Přejít na výpis diskuzí

Z Xbox Game Passu mizí víc her, než jich tam přibývá

4.7.2019 19:32
Patrik Hajda 3 příspěvky

Obsah předplatného Xbox Game Pass je zhruba stejně stabilní jako ten na Netflixu. Spousta her měsíc co měsíc přibývá, ale také jich dokonce ještě větší počet ubývá. Těžko říct, jestli už je opravdu nikdo nehraje, nebo vás jen Microsoft chce přimět k jejich trvalé koupi. Tak či tak, v Game Passu už prostě...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Jack1947

  Ted koukám že Dead rising 4 tu ani nemá recenzi !

  Přitom trojka 2jka a jednička má, ( chápu tehdy jiná redakce ale beztak)

  O to více zamrzelo že zavřeli před rokem skoro to jejich studio, tak se asi dalšího dílu hned tak nedočkáme.

  Mě to ale dost bavilo, i když chápu že to mohlo pro někoho být už trochu stereotyp a že byl, graficky taky nic extra a optimilizace docela nic moc (Ryzen 2400 16gb 2667mhz) nicméně bavilo a i ten zombícký dlc Frank West je frajer ale jeho příběh skončil. Bohužel. Dal bych tak 7-8/10. Trojka by v lečce,ms přišla variobilnější a lepší trochu ( více zbraní bylo to tady snad moc fofr?) hmm.

 • Thyrmael

  To víte, Microsoft to dělá proto, že vás má rád. Někteří už neplánovali ani kupovat hry, protože od MS to budou mít téměř zdarma.

  Samozřejmě že ano. Možná, dokud nasbírají dost předplatitelů. Pak budou s cenami a podmínkami manipulovat, jak potřebují.

  • Thorleif_cz

   Já už dohrál na PC skrze xbox game pass Metro Exodus a Wolfenstein 2. Za těch 26kč na první mesíc jsem spokojenej. Pokud s tím budou nadále manipulovat nad rámec těch plánovanejch cca 260kč, tak mi nic nebrání z vlaku vystoupit. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit