit. Fanboy se tomu myslim rika.
  • To je kec. Wii U prodalo pres 3m kusu za par mesicu, Vite trvalo 4,75 mega rok a pul. Ne Vita je nejhorsi. A primej konkurent je 3DS, kdyby to nevel a s tim se Vita vubec srovnavat nemuze, protoze se nezmuze *15*
  • Radioaktivni_surikata
    Nepochopil jsi evidentně nic. Vita exceluje v herních možnostech, protože je to herní konzole. Tablet je multifunkční srágorka, co dělá všechno přinejlepším průměrně. Srovnatelná cena je proto na místě. Ty si evidentně rád vybíráš multifunkční zařízení, nevaděj ti kompromisy. Mně kompromisy vaděj a když to jde, tak se jim vyhejbám. Proto si na hry koupím to, na čem se hrajou nejlíp a radši oželím některý funkce, který mají jiný zařízení, protože ty by zas neuměli hry.

    Ale z toho, co jsem já, Jejdásek a další napsali je to tak zřejmý, že to snad ani nejde nepochopit. Tak přestaň laskavě trollit, nebo popros někoho v tvý blízkosti, aby ti to vysvětlil. Kupuj si co chceš, názor ti nikdo nebere, ale přijmout fakt, že existují lidi, který preferujou specializovaný zařízení před multifunkčníma (často taky multi-ne-funkčníma) bys měl. Zas tak málo jich ještě naštěstí není...
  • 100 her? *1* ak de teda sou? Jasny, kdyz pocitas kdejakou kravinu a multiplatform tituly co nikoho nezajimaji, protoze chteji originalni Vita hry. Ne to co si zahrajou na Ps3, nebo uz to davno dohrali jako treba Machinarium. Fakt bombasticky *5*
  • To je argument jak " proc by TV mela umet neco jinyho nez zobrazovat obraz?" prsto dneska TV umeji prehravat DVD ripy, maji USB porty, jde k nim pripojit fotak a bezi na nich internet. Vita by proste mela umet za ty nemaly penize spoutu jinech veci, mobilem taky davno jenom nevolame, a pokad je 2x levnejsi mobil funcema mnohem nadupanejsi, ma lepsi prohlizec atd, pak mi prijde, ze soudruzi ze Sony zaspali dobu. Ale tak zase maji verny fanousky, ktery jim odpusteji cokoliv a jeste to budou hajit. Nastesti jim moc neni *15* Za rok a pul se Vity prodalo mizernych par mega. Slibovanej Bioshock nikde a nejspis ani nebude, to tak maly zakladny zakazniku nikdo cpat prachy nebude. *1*
  • Jojo, kvuli PSP hram prece vsichni Vitu kupovali. OMG
  • Crossplatformni tituly, jako treba cesky nadabovany sly cooper, si radsi kupuju pro vitu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit